Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jest dzień przed E3. Wcześniej były pierwszego dnia E3 :P

 

PS. Być może na E3 zobaczymy nową ekskluzywą grę na PS3 od nieznanego deva DONTNOD Entertainment: http://www.pushsquare.com/25594/dontnod-confirm-plans-for-e3-appearance-playstation-3-announcement-inevitable/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+pushsquare+%28PushSquare.com%29

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pan z City mówił, że na E3 pokażą nową grę osadzoną w WWII. Wiadomo cokolwiek o tym projekcie ?

Jedyne co wiadomo, to to że dyrektorem kreatywnym nad tą grą jest Stuart Black (wcześniej pracował przy m.in. Black, FPS na poprzednią generację, czy Bodycount, ale akurat z tej gry zrezygnował) i że gra powstaje w Rzeszowie. W spoilerze masz wideo relacje z pobytu w tym studiu (można zobaczyć parę artwork'ów czy animacji).

 

 

Edit:

@Nemesis, ta gra to na 100% FPS. Żaden RTS!!!

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Nawiązywałem już w jednym wątku do dzisiejszej długiej dyskusji prezesów CDP i CityInt w TVN. Pan z City mówił, że na E3 pokażą nową grę osadzoną w WWII. Wiadomo cokolwiek o tym projekcie ?

 

 

Nie jestem do końca pewny, ale chyba była o tym mowa w pierwszym lub drugim odcinku High Score. To ma być RTS jakiś chyba. City Interactive szykuje się z pokazem Snajpera 2, więc może być ciekawie. Mogłem źle skojarzyć fakty z tym, że to RTS, ale coś mi się tak obiło o uszy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że będzie dużo nt. NGP. Pewnie pokażą/zapowiedzą dużo gier, a być może nawet MGS i Gran Turismo na NGP :potter: byłoby fajnie (mogłyby być nawet porty z PS3 - wcale bym nie płakał... tak jak co po niektórzy, jak się dowiedzieli o klonowaniu gier ze stacjonarek na NGP).

 

Oprócz tego liczę na materiały z Risinga, RE i Max Payne 3.

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam tej polityki zapowiadania gier na chwilę przed E3. Hitman, SCV, Brother in Arms, NFS, RR, niby jutro jakiś ex od Sony choć u nich to akurat norma. A zapewne na tym się nie skończy.

Nie wiem ale moim zdaniem po to między innymi są właśnie targi E3; do zapowiadania gier, sprzętu. A nie tylko do pokazu trailerów i gameplayi...

 

Chyba, że wszyscy boją się, że będzie taki ścisk dlatego zapowiadają przed E3. Z drugiej strony czy to Soul Calibur czy Hitman to nie byle jakie gierki żeby przepadły o tak bez echa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No trudno się nie zgodzić, zresztą takiego Hitmana spokojnie mógłby pokazać na swojej konferencji Microsoft, czy Sony. Teraz już za późno i każdy wie, że gra się robi.

Pewnie będzie jak zwykle, że na E3 nie będzie żadnych niespodzianek i o wszystkim będzie wiadomo na kilka dni przed wystawą.

 

Cały czas liczę, że może tym razem Capcom z zaskoczenia rzuci zapowiedzią Dino Crisis 4, albo nowej Onimushy, do tego chciałbym od R* Bully 2.

Odnośnik do komentarza

Cały czas liczę, że może tym razem Capcom z zaskoczenia rzuci zapowiedzią Dino Crisis 4, albo nowej Onimushy, do tego chciałbym od R* Bully 2.

 

Nom DC4 na wzór dwójki to by było coś...

 

W Bully 2 powiem szczerze, że już nie wierzę. Tym bardziej jak ma paść zapowiedź "GTAV" na dodatek i tak tyle projektów Rockstar ma.

Co nie zmienia faktu, że bardzooooooooooooooooooo bym chciał ;]

 

Do obowiązkowych pokazów wrzuciłbym Tomb Raidera. MUSZĄ go pokazać!

Odnośnik do komentarza

Ja tam wolę jednak same zapowiedzi przed E3, bo dzięki temu możemy liczyć na jakiś porządny trailer/gameplay na E3. A tak jak pierwszy raz słyszymy zapowiedź dopiero na E3, to najczęściej jest to jakiś marny teaser a sam pokaz gry jest za zamkniętymi drzwiami tylko dla prasy (pamiętacie jak parę lat temu tak wyglądało E3, całe szczęście, że wrócili do starej, najlepszej formy). W ogóle pewnie wydawcy boją się, że jak na E3 będzie zapowiedź GTAV czy pokaz nowej konsolki Nintendo, to kto by zwracał uwagę na takiego SCV czy nawet Hitmana. Jedyne co mnie dziwi to polityka Sony, w końcu mają tą konferencję parę godzin przed E3, żeby wtedy zapowiedzieć swoje hity, a nie o wszystkim już wiemy dwa tygodnie wcześniej. Chociaż w tym roku już jest lepiej, bo rok temu już wiedzieliśmy o LBP2 czy Motorstorm Apokalipsa.

Odnośnik do komentarza

Osobiście dziwię się graczom krytykującym nowy image Dantego. Że niby ten wypastowany laluś w białych włoskach z poprzednich części był lepszy?

 

dmc3chara-dante.jpg

 

??

 

Nie żebym miał coś przeciwko japońskiemu designowi, ale jednak wersja zabijaki z obitym ryjem i wredniejszym charakterkiem (podpalanie demonów szlugiem, moc) trafia do mnie bardziej. Oby tak zostało, a sam Dante nie podzielił losu Cole'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...