Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Na premierę będzie ciężko - Uncharted 3 który ma absolutne pierwszeństwo. Zresztą cały listopad jest napakowany.

Ale pewnie "chwilę po"w grudniu wezmę, trailer fajny tylko za bardzo mi tu jedzie mw2. Chociaż wątpię żeby debilizm fabularny z mw2 przebili ;p

 

PS. Pewnie po tym trailerze liczba pre orderów wyprzedziła o kilka długości pre ordery BF3 heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wygląda tak samo jak MW2, co najwyżej bardziej rozległe tereny wydają się być. Poza tym sporo motywów ściągniętych z poprzedniej odsłony, płetwonurki i ponton chociażby. Tak czy inaczej, graficznie nie mastartu do BF3.

 

Za to ta destrukcja otoczenia to niezły śmiech, skrypt na dodatek słabej jakości, żadnej fizyki w tym nie ma :lol:

 

Aczkolwiek podoba mi się klimat, trochę to tanie że najwięcej walki akurat jest w najbardziej kluczowych miejscach świata, ale dzięki temu czuć atmosferę globalnego konfliktu czyli to co najbardziej mi się podobało w pierwszych CoDach. Jak będzie mniej akcji typu "dwóch ziomów roz(pipi)ia cały batalion" albo innych kosmicznych momentów, a fabuła będzie lepsza niż w MW2 i Black Klops (o to nietrudno) to będzie dobrze, ale na razie podchodzę z dystansem. No i żeby nie był krótszy niż te 6-7 godzin.

Odnośnik do komentarza

Zdałem sobie sprawę z jednego przed chwilą :P Znów jest patent ze zjeżdżaniem na linie,jest on cyklicznie od COD4,na bank mają schemat misji,które się sprzedają i tylko dają zmiany miejscówek.

 

No dokładnie, ja jeszcze zauważyłem ponton, minigun, 100% że będzie misja ze snajperką i jakaś pościg autem/motorem/quadem.

Odnośnik do komentarza

Trailer całkiem fajny i już pokazuje, że taki Battlefield może być ładniejszy, ale efektownością scen nie dorównuje Call of Duty.

Tyle że po pokazach samych trailerów to stawiam wyżej BF3 w kwestii za(pipi)istości,pokaz gameplayu BF3 jest obiecujący,COD nie widzieliśmy,na razie mamy tylko wycinki najlepszych scen,więc porównywanie mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
http://project.na.tl/mw3-dedi/ . Będą dedyki , większość konsolowych FPP denerwuję mnie właśnie z tego powodu , więc tutaj jak najbardziej na plus . Co do BF3 i wersji na current-geny hmmm podobnie jak @Słupek czekam na jakiekolwiek materiały , cały czas trzymam kupon z MoH Tier1 na betę i szczerze to mogli by dać już jakieś info kiedy te testy się rozpoczną .. Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Czytałem, czytałem tą zapowiedź i wywiad Butchera, "a co z konsolami", "będzie wyglądać tak samo albo lepiej" ;]

 

Taaa nie wierzę dopóki nie zobaczę ;p Niby mają tak obłędnie wyglądającą grę na Ps3/Xo i jej nie pokazują heh.

 

Butcher to już pokazał jak się zna dając 10 pewnej grze. :teehee: Może BF3 będzie na zbliżonym poziomie do wersji PC'towej, ale nie ma się co nastawiać, że będzie tak samo, a jeszcze lepiej to w ogóle utopia. Pewnych aspektów nie przeskoczą.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim trzeba naiwnym, żeby wierzyć w te bzdury o B3. Tak, oczywiście, wersja pctowa jest przodowa, ale na konsolach za 700zł gra będzie wyglądać tak samo albo jeszcze lepiej:lol: Może czas już się obudzić z tej śpiączki? Nie dociera do Was, że z obecnych konsol nic się już nie wyciągnie?

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim trzeba naiwnym, żeby wierzyć w te bzdury o B3. Tak, oczywiście, wersja pctowa jest przodowa, ale na konsolach za 700zł gra będzie wyglądać tak samo albo jeszcze lepiej:lol: Może czas już się obudzić z tej śpiączki? Nie dociera do Was, że z obecnych konsol nic się już nie wyciągnie?

 

 

Wolę wierzyć w to niż w to że przed nową generacją COD dostanie nowy silnik :P Zresztą jak pisałem,dla mnie może mieć grafe jak w BC2,byle dali tą zaawansowaną destrukcję.

Odnośnik do komentarza

Tak sie zastanawiam, wszyscy narzekaja na nowy silnik, tymczasem stary, mocno podrasowany spisuje sie wysmienicie! Trailer zrobil na mnie ogromne wrazenie! Jasne, nic nowego nie pokazano, ale przeciez Call of Duty to seria, a seria nie zmienia sie z roku na rok i nie dostaje nowych silnikow. Wezmy za przyklad Uncharted - kazda kolejna czesc dziala na tym samym silniku, ktory caly czas jest podrasowywany, dzieki czemu grafika sprawia, ze zbieramy szczeki z podlogi.

 

Od razu widac po pierwszym trailerze MW3, ze kolejny raz bedziemy mieli do czynienia z roznorodną jazda bez trzymanki i genialnymi skryptami. Czy to zle? Ja tam sie ciesze, bo przy singlu Bad Company 2 zasypialem z nudów, ale to pewnie kwestia podejscia.

 

Oczywiscie wciaz mowa tutaj tylko o singlu!!! Multiplayer w kazdym kolejnym Call of Duty jest po prostu prymitywny, jesli porownac go do taktycznego i doskonalego Bad Company 2. Co nie zmienia faktu, ze dla kampanii znowu kupie dzielo Activision!

 

Co do B3 - jasne, w tym roku DICE moze zaszalec w temacie konsolowych wojenek, jesli tylko kampania nie bedzie wiać nudą, bo o multi sie nie martwie. Ale nie mozna przekreslac Call of Duty. Wielu zrazilo sie po Black Ops, ktory tworzony byl przeciez przez Treyarch... teraz do akcji wkracza Infinity Ward i juz pierwszym trailerem zrywa nam czapki z glow!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.