Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Jeżeli nie wrzucą nic do lineupu to w 2012 nie kupię żadnej nowej gry na PS3 poza pewnymi zaległościami z poprzednich lat. Nie wiem co jest dla mnie większym zaskoczeniem, Halo 4 na X360 czy to jaki obrót sprawy przybrały na konferencji Sony odnośnie PS3.

 

Szanse na nowego God of War w przyszłym roku są już chyba nieduże, jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Heh, mam takie samo zdanie jak wy chlopaki, sony mialo zmiazdzyc i wyszlo jak zwykle.

Uncharted jest pewniakiem, to juz wiadomo od dawna i tylko ignoranci moga pisac, ze nie czekaja na ta gre.

Co do reszty, niby exow maja wiecej niz MS, ale zero zainteresowania nimi z mojej strony. Co prawda Infamous 2 na trailerach wyglada imponujaco, ale juz po demie wiem, ze tak jak 1dynka mnie nie porwie.

Remaki naprawde mogliby sobie podarowac, no i te gry dorzucane za darmo, ze wzgledu na BR. Niby fajny gest, ale kto bedzie gral w gry 3-4 letnie? Nie mam wystarczajaco czasu by konczyc obecne tytuly, wiec po co mam wracac do tych, ktore dawno ukonczylem?

 

PS Vita, niby fajne, ale znowu te same wariacje gier, ktore przeszedlemjuz na PS3, PSP i pewnie to samo zrobia z Bioshockiem. Nie ma bata zebym kupil handhelda, nawet w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Co do nowej generacji, to Ficuś możesz bardzo się przeliczyć. Zobacz postawę M$ - dopiero rozkręca się z tym swoim Kinectem (Powrót do strzelanek na szynach z lat 90 - bezcenne). Donsterydo ma rację - nie wypuszczą nowej konsoli przed 2015. Zdziwiłbym się, gdyby Sony ich uprzedziło.

 

Po za tym, nie dramatyzujcie - będzie w co grać. Tegoroczne E3 to multiplatformy: Tomb Raider, Far Cry 3 i całe rzesza już zapowiedzianych hitów.

Odnośnik do komentarza

Przestańcie pisać, że MS wygrał cokolwiek. Nie będę się w te wojenki bawił,ale przyjmując , że obie firmy nie pokazały prawie nic nowego. Microsoft tiserem Halo wygrał targi ? No to fajnie. Na konfie Sony było więcej ogólnie gier i mniej żenady w postaci dziatek machających łapkami.Czy was już całkiem pogięło, e prezentacje nowej konsoli, jej cene itd. uważacie za nic ? A że to handheld...dla niektorych Trudno inni się pewnie cieszą.

 

Najlepszą konferencje miał UBI ...bo pokazał jednego nowego killera... Takie czasy, branża się wypina na wszystkich napaleńców. Plotki o X720 i PS4 można se w dupe wsadzić, a że teraz seon prezentacji trwa cały rok? Powinniśmy się przyzwyczaić, bo trwa to już parę lat. Postawa R* najlepiej to pokazuje.

 

A wracając do Sony. Mogli przyczaić np. Uncharted 3 i Starhawka i wyskoczyć z nimi na konfie by fanboje mieli jedna noc podniety i mogli się podniecać na forach jaka to potężna konsola, nie robią tego i pewnie mają w tym swój interes.

Odnośnik do komentarza

Stary, ale o czym Ty piszesz? Przeciez dokladnie to zaprezentowali.

I sorry, ale sami zrobiliscie hype o kopaniu lezacego po konferencji MS, a wyszlo niewiele lepiej.

Nikt nie pisze, ze MS cokolwiek wygral, po prostu w kaciku MS gdy rozmowa toczyla sie o Forzy, Gearsach, remaku najlepszego fpsa poprzedniej generacji i Halo 4 wszyscy pisali ze slabo.

Widac jednak nie najgorzej i tyle. Nowej generacji jeszcze nie potrzebuje, zwlaszcza po takich tytulach jak Crysis, czy filmach z nadchodzacego BF. :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja Ci gadam, brak zapowiedzi na 2012 zwiastuje nową generację szybciej niż nam się wydaje. Wewnętrzne studia pewnie już zaczynają grzebać powolutku przy tym

 

Tylko Ficenty jaki brak zapowiedzi?

 

Przecież na 2012 jest od groma zapowiedzi, wczoraj przeglądając kalendarz i nowe dorzucane gry. Widzę, że powoli robi się drugi 2011 (no jeszcze nie ta skala bo nie ma Uncharted he he) a dam sobie paznokcia uciąć, że w wakacje, po wakacjach zacznie się przerzucanie. Bo nie wierzę w to, że to wszystko co jest zapowiedziane na wrzesień-listopad 2011 wyjdzie.

 

I jeszcze jedna kwestia to, że nie padło od groma wczoraj zapowiedzi nowych exów nic nie musi oznaczać. Po pierwsze i tak Sony ma jeszcze porządne zaplecze, niech najpierw z tego się wypstrykają. A druga kwestia ewidentnie jakoś sobie tak to zaplanowali bo wtedy jak tłumaczyć brak pewniaków: TLG, TM, Agenta (no dobra to nie jest pewniak). A myślicie, że ploty o GoW 4 to serio były tylko ploty? Trochę dużo ich...

 

Może GameScom, może TGS, może pokazy za zamkniętymi drzwiami (zresztą teraz padają zapowiedzi bez targów i specjalnych okazji a tak po prostu). No i wystarczy spojrzeć na wspomniane konkretne multiplatformy na 2012 w większości przypadków lepsze niż niejedne exy.

Next geny w 2012 a już w Ps4 za cholerę nie wierzę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Obawy, że nie będzie w co grać to już w ogóle są tylko polskimi narzekaniami. Z mojego kalendarzyka, gier AAA, które mnie interesują naliczyłem na 2011 29 pozycji (!!!) - ponad 4 miesięcznie do końca roku. Gier, które mnie interesują bez dat premiery lub z datą "2012" naliczyłem 42. I naprawdę nie ma w tej liczbie krapów, gier na move'a, gier bez tektury, ani gier sportowych.

Odnośnik do komentarza

Co to za cuda miały na tym E3 nie występować a w sumie to jedno z najnudniejszych E3 od lat. Podniecanie się Sly 4 to już w ogóle strzał w stopę.

Faktycznie dziwnie, że konfy MS i Sony były podobnie beznadziejne bez kompletnie żadnych ciekawych zapowiedzi o których byśmy wcześniej nie wiedzieli. Może GoW IV nie będzie już na PS3...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widać Sony postanowiło nie dobijać M$. Człowiek czasami podejmuje dobre decyzje i wybiera np. sen, zamiast kilku godzin nudnego oczekiwania na cud. Dobrze, że multiplatformowych produkcji nie zabraknie, bo z taką "masą" exów, to nie wiadomo, która konsola się będzie kurzyć.

Odnośnik do komentarza

Konferencja Sony mnie zawiodła, jak chyba każdego. Uncharted konferencji nie uratował, ale i tak nie żałuje oglądania jej w nocy. Dobre towarzystwo, śmieszne komentarze i był gites. Kilku osób mogłoby nie być, ale cóż - nie zabronisz im dostępu do internetu.

 

Tak czy siak, czarnym koniem jest Ubisoft, które jak na razie miało najlepszą konfe, mimo mega wkur.wiającego prowadzącego.

Odnośnik do komentarza

Konferencja Sony mnie zawiodła, jak chyba każdego. Uncharted konferencji nie uratował, ale i tak nie żałuje oglądania jej w nocy. Dobre towarzystwo, śmieszne komentarze i był gites. Kilku osób mogłoby nie być, ale cóż - nie zabronisz im dostępu do internetu.

 

Tak czy siak, czarnym koniem jest Ubisoft, które jak na razie miało najlepszą konfe, mimo mega wkur.wiającego prowadzącego.

 

Diuli diuli;D Prowadzący miał swój świat;D Ogólnie nie jest tak źle, ale mogło by być lepiej...

Odnośnik do komentarza

Niestety ale obawiam się że projekty pt. Last Guardian i Agent są w poważnych tarapatach. Nie wierzę że po 3 latach produkcji nie mają czego pokazać. Byc moze gry zostały powaznie przebudowane w stosunku do pierwotnych wersji, co jak wiadomo w tej branzy oznacza spore klopoty. Jeżeli nie spełnaiją wymagań wydawcy to pewnie za niedługo otrzymamy informacje o kasacji projektu bo ile mozna pompowac kasy w niespełnione nadzieje...

Odnośnik do komentarza

Niestety ale obawiam się że projekty pt. Last Guardian i Agent są w poważnych tarapatach. Nie wierzę że po 3 latach produkcji nie mają czego pokazać. Byc moze gry zostały powaznie przebudowane w stosunku do pierwotnych wersji, co jak wiadomo w tej branzy oznacza spore klopoty. Jeżeli nie spełnaiją wymagań wydawcy to pewnie za niedługo otrzymamy informacje o kasacji projektu bo ile mozna pompowac kasy w niespełnione nadzieje...

O ile o Agenta można się martwić, tak o LG można być spokojnym. Jeżeli na TGS nie będzie Strażnika to wtedy można się bać, ale obstawiam że na Gamescom zapodadzą nowe grywalne fragmenty, zaś w Tokio dokładną datę premiery.

Co do E3 to mi się podobało, a oprócz trailera U3 i Res3 największe wrażenie zrobiło na mnie NGP. Uncharted wygląda fenomenalnie, a i pokusili się o fajne wykorzystanie dotykowych ekranów w MNR. Co jak co ale ten edytor tras daje radę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Raczej efekt przejedzenia medialnego. Zamiast grać w gry, to marnujemy więcej czasu na dyskutowanie o nich, oglądanie durnych konferencji o 2 w nocy i analizowanie wszelkich aspektów gry przed jej premierą. Zauważyłem, że moja satysfakcja płynąca z gry jest odwrotnie proporcjonalna do czasu spędzonego w temacie o niej.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Postanowiłem nie wchodzić do tematu o GOW zaraz po ujawnieniu pierwszych obrazów z gry. Zagrałem dopiero teraz... efekt? Czułem się jak dzieciak w sklepie z czekoladkami, rozrywając kolejnych greckich bogów (gra niesamowicie rozwija skrzydła na Chaosie!). Tak samo zrobiłem z ME2 i czułem się podobnie grając całymi nocami:D. Tą samą zasadę stosuję w przypadku Uncharted 3 i ME3. Więc myślę, że w pełni stosuje się do idei grania dla grania. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

A ja tam zawsze omijam wszelki trailery produkcji w ktore NA PEWNO chce zagrac. Dlatego jak lecialy materialy z gier na prezentacjach w ktore musze zagrac, po prostu wylaczylem dzwiek i odeszlem od monitora, czekajac az sie skonczy prezentacja. Nie warto sobie psuc zabawy, zwlaszcza, ze dzisiaj w trailerach pokazuja mase spoilerow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...