Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

To z Ostrovitu  w ogóle się nie miesza. Mam shaker z trzepaczką i nic. No ale dziś wziąłem do ryja, zapiłem i gładko poszło. 

Jakieś rewolucji po tym BCAA to nie odczułem. Zauważyłem tylko że po ćwiczeniach pot śmierdzi inaczej. Normalnie wali tym proszkiem. Tylko albo jestem pojebany i mi się wydaje albo dorzucają  tam coś jeszcze ( a niby takie "pure", bez słodzików itp ).

Odnośnik do komentarza

Nie no tak napisałem. Nie oczekiwałem nie wiadomo czego. Ale strasznie mnie wszystko napieprza po ostatnich ćwiczeniach. Myślałem że może ciut szybciej te bóle przejdą skoro niby pozytywnie wpływają na regenerację po treningu. Nie krytykuję, raptem tydzień to przyjmuje więc pewnie potrzeba czasu.

Odnośnik do komentarza

Ale na splicie dojedziesz klatę raz i masz tydzień przerwy. Na fbw mniej dojedziesz, ale za to w bonusie podnosisz syntezę białek co drugi dzień, no i o kontuzję trudniej, bo nie obciążasz mięśnia do granic wytrzymałości.

Może i syntezę podnosisz,ale sam sobie odpowiedz na jakim poziomie skoro 3 razy w tyg jesteś w stanie wykonać jej trening?Nie mówię że obwód zły,na redukcję najlepszy z racji że pracuje całe ciało i pali się najwięcej kcal bo zaangażowanych jest dużo mięśni,tak samo jak ktoś chce poprawić wytrzymałość biegową to obwód dobry,ale nie na mięcho.

Odnośnik do komentarza

malo tego, kulturystyczny przedzial 8-12 powtorzen jets najgorszy do budowania miesni.

Najwiekszy przyrost masy i wytrzymalosci - 20-35 powtorzen

Najwiekszy przyrost sily i minimalnie (granica bledy statystycznego) mniejszy przyrost masy 2-6 powtorzen.

Wszystko pomiedzy - (pipi)nia.

 

Nic nie bede wklejal, kazde powazne badania od 10 lat pokazuja to samo.

 

malo tego, zbytnie katowanie sie, jakie zalecasz, znaczaco ogranicza przyrost masy. To jest mit ciagnacy sie od lat 60ych.

Tak naprawde najkorzystniejszy jest trening, ktorego my, starzy wyjadacze, nie mozemy pojac - leciutki fbw o duzej objetosci, 45 minut 3 razy w tygodniu.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...