Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Po drugie po co spowalniac trawienie przed treningiem? Nie dosc ze trening obciaza organizm to jeszcze dodatkowo obciazac flaki tluszczami, bezsens

Nie wiem, czy taki bezsens, zależy to od treningu, jaki chcemy przeprowadzić, jeśli chcemy bić rekordy i podnosić coraz większe ciężary warto delikatnie podnieść wartość kaloryczną posiłku przed treningiem, jeśli trening aerobowy to wiadomo śniadanie po treningu. Ewentualnie fajnym sposobem i sprawdzonym nawet, jest po przebudzeniu właśnie wypić aminokwasy rozgałęzione BCAA, uzupełnić to pewną dawką kofeiny, nie obciąża żołądka i zabezpieczają mięśnie przed katabolizmem a po trenigu szamka.

Odnośnik do komentarza

W sensie ze poltorej godziny silowego i godzina bieganka? Wtedy tak ale to chyba juz wyzszy level.

 

Czasem jak mam dobry dzien to sie po silowce przebiegne od razu ale max 3km dam rade wiec jakies 20mminut. Wiecej chyba bym zdechl 

 

Ja ponad rok temu jak musiałem zgubić wagę to właśnie tak robiłem, 1,5h siłowego i 1h aerobów, ale dwa razy tyg tylko bo szło się zajechać. Pamietam, że ciężko było, ale trochę więcej snu dobre BCAA, witaminy i jakoś szlo to zrobic, ale i tak było ciężko.

 

 

krupek, dnia 25 Sty 2017 - 09:54, napisał:

 

Ja w liceum miałem 2 razy w tygodniu godzinę siłowni, a potem 1,5h trening koszykówki.

 Długo w kosza grasz ?

Edytowane przez K_Mazur
Odnośnik do komentarza

Mamusia mi kupiła w biedronce suszone plasterki buraka i pomidora. Coś jak chipsy tyle, że bez konserwantów i chemicznego badziewia. W tych z buraka jedynie jest ocet jabłkowy i spirytusowy, ale to akurat mus, bo inaczej by miały kolor gówna. Na opakowaniu piszą, że 100g zrobili z 1,5kg buraków :obama: pomidorowych 100g to 2,2kg pomidorów :obama: Na pierwszy ogień poszły z buraka, niby smakują jak takie buraczki co się do obiadu robi, ale no nie wchodzą tak dobrze. Z drugiej strony wystarczy przeboleć jedną garść i do organizmu leci miliard mikroelementów o których tabletki nawet nie śniły. Ogólnie polecam, no chyba, że się wystraszycie, że taka malutka paczuszka 28,2g ma 13g cukru, tyle co sobie pół litrową herbatę słodzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...