Skocz do zawartości

E3 2011


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

ciekaw jestem co zostawi Sony na koniec konfy - w 2009 był GoW3, w 2010 Twisted Metal...w tym roku? zaatakują na koniec Uncharted 3 czy może będzie jakaś niespodzianka...może właśnie ten Agent albo God of War4?

 

Ja bym Kratosa obstawiał.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze jestem ciekaw czy 2k zapowie oficjalnie Mafie 3.

 

Mafia 2 krytykowana sprzedała się w 2mln, więc 3 to pewniak. Tylko niech nie wycinają znowu połowy scen, które widać na pierwszych trailerach i będzie dobrze.

 

ciekaw jestem co zostawi Sony na koniec konfy - w 2009 był GoW3, w 2010 Twisted Metal...w tym roku? zaatakują na koniec Uncharted 3 czy może będzie jakaś niespodzianka...może właśnie ten Agent albo God of War4?

 

Teoretycznie najlepiej pokazać Uncharted 3, ale z drugiej strony o tej grze wiadomo od dawna, więc lepiej pokazać coś zupełnie nowego np GOW4.

Odnośnik do komentarza

To ja Zwyrol wiem, że trójka się pojawi przecież wklejaliśmy już newsy, że się robi ;].

Chodzi mi czy teraz już ją zapowiedzą "oficjalnie" hehe.

 

No dobrze by było. Tylko teraz Czesi mają utrudnione zadanie, bo kto rozczarował się drugą częścią nie będzie już miał takiego ciśnienia na trójkę. Wtedy wystarczyła magia pierwszej części.

Odnośnik do komentarza

Sony w końcu wypuściło oficjalną stronę poświęconą E3. Najciekawszą rzeczą z tej strony jest obrazek przedstawiający 9 tytułów, które mają być zaprezentowane na E3:

27055905.jpg

Pięć z nich już zostały odkryte: U3, R3, iF2, Ratchet i TM. Szóstym tytułem jest pewnie Starhawk. Najbardziej liczę, że kolejnym tytułem jest gra od Quantic Dream. A wy no co liczycie (jeśli o chodzi o gry od studiów wewnętrznych, first party)?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

W sumie czemu by nie miał żyć ;]

 

Trzeba pamiętać o jednej rzeczy a raczej sobie przypomnieć po ilu latach od zapowiedzi wyszedł RDR czy L.A. Noire (4-6 lat). Więc Agent jest jeszcze stosunkowo młody hehe, niech sobie dłubie spokojnie Rockstar. Takie killery jak robi R* trzeba szlifować ;p

 

Mnie to bardziej zastanawia czy gra utrzyma jeszcze status ex albo przez jak długo. Bo jakoś w "stałego" exa nie chce mi się wierzyć.

Nie wspominając o zobaczeniu chociaż 20 sekundowego gameplayu :rolleyes:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Sony w końcu wypuściło oficjalną stronę poświęconą E3. Najciekawszą rzeczą z tej strony jest obrazek przedstawiający 9 tytułów, które mają być zaprezentowane na E3:

27055905.jpg

Pięć z nich już zostały odkryte: U3, R3, iF2, Ratchet i TM. Szóstym tytułem jest pewnie Starhawk. Najbardziej liczę, że kolejnym tytułem jest gra od Quantic Dream. A wy no co liczycie (jeśli o chodzi o gry od studiów wewnętrznych, first party)?

 

Z tego co pamiętam to Sucker Punch robi jeszcze jedną grę, którą nie jest InFamous :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Konferencja Sony będzie trwać....

 

PIĘĆ godzin

 

LINK

 

Ciekawe czy wlicza się w to tylko wystąpienie czy też ten event po... Nie wiem kto wytrzyma tyle godzin samego wystąpienia :unsure:

 

 

mam pytanie, kiedyś konferencja była chyba w ps home wyświetlana na telebimach czy teraz też będzie i czy ktoś się orientuje czy w ogóle ten home działa po tej awarii :)

Odnośnik do komentarza

Sony w końcu wypuściło oficjalną stronę poświęconą E3. Najciekawszą rzeczą z tej strony jest obrazek przedstawiający 9 tytułów, które mają być zaprezentowane na E3:

27055905.jpg

Pięć z nich już zostały odkryte: U3, R3, iF2, Ratchet i TM. Szóstym tytułem jest pewnie Starhawk. Najbardziej liczę, że kolejnym tytułem jest gra od Quantic Dream. A wy no co liczycie (jeśli o chodzi o gry od studiów wewnętrznych, first party)?

 

Z tego co pamiętam to Sucker Punch robi jeszcze jedną grę, którą nie jest InFamous :thumbsup:

 

http://www.gram.pl/news_8AzjGeu8_Projekt_Adrift_nowy_FPS_na_wylacznosc_dla_PlayStation_3.html kolejny ex na PS3!!!

 

A co do listy:

 

1. U3

2. R3

3. iF2

4. Ratchet

5. TM

6. Stawhawk

7. Last Guardian

8. God of War 4

9. ???

Odnośnik do komentarza

27055905.jpg

(...)

8. God of War 4

 

Coś mi się jednak wydaje, że te 9 gier to tytuły w które można będzie pograć na E3 na stanowiskach od Sony, bo wątpię że na takiego Ratcheta, iF2 czy R3 traciliby czas na konferencji skoro z tych gier widzieliśmy już chyba wszystko co trzeba wiedzieć przed premierą, a nawet za dużo (i dodatkowo, trzeba pamiętać że rok temu na konferencji nawet nie wspomnieli, nie mówiąc o trailerze, o np. Motorstorm Apokalisa, choć był zapowiedziany parę dni wcześniej, więc teraz na pewno nie będą mówić o grach które wychodzą parę dni czy miesięcy po E3). I mam nadzieję, że na konferencji samych zapowiedzi nowych ex'ów będzie więcej niż 4. Ale i tak jeśli chodzi o te cztery tytuły to chętnie zobaczę porządny gameplay z TLG czy Sly 4.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

The Last Guardian pewnie nie pokażą na E3, a na TGS. Kiedyś był news, że będą rozkładać te gry na wszystkie pokazy (Gamescon, TGS, E3). No i czemu by zostawiali puste kwadraty skoro zapowiedzieli już takie gry jak Twisted Metal i Starhawk? :P Ja bym raczej spodziewał się Assassn's Creed: Revelations w jednym kwadracie. Ubi już chyba prezentowało jakieś AC u Sony.

 

Edit:

O właśnie, chyba Sucker Punch miało nawet pokazać to nowe IP.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...