Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety liczyłem na więcej od Sony w tym roku. Szkoda, że nie pokazano żadnych nowych materiałów z The Last Guardian (na co szczerze liczyłem). O God of War IV w zasadzie nie musieli nic wspominać, bo niczego jeszcze nie potwierdzono, wiadomo to jedynie z plotek. Tak jak przypuszczałem: najmocniejszym punktem tej konferencji było Uncharted 3. PS Vita jest nawet ok, ale zdecydowanie wolę 3DS. Zabrakło mi też (mimo wszystko) nowych detali w temacie MGS Rising. Nintendo zapewne swoją konferencją pozostawi konkurencję w tyle. Przyszłoroczne E3 mogą byc gorące bo na 99% pokażą next-geny (Sony i M$).

 

Po co Sony bawi się w coś takiego jak Near jak wystarczyłoby skorzystać z Facebook'a?

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, może tak. Zdenerwowało mnie jednak,czemu dałem już wyraz na portalu, że redaktor PPE.pl pisze , że Ninny zmiotło konkurencje i rozpieprzyło system podczas gdy nie pokazali ani jednej gry na swoją stacjonarkę. Pochwalili się grami, które są zapowiedziane na PS3 i X'a od miesięcy i to dało im wg. PPE.pl palmę pierwszeństwa tego E3. Bo BF3 będzia na WiiU ? Łooo...sprzedam PS3 i chyba kupię Wii, bo rozpieprzyli tym system. Co ciekawe Ninny pochwaliło się tymi multiplatformerami chwilę po tym gdy podkreślana była wyjątkowość konsol Nintendo. Dajcie spokój. Padaka, kryzys się odbił a wszystkich trzech gigantach. Nikt nic nie ma. Niech Sega pomyśli o hardwarze, bo taka okazja się może nie powtórzyć :P

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Cwaniaki. Ten pół-negro koleś z Nintendo jest właśnie w studiu GTTV i potwierdził, że po pierwsze kontroler działa tylko w pomieszczeniu z konsolą, więc mrzonki o wzięciu gry np. do kibla odpadają. Potwierdził też, że cały pic Nowego Systemu opiera się, że będzie HD i gry z X-boxa i PS3. (pipi) jacy oni są bezczelni. Wiedzą, że Microsoft i Sony nie mają nowego systemu i mogą spokojnie wyskoczyć z takim crapem. Jeśli ludzie na to polecą i ponownie nabiją im kabze to stracę wiarę w graczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cwaniaki. Ten pół-negro koleś z Nintendo jest właśnie w studiu GTTV i potwierdził, że po pierwsze kontroler działa tylko w pomieszczeniu z konsolą, więc mrzonki o wzięciu gry np. do kibla odpadają. Potwierdził też, że cały pic Nowego Systemu opiera się, że będzie HD i gry z X-boxa i PS3. (pipi) jacy oni są bezczelni. Wiedzą, że Microsoft i Sony nie mają nowego systemu i mogą spokojnie wyskoczyć z takim crapem. Jeśli ludzie na to polecą i ponownie nabiją im kabze to stracę wiarę w graczy.

Tak samo jak Wii nie było żadnym przełomem tak i Wii U nim nie będzie. Na razie to wygląda tak jak PS360 z tabletem w postaci kontrolera. Pewnie znowu - tak jak to było w przypadku Wii - cała masa nie-graczy kupi ten sprzęt bo w TV mówili, że granie jest teraz modne i wypadałoby się pochwalić przed znajomymi.

 

Czy ktoś mógłby zapodać linka do pełnych konferencji bo na tych gównianych stronach IGNu i gametrailers nie można jka zwykle nic znaleźć. Kto w ogóle projektuje te strony? Jeden wielki burdel.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Konfa sony taka sobie. U3 jak zwykle zarządził. Pokaz R3 był taki sobie. Mogli wybrać jakieś lepsze momenty. Patrząc na gry jakie pokazali na move to trzeba zacząć myśleć o jego sprzedaży :/

Na plus konfy zaliczam cene PSV :)

Co do konfy N to jest tak jak jakiś czas temu zapowiadał Patcher. WII HD + nowy kontroler dla zmyłki. Do mnie ten zestaw kompletnie nie przemawia. Ciekaw jestem ile sobie za to policzą...

Odnośnik do komentarza

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2011/06/13/best-of-e3-2011.aspx?PostPageIndex=1 Game Informer's Best Of E3 2011 Awards

 

Bio: Infinite wybrali aż w trzech kategoriach.

 

Btw E3 w 2012, 5-7 czerwca ;]

 

Btw 2 na amerykańskim store jest większość filmików, trailerów i cała konfa Sony z E3. Oczywiście wszystko w HyDy (chociaż konferencji nie ściągałem) no i trailer U3 wyrywa kapcie i wrzuca jeża na plecy ;p Co tam Lara, co tam Gacek, Nathan jak zwykle rozwala ;]

Odnośnik do komentarza

Uncharted 3- gra bazuje na tej technologi, co poprzednie czesci. Akcje oczywiscie fantastyczne, swietnie wyrezyserowane, ale mam wrazenie ze juz to widzialem. Wielkiego WoW nie bylo, to solidna produkcja, lecz sypanie tekstami "ta gra mnie zniszczyla" to moga jedynie osoby, ktore wczoraj zakupily Ps3

 

Asssain Creed: Revolution- niby to samo co w/w tytul, jednka sandbox'owy charaktert gry daje jej wieszke pole do popisu. Jest wiecej patenetow, jest nowe miasto, mamy starucha Ezio, i ogolnie jkaby lepiej i wiecej. Zagralbym w nowego Assasyna z niecierpliwoscia, ale musi sie on ustawic w kolejce. Hciorow jest od zawalenia.

 

Far Cry 3- did i ever tell you the definition of insanity? Ten tekst przejdzie do historii gier video. Gra wyskoczyla jak filip z konopii, i zastrzelia wszytskich swoim pomyslem na prowadzenie fajnych dialogow oraz akcja. Hit murowany.

 

CoD: Modern Warfare 3- te pi%$^^ni sku&%^ny wk&%^&ja ja bym ich w d$%e z%{:content:}amp;^a. j$#ani ch*&je d*$#ja nasze portfele. :diablo:

 

Tomb Raider- Lara przeszla w koncu porzadana metamorfoze, i zamiast pobudzac czlonka, pobudza zmysly estetyczno-wizulane. Niby sciezki jakimi chodzi Lara I Nathan drake sa podobne, to jednka "przygoda" w nowym Tomb Raiderze wyglada bardziej obiecujaca, niz w trzeciej doslonie przygod Drake'a. Zreszta zobaczcie scene po ucieczce naszej bohatreki, ktora zanjduje sie na wyspie pelnej wrakow okretow. Te pare sekund bardziej zapiera dech w piersi, niz caly dostepny maetrial z Uncharted 3. Bardzo licze na ta gre, moze to bedzie w koncu pierwsz Lara jaka zalicze :)

 

Resistance 3- gra totalnie naszpikowana archaizmami, ale posiada w sobie tyle klimatu, co wszytskie razem wziete shootery na tej generacji. Fani serii beda pewnie zachwyceni. Ja niestety fanem nie jestem, wiec przejde ja jak cena drastycznie spadnie.

Hitman Absolution- wielki come back zapomnianego gatunku jakim jest skradanka. A ze jestem wielkim fanem HWDP, to z przyjemnoscia bede eliminowal policje na wszelkie mozliwe sposoby. Agent 47 na pewno pokochaja hooligani pilkarscy (i nie tylko). Gr nr 1 tych targow. :potter:

 

Niestety konsolowy Battlefield 3 ominal targi (konkretny gameplay), wiec nie biore tego tytulu pod uwage.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

B3 na konsole nie ominął targów i był pokazywany za zamkniętymi drzwiami. Ponoć wersja na PS3 wygląda lepiej niż MW3 na Xa. Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale przytaczam tylko wypowiedź Johna Riccitiello (news na PPE).

 

Co do U3 to się zgadzam. Assassina pewnie łyknę z bananem na ryju, bo mi po prostu ta seria podeszła już od pierwszej części.

 

FC3 nie napalam się. Nie wiem niby czym. Że fajny tekst? I co z tego? Jak gra będzie tak nudna jak 2ka to ja podziękuję.

 

Tomb Raider 100% racji. To będzie także moja pierwsza Lara od czasów poczciwego TR1. Zapowiada się bardzo fajnie, chociaż pełno tu skryptów. Gra ma być sandboxem?

 

No i mój czarny konik - Kingdoms of Amalur: Reckoning. Mniam ;)

Odnośnik do komentarza

Eee tam skoro można się jarać po raz Czwarty (sic!) Assassinem czy BF3 (kolejnym shooterem na dodatek który nie wiadomo jak wygląda na konsolach). To czemu nie można się jarać Uncharted który wychodzi "dopiero" po raz trzeci a w zasadzie po raz drugi. Przyjmując, że dwójka i trójka odbiega od jedynki (skrypty, akcja).

 

Tym bardziej, że to co pokazali w trailerze prezentuje/zapowiada się kapitalnie. Myślę, że nie trzeba mieć wcale "Ps3 od wczoraj" żeby zrobić WoW.

Oczywiście kwestia gustu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Batman Arkham City był najlepszy i pokazali dosyć długie demo, a nie jakieś krótkie urywki, czy inne trailery. ;]

Gra robi duży krok naprzód w porównaniu do poprzednika: bardziej otwarty teren działania, jeszcze lepszy system walki, bardziej wymagające zagadki Riddlera, więcej nowych bossów, więcej przeciwników do odbicia, grywalna Catwoman, dłuższy czas gry (w dobie gierek na 5h).

Odnośnik do komentarza

Bioshock Infinite zmiótł konkurencję. Wygrał wszędzie tam, gdzie był nominowany.

 

http://www.ppe.pl/news-8549-BioShock_rozgromil_konkurencje!.html

 

Po raz kolejny pozostaje żałować, że nowy pokaz był, ale za zamkniętymi drzwiami. Nam puszczono tylko trailer.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Również mnie to wpienia. Nie miałbym nic przeciwko temu, że BI gniecie konkurencję, ale chciałbym przynajmniej wiedzieć dlaczego.

 

Dla mnie Arkham City, Tomb Raider, Drake's Deception i trzecie Gearsy to najlepsze tytuły targów.

 

Oj, przepraszam. Jeszcze Forza 4 ryje beret.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...