Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Jeżeli Bungie poszło w stronę struktury CoD'a to nie będzie się czym podniecać. Mam nadzieję, że dalej będą hołdować bardziej otwartemu terenowi działań, najlepszemu AI na konsolach + nowe universum w realiach SF.

Odnośnik do komentarza

Z gier chciałbym potwierdzenie DIablo III i Wiedźmin 2 na konsole.

Ale najbardziej to ucieszyłaby mnie zapowiedź nowej wersji konsoli, już ostatecznej oraz obniżka ceny. Raz czytałem jakieś plotki o ps3 ze zwiększoną pamięcią, którą Sony miałoby niby wprowadzić. Wątpię żeby tak się. stało, ale chociaż ta obniżka byłaby już plusem.

Odnośnik do komentarza

Z gier chciałbym potwierdzenie DIablo III i Wiedźmin 2 na konsole.

To akurat jest bardzo prawdopodobne. W końcu Blizzard szuka programistów do D3 znających się na konsolach (źródło). A co do Wiedźmina 2, to był niedawno news, że jeden z współzałożycieli CDP wrócił do pracy aby zająć się marketingiem dwóch nadchodzący premier, które szykuje w tym roku CD Projekt Red. Pierwszym jest oczywiście W2 na PC, a drugim.... albo duży dodatek do Wiedźmina 2, w co jakoś nie chce mi się wierzyć albo właśnie Wiesiek na konsole (źródło).

Odnośnik do komentarza

GTAV to już chyba pewniak za dużo tych plotek, przecieków i innych bzdet.

Ale to będzie E3 :rolleyes:

Tia, okaże się że chodzi o GTA ale na handheldy (bo obecne konsole są za słabe na skok jakościowy podobny do tego pomiędzy GTA III i IV). Co ty na to?

 

Że idąc tym tokiem rozumowania każdy ambitny developer wydawałby tylko jeden tytuł na generację. Bo choćby taki Uncharted 2 a Uncharted czy RDR a GTAIV nie prezentują skoku jakościowego na miarę generacji a mimo to wyszły (całe szczęście). SA i VC też nie prezentowały "skoku generacji" względem trójki...

 

Przecież poziom RDR z jakimiś tam poprawkami rzecz jasna w zupełności wystarczy. Fizyka, grafika, animacja nadal robi wystarczy dorobić scenariusz, setting, miejsce akcji, nowe elementy gameplayu i gotowe. Niekoniecznie musi to być GTAV a np. GTA: SA2 lub VC2...

 

Ale też mi się wydaje, że na E3 mogą zapowiedzieć również GTA na NGP i lub/ewentualnie 3DS-a. Ostatnio nawet jakieś plotki o tym były... wcale bym się nie zdziwił.

 

Z drugiej strony trochę to zbyt kolorowe, że Rockstar na E3 pokazuje raptem wszystko. GTA na konsole i hanheldy, i MP3, i Agenta a i przecież ostatnio niby jakiś filmik z MCL się pojawiał :turned:

Odnośnik do komentarza

A mnie jeszcze zastanawia co pokaże Ubi aka pokaż trailer i na tym koniec. Kiedyś tak świetne studio, robiące świetne gry teraz... mistrzowie trailerów i jednej gry (Assassin Creed) aha i remake-ów.

 

Co z Driverem, co z Beyond Good & Evil 2, co z I Am Alive... Jade jakiś czas temu jak otworzyli studio w Toronto mówiła, że robi się nowy Splinter Cell. Obstawiam; pokażą trailer-zapowiedzą i projekt zniknie na kilka lat... (mogliby wypuścić Conviction w końcu na Ps3).

 

Jak wyskoczą na E3 tylko z zapowiedzią AC3 to nieźle ;/. Nie pokazując wcześniejszych zapowiedzianych projektów.

 

A jeszcze z innej beczki ciekawe czy na konfie Sony pojawi się gwiazda zeszłorocznego E3 - Butler ;].

Oby...

Odnośnik do komentarza

Kojima Productions na bank zaprezentuje MGS Rising. Na nic nowego raczej bym nie liczył. Kojima co prawda jakiś czas temu wspominał na swoim blogu, że powstaje nowy projekt uniwersum ale jego obietnice traktowałbym z przymrużeniem oka. Ten facet rzadko mówi poważnie.

Mogę się założyć, że wyskoczą z czymś nowym, pewnie na PSP2. I tak pokaz U3 pozamiata wszystko. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...