Skocz do zawartości

Alan Wake's American Nightmare


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem przed chwilą na ps3 site i tam to jest niezła masakra. Ślinią się, strzelają korki od szampanów, orgie jakieś że na ps3 wyjdzie - cyrk.

Ale wracając do tematu.

Spodziewam się jakiejś wersji GOTY albo obsługi Kinecta dla "każuali".

Chociaż nie wykluczam wersji na PC, ale czy to trafi wtedy do większego grona odbiorców? Poprzez torrenty pewno tak.

 

jest też szansa że wyjdzie na PS3

 

pod warunkiem, że to nie będzie śmigać na podstawce.

Bo mówi się o dwóch wersjach.

1. Odświeżona jedynka z bajerami - to na pc i wersja goty na xksa - na ps3 na bank nie

2. Nowa gra dziejąca się w świecie Alana - wtedy można mieć nadzieje, że też pójdzie na ps3 ( jak to miało miejsce z ME2).

 

PS.

Na onlinecenter.pl pojawiła się taka aktualizacja do niusa o Alanie: " Na Facebooku Remedy napisało, że to "coś całkowicie nowego". Rozszerzoną pierwszą część można zatem skreślić."

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza

TO pewnie wie tylko MS i Remedy, ale to mówił szef studia parę miesięcy temu

 

A sequel to Alan Wake would be Microsoft-exclusive despite developer Remedy owning the intellectual property and controlling its destiny.

 

"With Microsoft Game Studios it's Xbox exclusive, or it's Xbox and PC," franchise development head Oskari Häkkinen told Eurogamer in an exclusive interview.

 

"Please don't put that Alan Wake 2 is going to come out on PC, because that might not be true! Either is a possibility."

 

Remedy said Alan Wake will remain a Microsoft exclusive because it fits in with the US company's portfolio of first-party games.

 

"Microsoft put a lot of beef behind the title for it to be an exclusive for the 360. They feel it's an important title for their portfolio. It fits into their portfolio among other games like Gears of War, Halo and Forza.

 

"They think of their first-party games as a package and a portfolio for the 360. My understanding is we have a great fit in that portfolio as well."

 

Tymczasem...

 

Full Remedy statement:

 

So referring to your most recent Joystiq post ... It's awesome to hear you say that Alan Wake appears in your hearts – I've read through all the responses on your site which is fueled with positive responses. It really would seem Alan Wake is very close to the hearts of the fans out there, and to ours too. To that point, it's a shame that this news leaked before our official announcement which will of course include the visuals and information to support it. Well, now that the cat is out of the bag, we owe it to you and the fans to shed a little more light before we get the chance to officially show them what the guys have been up to.

 

Fans of the franchise will be excited to learn that yes, more Wake is coming! But to be absolutely certain to avoid confusion, this next Wake installment will not be Alan Wake 2. But neither will it be DLC. The rest we're saving for our official announcement when we'll actually SHOW YOU.

We are really excited about this project which a slice of our team has been working on for the last months. It's something that'll definitely give more to the Wake fans out there, but just as importantly, this installment will also give an opportunity for players who aren't familiar with the franchise to finally jump on board.

 

We can't wait to show you more, bear with us. Release dates, platforms and pricing are unconfirmed as of yet, but Fall 2011 is probably a good guess. More coming soon!

 

 

XG 24/7 can confirm that, From a reliable ‘internal’ source, we’ve just heard that we will be seeing this new Alan Wake at Microsoft’s E3 Press Briefing.

Odnośnik do komentarza
Więcej odcinków, więcej zagadek (?), mniej lasu a więcej miasta + kooperacja z innymi (nie chodzi mi o multiplayer), mniej broni, brak GPS i przede wszystkim: By wyszła ta gra :D

 

Dla mnie koniecznie więcej lasu i więcej miasta :). W czasach gdy z powodu chronicznego braku czasu 5-7 godziny singiel bardzo mi odpowiada to Alan Wake był jedną z tych nielicznych gier (w ostatnich 3 latach może 2-3 tytuły u mnie na to zasłużyły), gdzie mógłbym grać i grać, chłonąć godzinami ten klimat, feeling + liczne smaczki z pop kultury.

 

Niech za dużo nie zmieniają w mechanice i streszczają się jak najbardziej to możliwe!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
XG 24/7 can confirm that, From a reliable ‘internal’ source, we’ve just heard that we will be seeing this new Alan Wake at Microsoft’s E3 Press Briefing.

 

zniszczyłeś marzenia chłopaków na ps3site i mersona, tak nie wolno

 

 

 

twórca AW na twiterze napisał że to całkowicie nowa część a nie żadne odpicowane AW1 z bonusami, teraz trzeba mieć nadzieje że to nie będzie only kinect.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

To szkoda że nie wyjdzie, tylko Remedy niech nie jęczy znowu że nowy Alan sprzedał sie tak samo słabo jak Alan Wake, i że są zwolennikami cyfrowej dystrybucji, bo większość zamiast piracić tą gierke, to kupiła by ją na XBL :potter:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

AW to jedna z najlepszych gier tej generacji, a to, że tak słabo się sprzedała świadczy o totalnym bezguściu dzisiejszych graczy, którzy wolą napieprzać w różne cody (nie mam nic do Cod'a, świetna gra, ale chodzi o spłycenie odbioru gry przez hamerykanów), a nie w ambitne szpile. Czekam na AW2 i mam nadzieję, że konwencja zostanie zachowana, gra wydłużona i dojdzie troche akcji w dzień. I mnie mają. AW to jedna z niewielu gier, gdzie było mi przykro, że to koniec tak świetnie się bawiłem.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może i tak, ale szanuje developera nie za patrzenie na słupki sprzedaży, ale za to, że daje nam grę z duszą. Do tej pory nie mogę zrozumieć narzekań na pierwszego Alana. Na to, że nudny, mało urozmaicony. Kurde. Zabawa światłem i strzelanie, było jednym miodniejszych "strzelań" w grach ever. Świetne miejscówki, muzyka budująca klimat, mrok, zaszczucie, manuskrypty. Wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale Alan Wake to jedna z lepszych gier. Nie utworzono wokół niej takiego blichtru i przepychu jak wokół innych marek Halo czy GoW, ale ja stawiam Alana w TOP5. Szanuje zdanie innych osób, rozumiem je. Jednak ja swoich poglądów nie zmienię choćby nie wiem co :)

Edytowane przez orion50
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Szkoda.

Po cichu liczyłem na sensowną historie agenta Nightingala, która wyjaśniała by tą niechęć agenta do Alana i to, dla czego za wszelką cenę chce go złapać.

Coś ala Deadly Premonition - otwarty świat, zbieranie dowodów, przesłuchiwanie mieszkańców i płynne przejście dzień/noc.

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...