Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Świetne porównanie z Uncharted, nie ma co... silnik CoDa pamięta jeszcze początek tego wieku, a Uncharted stworzony został na potrzeby tej generacji, ot taka różnica.

 

Żeby nie było, gra będzie 3 razy lepsza jak muzyka będzie na poziomie MW2

 

 

 

oby Balfe z Zimmerem znowu zajęli się tym

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Świetne porównanie z Uncharted, nie ma co... silnik CoDa pamięta jeszcze początek tego wieku, a Uncharted stworzony został na potrzeby tej generacji, ot taka różnica.

Widac czlowieku, ze niby chcesz zacynić jakas tam znajomoscia tematu, ale niestety glupoty pleciesz i narazasz sie na salwy smiechu ze strony obeznanych graczy.

 

Chcialbym abys zauwazyl, ze wraz z Modern Warfare w 2007 uzyty zostal zupelnie nowy silnik, a cala ta gra zapoczatkowala moim zdaniem restart marki, jak swego czasu Resident Evil 4. Jak juz wspomnialem nowy silnik, do tego nowe realia, filmowosc i skrypty oraz zbędny numerek w tytule, z ktorego pozniej zreszta zrezygnowano. Tak wiec silnik CoD pamieta poczatek wieku? Chyba wylacznie wedlug twojej marnej teorii wynikajacej z niewiedzy. Pierwsze Uncharted i MW pojawily sie na rynku prawie rownoczesnie, pod koniec 2007, a kolejne odslony obu serii dzialaja na wczesniej uzytych silnikach, tyle ze mocno juz podrasowanych.

 

Co sie tyczy samego Uncharted - owszem, gra wyglada lepiej, glownie z uwagi na fakt, ze Naughty Dog Engine jest idealnie przystosowany pod bebechy PS3, a silnik CoD jest multiplatformowy, w zwiazku z czym jego autorzy musieli isc zapewne na wiele kompromisow.

 

Wezmy za przyklad Uncharted - kazda kolejna czesc dziala na tym samym silniku, ktory caly czas jest podrasowywany, dzieki czemu grafika sprawia, ze zbieramy szczeki z podlogi.

Ta tylko, że W U grafika jest coraz lepsza, a w CoD to skrypty nie grafika są coraz lepsze.

Oj, nie powiedzialbym... radze porownac grafike w Modern Warfare i Modern Warfare 2, roznica jest spora i widoczna golym okiem. Poprawiono wyglad postaci, po oczach nie wali juz taki perfidny aliasing, na ekranie w niektorych misjach dzieje sie o wiele wiecej a calosc jest jeszcze bardziej efektowna. MW3 zapewne kolejny raz podniesie poprzeczke, choc wiadomo, spodziewac sie mozna jedynie kosmetycznych poprawek, a nie zupelnie nowej jakosci.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

IW Engine:

http://en.wikipedia.org/wiki/IW_engine

I tyle w temacie "nowego" silnika. Niektóre kawałki kodu tego silnika co napędza kolejne kotlety o nazwie CoD pamiętają jeszcze dziadka Q3.

Jakas nędzna teoria. Doprawdy nie mam pojecia, ktore elementy obecnego silnika CoD pamietaja czasy Q3 z 1998, skoro kazda kolejna odslona CoD posiada oprawe topową jak na obecne standardy i przy ogromnej konkurencji na prawde nie musi sie niczego wstydzic. Tyle.

Odnośnik do komentarza

IW Engine:

http://en.wikipedia.org/wiki/IW_engine

I tyle w temacie "nowego" silnika. Niektóre kawałki kodu tego silnika co napędza kolejne kotlety o nazwie CoD pamiętają jeszcze dziadka Q3.

Jakas nędzna teoria. Doprawdy nie mam pojecia, ktore elementy obecnego silnika CoD pamietaja czasy Q3 z 1998, skoro kazda kolejna odslona CoD posiada oprawe topową jak na obecne standardy i przy ogromnej konkurencji na prawde nie musi sie niczego wstydzic. Tyle.

topowe to w tym enginie jest może stabilne 60fps bo prócz CoD4 który serio wyglądał topowo w chwili premiery to dalsze części odstają bardzo graficznie od najlepszych.

Odnośnik do komentarza

IW Engine:

http://en.wikipedia.org/wiki/IW_engine

I tyle w temacie "nowego" silnika. Niektóre kawałki kodu tego silnika co napędza kolejne kotlety o nazwie CoD pamiętają jeszcze dziadka Q3.

Jakas nędzna teoria. Doprawdy nie mam pojecia, ktore elementy obecnego silnika CoD pamietaja czasy Q3 z 1998, skoro kazda kolejna odslona CoD posiada oprawe topową jak na obecne standardy i przy ogromnej konkurencji na prawde nie musi sie niczego wstydzic. Tyle.

topowe to w tym enginie jest może stabilne 60fps bo prócz CoD4 który serio wyglądał topowo w chwili premiery to dalsze części odstają bardzo graficznie od najlepszych.

Odstaja, ale nie na tyle, by mowic ze wygladaja srednio, albo nie daj Bog slabo! Trzymaja po prostu dobry, nawet bardzo dobry poziom i tyle. Odstaje to Homefront, to jest dopiero nędza.

 

Odnosze wrazenie, ze kazdy z was od kazdej kolejnej zapowiedzianej gry z wysokim budzetem wymaga nowej jakosci, nowych silnikow i wodotryskow. Tymczasem sprawa wyglada inaczej - teraz mozemy spodziewac sie po grach jedynie kosmetycznych poprawek, uzyskiwanych dzieki sztuczkom programistycznym. Niestety, bebechy konsol sie nie zmieniaja, PS3 i X360 to wciaz te same procesorki, karty graficzne i marne 512 mb ram na pokladzie. Crysis 2 nominowany byl do miana zupelnie nowej jakosci i ja sam w nia uwierzylem.... dopoki nie dopalilem tej gry na swojej czarnuli. Jesli gramy szybko i nie lizemy scian to wszystko wyglada swietnie, jesli jednak przyjrzymy sie blizej obiektom to widac nikczemne tekstury, czasem nawet rodem z PS2!!! Oczywiscie gra wyglada przepieknie, ale jak na moc naszych konsol, a nie jak zupelnie nowa jakosc, o ktorej do czasu wydania PS4/X720 mozemy jedynie pomarzyc.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Trudno nie wymagać od najbardziej popularnej gry dobrej grafiki. Tymczasem dostajemy coś, co najwyżej mogło zachwycić 4 lata temu. Inne produkcje rozwijają się z części na część: Battlefield, Killzone, Uncharted czy Gears of War. A CoD od MW1 stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Crysis 2 wyglada o wiele lepiej niz CoD, nie przecze, jednak zaden CoD nigdy nie startowal o miano najpiekniejszej gry generacji, tymczasem Crytek zapowiadal zupelnie nowa jakosc, ktorej jednak, przynajmniej moim zdaniem nie pokazano. CoD w porownaniu z C2 wyglada slabiej, co wiadomo, ale bynajmniej nie slabo, czy srednio, a po prostu dobrze. Jesli C2 to 10/10 za grafe, to CoD MW2 jest na 7/10. Od siebnie dodam tylko, ze wraz z premiera MW3 grafa zostanie nieco podkrecona, bo jak wiadomo w silniku dlubie Infinity Ward, a Treyarch tylko tworzy na jego podstawie gry, w zwiazku z czym BO mialo wedle mnie nieco slabsza grafike niz MW2.

 

Mazzeo - wiadomo, wymagac trzeba dobrej grafiki, ba! jak najlepszej! Ale nic juz nas na obecnych konsolach nie zaskoczy, grafika bedzie ulepszana juz tylko kosmetycznie, a o skokach jakosciowych na miare stopy Guliwera mozemy zapomniec.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie wymagać od takich gier jak COD za każdym razem czegoś nowego to od jakich?Mają taki zarobek że ich na to stać,ale tutaj przejawia się hipokryzja branży,bo nas uczą pirat-be,używka-be,ale co roku wciskają fanom(bo oni i tak kupią,nawet jak nie ma zmian,bo kochaj serię i to jest żerowanie na ich uczuciach)bo i tak się sprzeda.

Odnośnik do komentarza

Modern Warfare 3 będzie najbardziej hype'wanym tytułem w tym roku. Nie powiem, bo akurat cykl MW należy do udanych. Graficznie MW2 jak dla mnie było przełknięcia lecz taki Black Ops oprócz świetnej kampanii był perfidnym skokiem na kasę pod względem nierównej jakości. MW2 bardzo mi się podobał, więc jeśli MW3 utrzyma ten sam lub jeszcze lepszy poziom to nie wiem czy nie faktycznie nie zakupię w premierę.

 

Wiadomo, że technologia należy do BF3, ale CoD pomimo swoich odwiecznych wad jest bardzo grywalne.

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle uważam, że największa winę w "kotletyzacji" serii ma Treyarch, żałosny developer który dostawał narzędzia od IW i robił najgorsze CoDy w serii. Jakby wychodził co dwa lata od IW to by było inaczej.

to sie zgodze w 100%..to IW wynioslo marke CoD do tego poziomu w ktorym znajduje sie obecnie

mam nadzieje ze info o dedykach sie potwierdzi...i przydalby sie jakis suport przez stronke internetowa z prawdziwego zdarzenia...ciekawe czy na e3 powiedza i pokaza cos z multi

 

a wracajac do BF3 i Butchera to pamietam jak po becie MoH pojechal do DICE testowac tam poprawiony kod gry..byl bardzo zadowolony z tego co zobaczyl a sama gra podobno byla duzo lepsza od bety...a jak sie prezentowal MoH w multi sporo osob niestety przekonalo sie na wlasnej skorze...

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

pojawiła się plota(wg mnie bardzo realna) ,że dedykowane serwery będą jedynie dostępne w płatnej usłudze premium.

 

Ehhh z jednej strony radość, że wreszcie w jakiejś grze od dłuższego czasu będą dedyki, a z drugiej już mi się nóż w kieszeni otwiera jak miałbym płacić Kotickowi za tą przyjemność miesięczny abonament :/

Odnośnik do komentarza

pojawiła się plota(wg mnie bardzo realna) ,że dedykowane serwery będą jedynie dostępne w płatnej usłudze premium.Ehhh z jednej strony radość, że wreszcie w jakiejś grze od dłuższego czasu będą dedyki, a z drugiej już mi się nóż w kieszeni otwiera jak miałbym płacić Kotickowi za tą przyjemność miesięczny abonament :/

 

Ja niestety zdawałem sobie sprawę od dłuższego czasu,ze to kwestia miesięcy aż wymyśla coś płatnego,nawet jeżeli to nie prawda to coś w najbliższym czasie wymyślą.Co do Butcha,to mimo iż mnie 2 razy zawiódł(MOH i K3)to wciąż mam nadzieje,że jako fan FPP tym razem nie strzępi języka na darmo.

Odnośnik do komentarza

To będzie fabularna, mizerna papka. Ale to dalej jest CoD ze swoim krotkim i napakowanym akcja singlem. Miejscowki dla mnie sa zaje.biste bo zagrac w Londynie czy innych najwiekszych stolicach chyba kazdy chcial zagrac. Tym razem juz raczej powstrzymam sie od brania w premiere, zobacze, ale zagrac, zagram bankowo.

 

Dalej ten sam silnik, glupie AI, mnostwo glitchy, ale zmiazdzy sprzedaza :)

Odnośnik do komentarza

 

Chyba w dziedzinie kampanii reklamowej i nakręcania hajpu.

Dadzą dedyki(nawet jeśli w płatnej usłudze)i o zgrozo dobre wsparcie klanowe i idę o zakład, że wielu ludzi będzie się zastanawiać nad kupnem dla multi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...