Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie to wygląda ale trochę boje się że mimo wszystko powtórzy się coroczna historia :/ Poza tym rok dla FPSów po zamówieniu już preordera na BF się dla mnie skończył, więc MW3 poczekaaaaaaaaa, oj poczekaaaaa na moje pieniąchy. Szkoda w sumie że wychodzi na jesień.

 

I tak jak Słupek pisał co-op story byłby zaje.bistą sprawą ale raczej chyba nie mamy co na to liczyć. To by było zbyt piękne.

 

Chciałbym żeby multi nie było w tym MW3 takie CoDowe... chciałbym duże mapki osadzone tylko w tych miastach. Łażenie po budynkach, tam rozbrajanie jakiś ładunków. Lub w metrze. Wchodzenie do budynku, poźniej schodzenie tam w dół do kanałów i szukanie bomby. Jedni atakują drudzy bronią ofkoz.

 

Albo napierdalanka w Pałacu Buckingham :D Nie no dobra, schodzę na ziemie.

Odnośnik do komentarza

Ja tam czekam na SpecOps. Mój ulubiony tryb z MW2. Ciekawe co tym razem nam zaoferują w nim. Walki snajperów w Prypieci(czy jak to tam się pisze) i łaźnia były zarąbiste.

 

Noom SO były świetne, najbardziej podobały mi się z całego mw2.

 

Szkoda, że każdy fps nie oferuje takich "specjalnych misji" w co-opie.

Odnośnik do komentarza

Ja tam czekam na SpecOps. Mój ulubiony tryb z MW2. Ciekawe co tym razem nam zaoferują w nim. Walki snajperów w Prypieci(czy jak to tam się pisze) i łaźnia były zarąbiste.

 

Noom SO były świetne, najbardziej podobały mi się z całego mw2.

 

Szkoda, że każdy fps nie oferuje takich "specjalnych misji" w co-opie.

Ano szkoda, do tej pory pamiętam ile namęczyliśmy się z kumplem w misji z AC130, kolosami lub z respawnami przeciwników na platformie wiertniczej. Satysfakcja gdy udało się to wykonać na wszystkich gwiazdkach jest jednak niezapomniana. Swoją drogą to bardzo podobała mi się pod względem grafiki SO na moście.

Odnośnik do komentarza

Może ludzie zjadą Modern Warfare 3 za fabułę , niepotrzebne uśmiercenie niektórych postaci , długość gry (kumpel mówi dzisiaj do mnie, że ta cześć będzie na 4 - 5 h i jeszcze wspomnę jego słowa )

grafikę z 2009 roku , skrypt na skrypcie ....za inne sprawy również , ale prawda jest taka że ta gra pobije wszystkie rekordy sprzedaży - obstawiam 35 milionów na wszystkie systemy w przeciągu pierwszego roku od premiery

Kurczę ci z IW ustawili rodziny na kilka pokoleń :pinch:

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

Może ludzie zjadą Modern Warfare 3 za fabułę , niepotrzebne uśmiercenie niektórych postaci , długość gry (kumpel mówi dzisiaj do mnie, że ta cześć będzie na 4 - 5 h i jeszcze wspomnę jego słowa )

grafikę z 2009 roku , skrypt na skrypcie ....za inne sprawy również , ale prawda jest taka że ta gra pobije wszystkie rekordy sprzedaży - obstawiam 35 milionów na wszystkie systemy w przeciągu pierwszego roku od premiery

Kurczę ci z IW ustawili rodziny na kilka pokoleń :pinch:

 

Tylko, że większość kasy idzie do Activision, właśnie dlatego Zampella i paru innych odeszło z IW, bo zwyczajnie w świecie nie dostali wynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza

jaja też się zaczną jak ta usługa nie będzie dostępna w Polsce itp. Pamiętamy chyba,że co pewien czas pojawiają się kłopoty z kompatybilnością i dostępnością pewnych dóbr na naszym wirtualnym rynku growym zarówno na konsolach jak i pc.

 

Jeszcze jakby wydawcą została cenega to już całkiem jestem pewny że jaja będą jak berety :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

http://www.ps3site.pl/zaplac-i-dolacz-do-elity-call-of-duty/74160

:turned:

 

W najlepszej sytuacji są posiadacze X360, zapłać za Live, grę i... np. możliwość tworzenia klanów. Haha, to już jest mega przegięcie.

 

Dokładnie takie samo jak na PS3. Za XBL każdy płaci bo chce, a nie musi. Każdy PRZED zakupem konsoli wie, że Gold jest płatny i jeśli mu to nie pasuje to może kupić PS3 - to że ktoś płaci za Live świadczy tylko źle o jakości usługi konkurencji. Jedyne przegięcie jakie tu widzę to płacenie za funkcje społecznościowe, które normalni devi rozwijają po to by gracze od ich gier nie odchodzili, a tu trzeba płacić za to by gra bardziej mi się podobała i bym z nią spędzał więcej czasu, przecież to jest (pipi)a w interesie Koticka, a nie moim. To tak jakby mi piekarz płacił za to, że jem jego chleb.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

NIech tam sobie wprowadzają 3 różne abonamenty na co chcę ,koniec serii jest bliski .Sądze ze MW3 i to całe Elite bedzie gwoździem do trumny .Tak samo jak to było z serią Guitar Hero , Kotic ciągnie kasę z każdej strony ,a do przekroczenia granicy już blisko .W końcu gracze oleją serię i wrócą do korzeni CoD4 lub zupełnie innej serii ... Bf3 ?

Odnośnik do komentarza

NIech tam sobie wprowadzają 3 różne abonamenty na co chcę ,koniec serii jest bliski .Sądze ze MW3 i to całe Elite bedzie gwoździem do trumny .Tak samo jak to było z serią Guitar Hero , Kotic ciągnie kasę z każdej strony ,a do przekroczenia granicy już blisko .W końcu gracze oleją serię i wrócą do korzeni CoD4 lub zupełnie innej serii ... Bf3 ?

MW3 jeszcze nie, ale z każdą kolejną grą się to już zacznie. Ludzi powoli mają tego dość.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Fajnie widać różnicę w podejściu dwóch największych graczy:

 

EA - poszło w stronę nowych IP i reanimacji znanych marek starając się jednocześnie o jak najwyższy poziom wszystkich swoich produkcji. Co roku robią jakieś dobre promocje gdzie obcinają o 50% ceny gier jeszcze przed wejściem do platyn/klasyków. Dają dodatkowe bonusy tym, którzy kupują ich gry nowe.

 

Acti - zajeżdża do bólu swoje IP jadąc już głównie na CoD, olewając jednocześnie inwestycje w nową technologię. Wypuszczają najdroższe na rynku dodatki i jeszcze wprowadzają za odpłatą takie usługi, które spokojnie mogły by być darmowe. CoD'y nawet po roku czy dwóch są nieadekwatnie drogie.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Nowe plotki od Kotaku, więc na pewno duża część jest prawdą.

http://kotaku.com/5805959/the-modern-warfare-3-files-team-perks-no-nukes-new-killstreaks

Nie podobają mi się niektóre perki na razie, ale zobaczymy jak to będzie w praktyce. Gra ma być podobno jeszcze szybsza niż poprzednie części, więc może niektórych tych perków nawet się nie odczuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...