Skocz do zawartości

Alan Wake's American Nightmare


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Mnie martwi tylko to że gra ma wyjść tylko w formie cyfrowej... Hmm żeby to nie była jakaś popierdółka na kinekta :confused:

 

Od kiedy to cyfrowa dystrybucja oznacza szajs na kinecta ? Jak pójście w tym kierunku sprawi, że kolejne odsłony nie będą najchętniej piraconymi grami w roku tak jak to było z pierwszą częścią to ja jestem za. Szkoda by było żeby porzucili projekt.

 

MaZZ, nie wiem co ty masz do rozdziałki skoro gra i tak wyglądała zayebiście nawet na 42".

 

MBeniek, nie smędź jak dziecko tylko sobie konsolę kup jak tak bardzo Ci się Alan podoba.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

OT: Ciekawe czy grze będzie bliżej do Dead Rising: Case Zero czy ostatnio wydanemu Crisis'owi. Chociaż podobno ten drugi wcale długi nie jest więc na jedno by wyszło, heh.

 

Mam nadzieję, że na animację twarzy będzie się składało więcej ruchów niż tylko te żuchwy :P No i że screen tearing będzie przynajmniej o połowę mniejszy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

MaZZ, nie wiem co ty masz do rozdziałki skoro gra i tak wyglądała zayebiście nawet na 42".

 

yyy, nie?

 

Aż sobie przypomniałem ten kawałek PoTF i wideo nawiązujące do AW. Podkreśla geniusz tej gry :)

 

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja się zastanawiam czy będą jakieś nawiązania do "Desperacji" Kinga, setting tego nie wyklucza. Opuszczone miasteczko ? Population: 1 ? ;)

 

PS. Wszyscy się zastanawiali czy da się w 2 Gb zrobić pełnoprawnego Wake'a, a na neogaf przeczytałem, że Alan Wake bez filmików zajmuje na DVD właśnie 2 Gb :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

bardziej wydaje mi sie opcja epizodow ;) rzuca jeden i kolejne bedzie mozna dokupic i wtedy zniknie problem 2gb

 

tak czy inaczej nie moge sie doczekac Alan Wake wciagnal mnie niesamowicie az zdobylem wszystkie achievementy co mi sie nie zdarza bo malo czasu na granie i lepiej zapodac nowe tytuly niz robic osiagniecia :D

Odnośnik do komentarza

też mi się wydaje że będą epizody, w końcu formuła gry w stylu serialu na to pozwala

 

 

PS. Wszyscy się zastanawiali czy da się w 2 Gb zrobić pełnoprawnego Wake'a, a na neogaf przeczytałem, że Alan Wake bez filmików zajmuje na DVD właśnie 2 Gb :P

 

to oczywiste że najwięcej ważą filmiki, duża waga ff13, mgs4 czy la noire to głównie filmiki

Odnośnik do komentarza

Moze sie okazac, ze jest to pelna gra tylko podzielona np. na 3 episody, kazdy po 2GB, ktore bedzie mozna kupic osobno lub taniej w pakiecie. Podobnie bylo z Siren Blood Curse na PSN.

 

 

yyy, nie?

 

yyy tak ?

 

Ja mam 46" i Alan wyglada wyk.urwiscie, piekna oprawa i 4xAA robia swietne wrazenie mimo niskiej rozdzialki. No ale to wszystko zalezy od modelu jaki sie posiada.

__________________________________________________________________________________________

Oby tylko nie bylo to w ogole zwiazane z Kinectem i mozna spac spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
yyy tak ?

 

Ja mam 46" i Alan wyglada wyk.urwiscie, piekna oprawa i 4xAA robia swietne wrazenie mimo niskiej rozdzialki. No ale to wszystko zalezy od modelu jaki sie posiada.

 

Odpowiednie ustawienie TV to podstawa np. przez component odpaliłem New super Mario na Wii tego w 2d odpowiednia ostrość, kontrast jednocześnie przy tym ze wszystkim nie przeginając.Obraz ..BAJKA (480p) do tego żyleta i wszystko wygląda teraz prawie jak na X360 :) powaga ...model pewnie gra znaczącą rolę ale nie mam odnośnika i szkoda że z jakością nie mogę podzielić się z Wami :ph34r:

aż z ciekawości dzisiaj sprawdzę Alana, ograłem jeszcze na crt ^_^

 

co do skojarzeń mi to od razu się pojawia

 

http://www.youtube.com/watch?v=oOxSqSxRy-4&feature=related

Odnośnik do komentarza

Możliwość rozegrania "mrożących krew w żyłach" epizodów, które można było odsłuchać na telewizorkach w Alanie? Na to się zanosi, bo skąd taki podtytuł? Super opcja, będzie więcej horroru, miejmy nadzieję. Ta gra mogłaby być w sumie swoistym tribute dla klasyki kinowego horroru, dlatego też skojarzenia z Ashem z Evil Dead mogą być całkiem na miejscu. Odcinkowa forma nadaje się tutaj idealnie.

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekawe jak będzie z efektami. Las to zupełne inne doznania niż pustynia. Interesuje mnie z jakimi zagrożeniami przyjdzie nam się zmierzyć, może jakieś nowe zwierzęta, kojoty ? :D

 

Przypomniał się pewien film który kiedyś oglądałem, o domku na takiej pustyni i starej studni. Nie pamiętam o co dokładnie chodziło, ale jeśli mnie pamięć nie myli to ktoś opuścił się do wyschniętej studni szukać wody, a zamiast niego wyciągnęli wiadro klejnotów, a sam facet już nigdy nie wrócił. Wypisz wymaluj historia z Night Springs :D

Odnośnik do komentarza

gra już dawno skończona, była na PartnerNET, lecz Robert_Kendo - Niemiec, zrobił wyciek jednego screena i kupa.

Lecz wiele osób skończyło już tą gre, nawet w naszym kraju. Popierdółka z XBLA, ot tyle.

Lecz warta 1200MSP... :-)

Premiere będą nie wiem w jakim celu odkładać, liczyłem że w okresie Uncharted3 wyjdzie...

Odnośnik do komentarza

na podstawie screena to i chyba z AW tak było, zresztą uj z rozdzielczością, gra masakruje wyglądem w obecnej formie, na konsolach dalej nie widziałem lepszych efektów na taką skalę jak w AW.

 

up - znowu ty...jak wiele osób przeszło grę to gdzie jakieś screeny, w necie nic nie ginie

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...