Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie jeszcze zastanawia co pokaże Ubi aka pokaż trailer i na tym koniec. Kiedyś tak świetne studio, robiące świetne gry teraz... mistrzowie trailerów i jednej gry (Assassin Creed) aha i remake-ów.

 

Co z Driverem, co z Beyond Good & Evil 2, co z I Am Alive... Jade jakiś czas temu jak otworzyli studio w Toronto mówiła, że robi się nowy Splinter Cell. Obstawiam; pokażą trailer-zapowiedzą i projekt zniknie na kilka lat... (mogliby wypuścić Conviction w końcu na Ps3).

 

Tak sobie uświadomiłem, że UBI od zeszłorocznego E3 nie pokazało nic, kompletnie nic nowego (żadnych informacji, trailerów, screenów). Nawet o takim Raymanie, który nie dość, że jest gierką z cyfrowej dystrybucji, to jeszcze ma być podobno podzielony na epizody, nie wiemy nic więcej niż dowiedzieliśmy się na E3 (na którym też mało było konkretów). Jedyne co UBI zrobiło przez ten rok to przesunęło premiery Drivera i strzelanki z serii Tom Clancy (zapomniałem jaki ma tytuł) oraz, oczywiście, wydało AC 2,5 (pomijam popierdółki na Wii, 3DS/DS i hd kolekcje). Jedyne czego możemy być pewni w tym roku to kolejnej części AC (nie mówię, że to źle, no ale to trochę mało jak na tak dużego wydawcę). Normalnie drugie Activision nam powstało. Nadal mam do tej firmy (a właściwie do jej jednego studia, Montreal) duży kretyd zaufania, za takie seria jak Rayman, PoP, SC czy AC, ale zaczynają mnie już lekko irytować i wkurzać (m.in. tym wypuszczaniem trailera 5 lat przed premierą, a następnie nabieraniem wody w usta). Więc w tym roku liczę tylko na to, że wyjaśni się sprawa BG&E2 oraz I am Alive i choć chciałbym nowego SC czy PoP (to i tak wiem, że trailer nie miałby nic wspólnego z produkcją, która wyszłaby dopiero za kilka lat, tak jak to było z Conviction).

 

@Słupek -> Wiem, że wiesz, ale muszę to z siebie wyrzucić: UBI to nie studio, tylko wydawca. :P

 

P.S. Tą śmieszną gierką z jeszcze śmieszniejszymi plastikowymi pistolecikami, której prześmiewczy pokaz był na E3, to w końcu wydali czy zdali sobie sprawę, że się tylko ośmieszyli?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

ja bym chciał jakies nowe IP i grę, której jeszcze "nikt nie wymyslił'....

 

Nie zapominaj, że Hideo pracuje nad tą grą "łamiącą tabu" to może być gra której jeszcze nikt nie wymyślił ;].

 

A przy okazji myślicie, że w końcu podadzą datę Rising-a? I czy Hideo zapowie MGS-a 5?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Plan konferencji na E3 (jest też w pierwszym poście):

Poniedziałek - 6 czerwca:

  1. Microsoft (18.00 czasu polskiego)
  2. Electronic Arts (21.30)
  3. Ubisoft (23.30)

Wtorek - 7 czerwca:

  1. Sony (2.00)
  2. Nintendo (18.00)

źródło

 

Zapowiada się dłuuuugi poniedziałkowy wieczór. Ktoś oprócz mnie będzie oglądał konferencje LIVE (chociaż to prawie bite 10h z przerwami, nie wiem czy wytrzymam)?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...