Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co można jeść przy diecie?

Odstawiłem makaron, ziemnioki, sosy, majonez/ketchup/musztarda.

Do absolutnego minimum ograniczyłem sól, tłuszcze, olej.

Słodyczy i alkoholu nie tykam. 

Jem obecnie np. na śniadanie jajecznica/omlet/owsianka/płatki.

W międzyczasie jakiś owoc/warzywo/jogurt naturalny

Obiad np. kurczak gotowany/chude mięso w przyprawach, do tego np. ryż

Kolacja zależy, przeważnie jakaś sałatka.

Co można do tego dodać? Szczególnie jeśli chodzi o obiad? 

Warunek: łatwe do przyrządzenia samemu w domu. Dopiero się uczę gotować także nie chcę poziomu very hard. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ten Warszawski koks to ladny pic na wode, pol hurtowni farmakologicznej w nich plynie.

Saker pytal gdzies na sfd o dawkowanie clena + propa, paczek wbijal wino

a owca pewno wszystkiego po trochu, patrzac na jego forme (2 lata cwiczen) i forme sakera (ok 4 lat)..

Jak oni taką formę zrobili na koksie, to tylko zmarnowali te cykle. Wyglądają dobrze, ale znam naturalnych kolesi wyglądających lepiej.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, wlewasz 150grama do miski, do tego 4 jaja i mieszasz. Później jep na patelnie, rozsmarowujesz po całej powierzchni i przypiekasz. Później na talerz, banan, jogurt i wiosłujesz. Pooglądaj poprzednie posty w tym temacie.

 

Chciałem dodać że ja jeszcze przed wlaniem jaj zalewam wrzatkiem owsiane zeby wsiąkły troche wody i zmiękły. Ale ty pewnie tez tak robisz

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

głupoty gada

 

Co tam konkretnie jest głupotą? 

 

 

że indeks glikiemiczny to mit i że dwa posiłki o tych samych wartościach odźywczycha różnych składach są dla naszego organizmu identyczne

 

A masz jakieś źródło, że indeks glikemiczny to nie mit? 

Bo wg Nortona Layne'a i Iana McCarthy, których uważam za speców, indeks glikemiczny to bullshit (no chyba, że jesteś diabetykiem, ale to inna sprawa)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...