Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko nie chce, żeby z marką GoW było jak z MGS. By wielu fanów serii chciało, by 4 część nigdy się nie ukazała bo uwłacza marce.

 

Szczerze to po zakończeniu trójki nie wiem jak oni chcą z tego wybrnąć, by wszystko to nie było naciągane trampolina pod ciężarem 100-kilowego bachora.

 

Ninja na obcasach?

 

;p

 

Ironicznie przyszło mi do głowy, że czwórka to będzie remake trójki :turned: Nie no maksymalnie jestem ciekaw, co to będzie ta czwórka, co będzie "pokazywać", o czym będzie. Ale 3D już mi się nie podoba, rzekome multi to już w ogóle ale czekam i mocno liczę na SM.

 

GoW to GoW najwyżej będzie gra "tylko" na 8/9 heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może panowie z Forbsa zatrzymali się na etapie kart VooDoo i dla nich tam gdzie są modele 3D to trzeba zaznaczyć, tyle że dzisiaj "gra 3D" dla graczy ma trochę inne znaczenie niż kiedyś ;)

 

Jak nie będzie chociaż jakiegoś teasera GoW4 to się zdziwię.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko nie chce, żeby z marką GoW było jak z MGS. By wielu fanów serii chciało, by 4 część nigdy się nie ukazała bo uwłacza marce.

 

Szczerze to po zakończeniu trójki nie wiem jak oni chcą z tego wybrnąć, by wszystko to nie było naciągane trampolina pod ciężarem 100-kilowego bachora.

 

GOW zawsze obroni się mocnym gameplayem, choćby Kratos miał niszczyć krasnali z Gejlo.

 

Naciągana historia, to już była w tej uwielbianej dwójce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

SONY RELEASE KEVIN BUTLER!

 

Hehehehe wyobrażacie sobie jakie będą pociski? Jeżeli Butler wjedzie na scenę...

 

Moim zdaniem nie powinni tego robić (żeby Butler naśmiewał się z konferencji M$). Po pierwsze, robił już to rok temu, więc byłby wtórny. A po drugie, M$ nie naśmiewał się z Sony jak przez ponad miesiąc nie działał im PSN.

 

P.S. Ale konfa faktycznie żenada (ten sam poziom co rok temu). Właściwie to po pokazie TR, można było już wyłaczyć.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...