Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej ucieszyla informacja o nowym silniku oraz systemie animacji. Bo seria AC zaczynala juz przypominac atak klonow, jaki mielismy w przypadku serii CoD. No i mam nadzieje, ze ludzie z otoczenia beda bardziej naturalni w zachowaniu. Pierwszy AC robil wrazenie w tej materii, ale teraz to zwyczajni statysci z ograniczonym wachlarzem zachown- przewidywalni i nudni. :)

Odnośnik do komentarza

pewnie bedzie tak że tylko kilkunastu mamy dostepnych, a reszta to proste modele machające rękami gdzieś w tle

 

 

 

a ogolnie filmik dobry, ale aż tak dupy mi nie urwał, ale dobry napewno jest

fajnie wyglada zimowy klimat, fajnie że na silniku a a nie cut scenka, bo widzimy kawalki gry

 

nadal nie podoba mi sie ubranie assasina, ale ogolnie zapowiada sie fajnie, moze bedzie lepsza od AC2

 

:) Trailer o dziwo na silniku gry (chyba).

 

Nieprawda, to tylko IGN (pipi) głupoty.

nieprawda. nie jest to może czysty silnik, tylko mieszanka silnika i podrasowanych biajerów i dodatkowych efektów i kawalkow scenek, ale to jednak wiekszosci silnik a nie cut scenka, pamietaj jak cudownie i realistycznie wyglądają cut-scenkowe trailery z AC, 100 razy lepiej niż to co tutaj widzimy, wiec to musi być coś zbliżonego do silnika

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@Yano

Przecież by ich ludzie zmasakrowali ogórkiem gdyby odwalili taką akcję z tymi bitwami. IMO lepiej żeby ich nie robili jeśli mają zrobić taki jak piszesz.

@ MaZZeo

Takiej grafiki to ja oczekuję na next-genach. Jeśli grafa nie będzie miała poziomu zbliżonego do tego z trailera AC to ja mam w pupie nowe konsole.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia coś innego, pamiętam, że jakiś czas temu ubi zrobił ankietę i pytał się graczy o to w jakich realiach/czasach chcieliby żeby toczył się AC III, a się okazuje, że gra powstaję już rzekomo od 3 lat, więc co ta ankieta była tylko dla picu? :|

 

Ankieta dotyczyła kolejnych części serii, a nie trójki.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w grze będzie takie śmiganie po lesie jak na trailerze,to będzie to pierwszy asasyn w którego zagram.Ciekawe czy gdzieś będą przeplatać się postacie historyczne,jak np. Kościuszko lub Pułaski.

 

W każdym Assasinie są takie postacie tu ma być m.in Benjamin Franklin i inne gagatki z tamtego okresu.

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia coś innego, pamiętam, że jakiś czas temu ubi zrobił ankietę i pytał się graczy o to w jakich realiach/czasach chcieliby żeby toczył się AC III, a się okazuje, że gra powstaję już rzekomo od 3 lat, więc co ta ankieta była tylko dla picu? :|

 

Ankieta dotyczyła kolejnych części serii, a nie trójki.

 

Hmmm, to AC III nie jest ostatnią częścią?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...