Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam do AC3 muszę ograć Brotherhood i Revelations...

 

Swoją drogą naprawdę chciałbym w ACIII rzeczy, o których Słupek wyżej wspomniał. To mocno zmieniłoby sposób prowadzenia rozgrywki. Wreszcie Asasyn stałby się takim łowcą. Wprawdzie od pierwszej części już tak jest ale sami przyznajcie, że tropienie ofiar czy skuteczna eliminacja nie różnią się od siebie od tamtej pory. Pora na jakąś zmianę w systemie walki (najlepiej coś na wzór Rocksteady), mogliby w sumie olać już te elementy ekonomiczne, bo o ile pasuje to do renesansowej Italii tak nie widzę tego patrząc na to jak szykują głównego bohatera. Coś mi mówi, że charakterem będzie przypominał Altaira.

 

Multi też mogłoby doczekać się jakichś nowszych usprawnień. Jednak oczekiwania jak zawsze są duże. Pytanie tylko jaki będzie efekt końcowy. Ale Ubi zasuwa z tymi Asasynami. Ledwo minął hype na Revelations a Game Informer już zaczął z trójką.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie części we współczesnych czasach/Desmonda w ogóle mogłoby nie być.

 

Mam tak samo, dla mnie to będzie zawsze najbardziej męcząca i zbędna część w tej serii. Jak sobie przypomnę choćby początek AC2 gdzie uciekamy Desmondem to mnie trzęsie. Drugą jest to, że serię eksploatują do granic robiąc z tego tasiemca i tym sposobem do dzisiaj nie grałem w Revelations, bo mi się temat przejadł. Może w okolicach trójki wrócę do niej.

Odnośnik do komentarza

CoD-zika zrobili, ot co ;] "Wszyscy" jadą po Call of Duty, że tasiemiec etc. a tymczasem dokładnie to samo stało się z AC.

 

Co roku nowa część, na dodatek dwie (Brotherhood i Revelations) "jadące" na AC2. Ja już w chwili zapowiedzi Brotherhooda, powiedziałem pas i raptem z serii którą ceniłem, bardzo lubiłem, zrezygnowałem. No ale nic Trójka mam nadzieję, że przywróci mój (prywatny) szacunek do serii heh.

 

Btw zgadzam się z Nemesisem, zresztą to już chyba było pisane nieraz. System walki z Batmana dać do Assassina Creeda, bo to najlepszy i najbardziej miodny system walki - "nie w bijatykach". Przy okazji mega przyjemny, nieprosty, nietrudny no idealny i myślę, że do AC pasowałby idealnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Desmond byłby ok, jakby zrobili dla niego chociaż 5 godzin grania i to nie jakieś we wnętrzu Animusa, ale po prostu śmiganie po Nowym Jorku lub innej mieścinie USA z pistoletem z tłumikiem i ukrytym ostrzem w bluzie. Niestety, znając życie, po sporych zmianach w tej "historycznej" części nie będzie im się czegoś takiego chciało robić.

Odnośnik do komentarza

Kurczę piszecie jakbyście ograli Brotherhood i Revelations na lewo i prawo, eksperci :)

Wiadomo, że wszystko wymaga poprawy, nawet multi, które uważam za najlepsze ever ze względu na większe szanse ludzi myślących nad "wyskillowanych". Wygrywa ten, który jest sprytny a nie ten co grał 100h. Mam nadzieję, że akurat multi najmniej poprawią.

Przypominam także, iż Ubi podzieliło się na 2 team'y i AC3 robione jest pewnie od czasu ukończenia ACII (zręsztą licho wie jaka jest prawda). Dlatego te dyskusje o nowym silniku... Ale to chyba ściema.

Uważam także Revelations za najlepszą część serii. Poprawki względem ACII (Brotherhood również) występują w każdym aspekcie (rozgrywka, grafika, lokacje, miasto). Jedynie główna linia fabularna zajmuje mniej czasu niż w Brotherhood.

W związku z czym noob'owi, który chciałby zagrać tylko w jedną część AC zdecydowanie poleciłbym Revelations.

Co do Desmonda- jest go za dużo, ale pod względem fabularnym wszystko trzyma się kupy, także niech zostanie.

A jeśli chodzi o odcinanie kuponów- nie krytykuje się czegoś co jest dobre :blum1: , narazie na rynku ukazały się 4 Asasyny przy 3 Unchartydach i chyba z 10 Call Of Dutych więc porównać tego ostatniego można se najwyżej do Fify :banana:

Odnośnik do komentarza

AC3 zapowiada się fantastycznie, ale prawda jest, ze seria podążyła w kierunku tasiemca. Nie mowie, ze jest to zle, ale staje sie standardem, ze raz w roku wychodzi AC. Mam nadzieje, ze cyfry przy AC beda znaczace i seria bedzie slynac z tego ze wychodza gry rozszerzajace historie (B'hood, Revelations) jak i pelnoprawne kontynuacje, bedace sporym odswiezeniem (AC-AC2-AC3), czego w serii CoD nie ma.

 

@Kr3k - ja rozumiem, ze piszesz cos co mogloby miec miejsce w trojce hipotetycznie?

 

A co do ekip pracujacych nad AC to Revelations tworzylo jak dobrze pamietam 6 roznych ekip. Do AC3 zaangazowane sa wszystkie ktore do tej pory pracowaly nad seria i do tego goscie odpowiedzialni za PoP: Zapomniane Piaski.

Odnośnik do komentarza

Szczerze, nie przeszkadza mi to, bo co roku każdy nowy Asasyn jest tak naprawdę coraz lepszy. Zawsze dostajemy lepszą oprawą, jakieś nowinki w gameplayu, rozbudowaną historię (jedynie końcówki trochę dziwne). Lepiej jeden dobry Asasyn na rok, niż to w tym roku zaczyna robić Capcom z serią RE. Operation Raccoon City to po prostu średniak, odświeżanie celowniczków z Wii to też perfidny skok na kasę. Capcom nawet nie stara się o jakieś edycje limitowane a Ubi pod tym względem wiedzie prym. Zobaczymy co przyniesie RE6.

 

Wracając do Asasyna, nie dziwię się wcale Ubi, że wypuszczają nową część co rok. To ich najbardziej dochodowe i chyba najlepsze IP. Sądzę, że do prac nad serią zaangażowali mnóstwo ludzi, więc i kolejny Asasyn już na horyzoncie. Ciekawe tylko co będzie po ACIII, dalsze losy Connora? Chyba nie będą bawić się w nowy cykl jak z Ezio? Nie mówię, że mi to przeszkadza ale pewnie oprócz ACIII jeszcze jakiegoś Asasyna ujrzymy na tej generacji. Albo i nie...

Odnośnik do komentarza

Ubi pewnie tak zrobi tzn.będą kolejne przygody Connora,ciekawe tylko jak to potoczą,bo wątpię aby tak nagle zrezygnowali z przyszłości.Connor może również też być,bohaterem nowej odsłony na PS Vita,ale co do stacjonarek zawsze istnieje też zwrot w kierunku starszych czasów ,coś tam na pewno wymyślą,bo nie ma mowy aby zabili kurę znoszącą złote jajka,ale można by gdybać i gdybać,najpierw trzeba ograć trójeczkę :)

Odnośnik do komentarza

Dla osób, które nie przepadają za wstawkami z Desmodem mam złą wiadomość (a dla osób dla których Desmonda/akcji w czasach współczesnych w ogóle mogłoby nie być to jeszcze gorszą):

 

Ubisoft has said multiple times that Desmond's story wraps up in 2012. Is that still the plan?

All I can say about Desmond's story is you're going to experience more Desmond than you've ever had before. We're spending more time on the present than we have in past games. It's a big part of our story and I don't really want to give too many details away because I want people to experience what that is. But rest assured, you're going to see a lot of Desmond. More so than in any past game.

źródło - CVG

 

Mam przynajmniej nadzieję, że, tak jak mówił Krek, rozwiną gameplay z Desmondem w jakiś ciekawy, wciągający sposób.

Odnośnik do komentarza

oby bylo cos ciekawego, przeszedłem tylko AC2 (BRH i REV zamierzam niedlugo kupic zeby obczaić zanim wyjdzie AC3) - ale grajac w AC2 zawsze sie wkurzałem jak byly momenty z desmondem, ani nie podobalo mi sie smętne i powolne pieprzenie o jakichs spiskach, ani bieganie po jakiejś bazie kosmitów czy innego badzieiwa

 

juz to mowilem wiele razy ale 100 razy bardziej wolal bym gdyby AC był calkowicie osadzony w przeszłości, a nie był "udawaną wirtualną rzeczywistością jakiegoś typa leżacego w "solarium" :P "

 

tak czy srak jak już mają męczyc desmonda to niech mu dadzą ciekawe zadania, żeby to bylo cos w stylu uncharted, że desmond idzie do jakiegos klimatycznego miejsca , np muzeum albo posiadlosc i musi tam cos wykraść co zostawił jego przodek 200 lat wczesniej specjalnie dla niego itp, a nie tylko leżenie i bieganie w jakiejś głupiej bazie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...