Jump to content

E3 2011

MBeniek

Recommended Posts

beztytuumo.jpg

Konferencje (naszego czasu):
Poniedziałek - 6 czerwca:

• Microsoft (18.30)
  • Electronic Arts (21.30)
  • Ubisoft (23.30)

Wtorek - 7 czerwca:

• Sony (2.00)
  • Nintendo (18.00)

Live streaming:

Czat (do komentowania podczas konferencji) (Click!)

Edited by MBeniek
  • Upvote 5

- gameplay z Agenta

- Nowa gra Quantic Dream

- gameplay pustynny z Uncharted 3

- zapowiedź nowej generacji konsol(!!!)

- data premiery The Last Guardian

- nowe exy od M$

- gameplay z Prey 2

- gears of War na PS3(:D:D:)

- Nowy Assasins Creed w nowych czasach

- data premiery Diablo III

....

i wiele wiele innych...

Jak co roku oczekuje zapowiedzi nowego GTA/GTAV i GTA Trilogy HD (i jeszcze jakiejś nowej gry od Rockstar np. Bully 2, RDR2), no i pokaz Agenta, U3, Tomb Raidera, RE.

A i tak jak Don, zapowiedzią nowej gry od QD bym nie pogardził, baa.

Edited by SłupekPL
Guest Orson

- nowe GTA , które zryje mi beret

- piłki nożne, ma miłoś. Chciałbym by w tym roku powaliły mnie na glebe oraz by pojawiła sie konkurencja dla Fifki i pESa

- nowy Assasin najlepiej w czasach rewolucji francuskiej

- chciałbym zobaczyc nowe PS ale nie ma na to szans

- i cos zaskakującego, cos, czego sie nikt nie spodziewa a rozwali system xd

Edited by Orson
Guest Orzeszek87

wyjmuję kryształową kulę i myśle ze będzie nie zaciekawie, główną atrakcją będzie NGP, pokażą coś z U3, Twisted metal, Resistance 3, Last guardian, jakies pierdoły na mova (sorcery) i kolejne usługi internetowe które bedzie mozna śmiało olać. a chciałbym zobaczyć nowego god of wara i poznać jakiś powód by kupic mass effect 3 na ps3 a nie na x360. licze ze tez pokażą jakiś nowe ip wyciągnięte z kapelusza.

właśnie diablo3 i orgazm jak będzie na konsolę :potter:

Edited by Orzeszek87

Licze na

-prezentacje konsolowej wersji Battlefielda 3

-trailer z mass effecta 3

-nowa gierka QD

-nowego Assasina

-gta v

-cos zwiazanego z gran turismo (ostatnio cicho sie zrobilo wiec moze PD sie wzielo do roboty w koncu)

-nowa generacja konsol (chociaz boje sie cen na poczatku ;p)

-naturalnie uncharted 3 kazda wiesc nowa bedzie super ;)

-diablo 3 cokolwiek

-potwierdzenie Witchera na konsole

troche sie pospieszyliście z tematem i znając życie jakiś geniusz zdubluje go przez te dwa miesiące przynajmniej 2 razy. ale spoko od czego są moderatorzy :)

hmmm w zasadzie o żadną grę na, którą czekam, sie nie obawiam i wiem, że developer stanie na wysokosci zadania. piszę tu o team ico oraz naughty dog.... reszta? Kojima w moich oczach upadł więc niech się dalej ośmiesza :) choć z drugiej strony takim Zone of the Enders 3 bym nie pogardził (mam nadzieję, ze nie pozwolą mu tego spartaczyć)

W nową generację konsol stacjonarnych na tym E3 nie wierzę, a na pewno nie w Ps4. Zresztą osobiście nie chciałbym jeszcze nowych konsol, obecna jest w szczytowej formie. Poza tym jestem pewien, że np. taki U3/Agent pokażą pazury, a już na pewno graficznie.

Myślę, że szybciej M$ zapowie nowego Xboxa, no chyba, że zaskoczą exami na 360 (mw3 ;p) ;].

Zastanawia mnie tylko czy na E3 2011 skupią się głównie na pokazach już zapowiedzianych/znanych gier. W końcu jest co pokazywać czy znajdzie się miejsce na nowe, konkretne zapowiedzi na 2012/13. Bo jeżeli nie to może faktycznie w 2012 szykuje się zapowiedź nowej generacji.

Edited by SłupekPL

Przydałoby się coś konkretnego o nowym Devil May Cry i Silent Hill. Nie pogardziłbym również zapowiedzią szóstego Residenta.

Poza tym jakieś trailerki Uncharted:3, Mass Effect:3 oraz MGS: Rising, bo ostatnio coś ucichło w temacie tego ostatniego. No i może jakiś sekretny cichy killer, o którym na razie nic nie wiadomo. Zabawki sprzętowe mogą sobie natomiast podarować, przede wszystkim domagam się GIER.