Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam spokojni czekam na konfe sony bo rok temu też mieli wykosić konkurencje a ich show wypadło ostro średnio.

 

Mimo wszystko chyba jak nigdy mają szansę skopać Microsoft - wystarczy Uncharted3, Last Guardian i niech potwierdzą się plotki o paru asach w rękawie(np GOW4).

 

Ja mimo wszystko i tak uważam,że tegoroczne E3 będzie należeć do Nintendo - coś czuje że nowe Wii będzie od jutra na ustach wielu.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

Ja mimo wszystko i tak uważam,że tegoroczne E3 będzie należeć do Nintendo - coś czuje że nowe Wii będzie od jutra na ustach wielu.

 

Wii jakie by nie bylo i tak znowu sie sprzeda w milionach. Licze ze pokaza uncharted3, Last Guardian.Reszta pokazu bedzie pewnie o NGP

Odnośnik do komentarza

Liczę po cichu na trylogię Jak&Daxter w Classic HD :blush:

 

To by był totalny "cud, miód i orzeszki" ale z tego co pamiętam to ostatnie plotki mówiły o Ratchetach w Classic HD ;/ A jak na razie praktycznie wszystkie plotki odnośnie klasyków sprawdzają się.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Liczę po cichu na trylogię Jak&Daxter w Classic HD :blush:

 

To by był totalny "cud, miód i orzeszki" ale z tego co pamiętam to ostatnie plotki mówiły o Ratchetach w Classic HD ;/ A jak na razie praktycznie wszystkie plotki odnośnie klasyków sprawdzają się.

Chetnie w obie serie zagram w HD i jeszcze crash w HD dadza i komplet :wub:

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mimo wszystko i tak uważam,że tegoroczne E3 będzie należeć do Nintendo - coś czuje że nowe Wii będzie od jutra na ustach wielu.

 

Wii jakie by nie bylo i tak znowu sie sprzeda w milionach. Licze ze pokaza uncharted3, Last Guardian.Reszta pokazu bedzie pewnie o NGP

 

Nie bądź taki pewny. 3DS też miał miażdżyć, a tu sprzedaje się gorzej od PSP, bez dobrych gier.

 

Na konferencji Sony najbardziej czekam na nowego Boga Wojny, pokaz Uncharted 3, The Last Guardian i jakieś niespodzianki, o ile w ogóle będą.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

I pomyslec, ze krytykowalem konfe Microsoftu...

 

To byla absolutna tragedia. Najgorsza konferencja Sony jaka pamietam (a ogladam od 2005 roku). Porazka. Wstyd.

 

Ide spac.

Nastawili sie wszyscy ze pokaza h.uj wie co.wiadomo bylo ze pokaza troche na ps3 a reszta to bedzie ngp/vita.Moim zdaniem calkiem udana. Vita pewnie kupie moze nie premiera ale kupie.Telewizor playstation ciekawa sprawa,mam nadzieje ze europa tez go dostanie

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Słabo coś Sony, nie mam porównania do MS, ale wiem, że tam przynajmniej jakieś pier.dolnięcie z Halo 4 było, no i Mass Effect 3 też moc ma (chociaż to nie exclusive). Vita, która nie jest ani zaskoczeniem teraz, ani jakimś specjalnie dla mnie ciekawym sprzętem, to raczej mało ciekawy element konferencji.

Fajnie wypadło Uncharted 3, miło, że Sly nowy będzie. Ten cały Dust z jednej strony ciekawy, z drugiej MMO to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

I pomyslec, ze krytykowalem konfe Microsoftu...

 

To byla absolutna tragedia. Najgorsza konferencja Sony jaka pamietam (a ogladam od 2005 roku). Porazka. Wstyd.

 

Ide spac.

Jacobss nad Tobą chyba krąży jakieś fatum bo każda Twoja wzmożona aktywność na forum/pojawienie się i czekanie na jakieś wydarzenie/grę zawsze konczy się rozczarowaniem :D :D

 

Ale fakt faktem...najgorsza konfa Sony od bardzo bardzo bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Miałem obejrzeć gameplay Uncharted 3, ale walę to. Później skrypty już bawić nie będą. Do ME3 tak samo nic nie czytam i nic nie oglądam - uczę się na błędach :P

 

Brak szokerów na PS3 to największy szoker całego E3 jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No dobra panowie, jest źle ale nie jest tragicznie. Na pewno lepiej niż na konfie konkurencji, M$ się w tym roku zbłaźnił a Sony co najwyżej zawiodło.

 

Na plus dla mnie:

-Uncharted 3.

-Tania Vita.

-Bardzo ładne GOW Origins. Nie posiadałem nigdy PSP, więc dla mnie musthave.

 

Niestety, to by było na tyle. Sony dało ciała, lecz przynajmniej skupiają się na core gamingu.

 

Konfy na razie:

1. Ubisoft

2. EA

3. Sony

4. M$

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...