Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

The Last Guardian pewnie nie pokażą na E3, a na TGS. Kiedyś był news, że będą rozkładać te gry na wszystkie pokazy (Gamescon, TGS, E3). No i czemu by zostawiali puste kwadraty skoro zapowiedzieli już takie gry jak Twisted Metal i Starhawk? :P Ja bym raczej spodziewał się Assassn's Creed: Revelations w jednym kwadracie. Ubi już chyba prezentowało jakieś AC u Sony.

 

Edit:

O właśnie, chyba Sucker Punch miało nawet pokazać to nowe IP.

 

Sucker Punch nie robi nowego IP. To była plotka, która została sprostowana :whistling:

 

A nawet jeśli robi to czy są na tyle dużym studiem, żeby mieć coś do pokazania z następnej gry w dniu w którym wychodzi ich najnowsza gra?

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

The Last Guardian pewnie nie pokażą na E3, a na TGS. Kiedyś był news, że będą rozkładać te gry na wszystkie pokazy (Gamescon, TGS, E3). No i czemu by zostawiali puste kwadraty skoro zapowiedzieli już takie gry jak Twisted Metal i Starhawk? :P Ja bym raczej spodziewał się Assassn's Creed: Revelations w jednym kwadracie. Ubi już chyba prezentowało jakieś AC u Sony.

 

Edit:

O właśnie, chyba Sucker Punch miało nawet pokazać to nowe IP.

 

Sucker Punch nie robi nowego IP. To była plotka, która została sprostowana :whistling:

 

A nawet jeśli robi to czy są na tyle dużym studiem, żeby mieć coś do pokazania z następnej gry w dniu w którym wychodzi ich najnowsza gra?

 

Sly'a 4 mieli przecież robić. Nowe IP obecnie nie jest potrzebne.

 

Ciekawe, czy w końcu Insomniac pokażą tą swoją grę robioną dla EA. Kiedyś były ploty, że to ma być survival horror z kamerą TPP. Jak będzie naprawdę, mam nadzieję, że się okaże właśnie na E3.

Odnośnik do komentarza

Ta, E3 w tym roku ma dość nieprzyjazne godziny. Zamiar mam taki, by do 18 być wypoczęty bo potem robię nockę. Zobaczymy, ale liczę na kilka osób, z którymi będzie można na żywo komentować E3 ;)

 

No to jest już nas trzech (łącznie z estel'em). Przydałoby się jakiś fajny czat znaleźć, bo tak na forum to głupio na żywo komentować (jakby jeszcze shoutbox był to jeszcze, ale tak).

Odnośnik do komentarza

Live streaming:

 

Jakbyście wiedzieli jeszcze o jakiś innych to dajcie znać, to zaktualizuję pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...