Skocz do zawartości

Alan Wake's American Nightmare


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka znaleziona na Gafie:

 

Przedpremierowy screen z Alana:

 

6673bc42.jpg

 

 

I can't remember, but was Bright Falls really called Night Springs once?

 

 

 

Not sure, but the names are direct inverses of each other.

 

Bright => Night ( Dark )

Falls ( Fall Season ) => Springs ( Spring Season )

Odnośnik do komentarza

Ja się bezgranicznie jaram tym tytułem! Jedynka była mistrzem, chociaż słabości miała wiele jak na tytuł tej klasy. Najbardziej szkoda tej słabej sprzedaży, która podcięła skrzydełka twórcom przy rozwoju tytułu.

 

Zmajstrowałem na PLXC notkę o dwójce, gdzie jakoś zsumowałem informacje o dwójce i materiały z nowego Alana, więc ogarnijcie sobie WPIS jak chcecie :)

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

geoff napisał:

"Widziałem grę, oglądałem też zwiastun jaki będziemy prezentować 10. grudnia podczas rozdania nagród VGA. Powiem tylko, że pomimo tego, że jest to gra "bez pudełka" to nie jest to żadna popierdółka. To pełnoprawna kontynuacja i bez problemu możemy o niej mówić Alan Wake 2. To naprawdę ambitny projekt oraz odważny ruch ze strony Remedy. Wierzę, że ludzie "kupią" ten pomysł."

jego słowa zawsze należy traktować z przymrużeniem oka, już w niedziele zobaczymy jak prezentuje się AW:NS :)

Odnośnik do komentarza

Podtytuł troszku jak tytuł horroru "B" klasy, ale kto wie, może to zamierzone(w końcu nawet serial "Night Springs" był właśnie taki, lekko kiczowaty). Tylko wobec tego tytuł zastanawia mnie ten zrzut ekranu, na którym widniał napis "Alan Wake:Night Spring", a także pierwszy screen gdzie twórcy zapewne nie bez powodu zamieścili tablicy miasta z nazwą "Night Spring". W każdym bądź razie zzzłły MS wierzy dalej w tą markę, bo jest wydawcą:

6mOXx.png

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Gra się dobrze sprzeda jeśli będzie mocno promowana(pisałem już o tym, że nowy AW mógłby być jedną z "gwiazdeczek" Summer of Arcade). Jeśli nie będzie to zginie w natłoku masy produkcji, które trafiają do dystrybucji cyfrowej. Nie wiem jak się sprzedał Crysis, ale np takie Limbo sprzedało się w nakładzie ponad jednego miliona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...