Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Graficznie nie ma raczej większego odstępu choćby od Revelations, jednak design, nowe elementy rozgrywki zrobią swoje. Podobał mi się motyw z przemykaniem przez wnętrza budynków i mam nadzieję, że nie był to tylko skrypt. To byłaby nowość w sandboksach gdyby dało się wbiegać do wnętrz budynków przez otwarte okna. Jeśli Ubisoft myśli o takich patentach to przy możliwościach tych konsol oprawa i tak zachwyca.

 

Generalnie jak dla mnie grafika może być lekko podrasowana względem poprzednika, byleby dodano mnóstwo gameplay'owych nowinek. O resztę w postaci fabuły, bohatera czy długości gry się nie martwię.

 

Ciekawe czy to wyjdzie na Wii U.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Polecam odpalić revelation i przypomnieć sobie jak wygląda owa gra i przestać pisać bzdety typu "trochę lepiej" bo jest lepiej i to nie trochę co widać gołym okiem. A animacji postaci? no cóż przychodzić mi na myśl tylko jedno słowo, obłęd, czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem, nowa jakość nadciąga..... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak już wspomniałem, dla mnie poziom oprawy nie musi jakoś znacząco odskakiwać od tego co widzieliśmy ostatnio. Nowe animacje, wzbogacony system walki, i cała reszta ciekawych ulepszeń w rozgrywce. Tutaj bardziej oczekuję większej kreatywności od producentów, nie tyle na polu tylko i wyłącznie lepszej oprawy, co designu i całej reszty.

Odnośnik do komentarza

wiadomo, że system walk się nie zmieni. Nadal to będzie 1 vs. 1

 

ciekaw jestem jak rozwiążą pojedynki z przeciwnikami co mają broń palną, bo to co było w reveations to była padaka jakaś.

 

co do wbiegania do wnętrz budynków, fajna sprawa. Pewno będzie takich miejsc w mieście kilka, co by ułatwić ucieczkę przed debilnymi strażnikami.

czekam bo w sumie coś nowego ale jednak to samo :/

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Polecam odpalić revelation i przypomnieć sobie jak wygląda owa gra i przestać pisać bzdety typu "trochę lepiej"

taa tylko pewnie w rev grałeś na ps3 a teraz widzimy filmiki z PC

 

Na E3 wszystko się okaże a na PS3 gram w filmy na blureyu....jedynie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...