Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

 

No tak ale jeżeli ktoś nie ma problemów ze snem to też ma się napychać węglami przed snem?

Dlatego napisałem o insulinie i hgh,oba ze sobą nie współgrają,jak podbijesz prostymi cukrami insulinę,to będzie mniej hgh i gorsza regeneracja.

 

Gdzie napisałem o węglach prostych?Chodzi mi o żarcie węgli złożonych na noc.Po co je jeść jeżeli kompletnie nie mam problemów ze snem.

Odnośnik do komentarza

 

 

No tak ale jeżeli ktoś nie ma problemów ze snem to też ma się napychać węglami przed snem?

Dlatego napisałem o insulinie i hgh,oba ze sobą nie współgrają,jak podbijesz prostymi cukrami insulinę,to będzie mniej hgh i gorsza regeneracja.

 

Gdzie napisałem o węglach prostych?Chodzi mi o żarcie węgli złożonych na noc.Po co je jeść jeżeli kompletnie nie mam problemów ze snem.

 

No to rozumie się chyba samo,bo jak nie węgle to co?Białko?Tylko białko poza WPC wolno się trawi i też zakłóca regeneracje,w nocy masz spać i naprawiać się a nie walczyć z żarciem zalegającym an jelitach,ale rób jak uważasz.

Odnośnik do komentarza

Jajko przed snem? A nie jest aby ciezkostrawne takie jajo na noc? Pytam bo… Uwielbiam jajka w pracy, jak mnie glod cisnie a czasu brak 2 jajka na twardo + kromka z tlusto krojonym twarogiem i jestem jak nowy w 5 minut. Podobny zestaw ale w postaci jajecznicy na noc to byla by dobra rzecz. :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pany, co sądzicie o takich filmikach

 

http://youtu.be/LP2ECgc-wa4

 

trochę ekstremalne podejście, nie?  ;]

 

 

 


aha i miałem zapytać, makrela z biedry, hot or not? 

raz w tygodniu, chyba można? z biedry, bo mam najbliżej ,specjalnei po rybę do sklepu mi się nie chce..

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Pany, co sądzicie o takich filmikach

 

http://youtu.be/LP2ECgc-wa4

 

trochę ekstremalne podejście, nie?  ;]

 

 

 

aha i miałem zapytać, makrela z biedry, hot or not? 

raz w tygodniu, chyba można? z biedry, bo mam najbliżej ,specjalnei po rybę do sklepu mi się nie chce..

 

Jasne że można w biedrze strzez sie tuńczyków z puchy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...