Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

To d.pa. Jakbym miał teraz wybierać, czy BF3, czy MW2 (na obie na 100% nie będę miał czasu i chyba szkoda by mi było pieniędzy) to zdecydowałbym się na tą, która pozwoli pobawić się sharpshooterem. W KZ3 działało to rewelacyjnie. A tak to nie chce mi się szczerze mówiąc grać dokładnie tak samo jak w 10 poprzednich odsłon. Mój entuzjazm do shooterów trochę się wyczerpuje w tej generacji konsol.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli kupie MW3 to właśnie dla Special Ops i Singla. Kilka dni temu z nudów odpaliłem multi w MW2, zagrałem 4 mecze i momentalnie odechciało mi się dalszej gry. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tej serii. Grałem z 70lv a byłem w górze tabeli. Widzę cię pierwszy, mam fraga. :rofl2:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jeżeli kupie MW3 to właśnie dla Special Ops i Singla. Kilka dni temu z nudów odpaliłem multi w MW2, zagrałem 4 mecze i momentalnie odechciało mi się dalszej gry. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tej serii. Grałem z 70lv a byłem w górze tabeli. Widzę cię pierwszy, mam fraga. :rofl2:

levele w FPSach nie znaczą nic, to nie gry RPG ;)

Odnośnik do komentarza
Jeżeli kupie MW3 to właśnie dla Special Ops i Singla. Kilka dni temu z nudów odpaliłem multi w MW2, zagrałem 4 mecze i momentalnie odechciało mi się dalszej gry. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tej serii. Grałem z 70lv a byłem w górze tabeli. Widzę cię pierwszy, mam fraga. :rofl2:

bo gra jest przystepna i daje niektorym mase fanu??

Odnośnik do komentarza

Po tym jak jakiś gość z EA powiedział, że nie będzie tak dobrze jak miało być w BF'ie na konsolach stwierdziłem, że kupię CoD'a. Ostatni w jakiego grałem to WaW, a w międzyczasie ciągle czochrałem w Batlefieldy. Na przyszły rok już coś sobie tam odkładam na zakup dobrego kompa (mam tylko laptopa obecnie) i wtedy kupię BF'a na platformę, na którą jest tworzony. Jedyne czego się obawiam to to, że mogą przesadzić z Elite. W singla tylko raz pyknę pewnie, spec opsy i survival może wsiąknę, ale zdecydowanie kupuję to dla multi.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie MW3 to przede wszystkim dalszy ciąg historii z MW2. Spec Ops był dla mnie lepszy nawet od samej kampanii. Każda z misji miała świetną muzykę i same zadania były ciekawie zróżnicowane, zwłaszcza misja snajperem na wzór CoD4. Nowe Call of Duty może technologicznie nie zafunduje takich wrażeń jak konkurencyjny BF3 ale na pewno będzie dobrą grą. Grywalności CoD-om odmówić nie można.

Edytowane przez NEMESIS US
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

YETi, akurat tutaj przyda się skill. Przyznam szczerze, że to właśnie dzięki CoD z łatwością przychodzi mi granie w kolejne FPS'y. Pamiętam jak po Killzone 2 dorwałem się do pierwszego Modern Warfare. Przez pierwsze kilka minut nie wiedziałem co się dzieje, narzucone tempo akcji jest tak szybkie, że dopiero z czasem zacząłem dobrze grać i to w tej grze wyrobiłem sobie szybkie i celne namierzanie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wszyscy wiemy że uważasz że tylko uncharted 3 jest "skillowy"ale tak nie jest.

Ale tak nie jest, bo nie. Normalnie wypowiedz na poziomie 10 latka. Postaraj się mnie przekonać do swojego zdania. Znam bardzie skillowe gry od U3, ale na pewno nie jest to BF czy CoD. Zagraj np. w takie Halo: Reach, to przekonasz się co to skillowa rozgrywka. Gra w której do zabicia przeciwnika potrzebne jest 5 celnych strzałów, wymaga od gracza znacznie większych umiejętności niż to co serwuje nam CoD, gdzie mogę zabić bez problemu kolesia, który gra od czasu premiery gry (pierwszy go zauważę). To jest nie do pomyślenia w takim H:R, pierwszy Resistance czy w starczych strzelankach (Q czy UT). Szymek trafił w sedno, gra jest przystępna, każdy może ustrzelić każdego, nie wymaga godzin treningu.

 

YETi, akurat tutaj przyda się skill. Przyznam szczerze, że to właśnie dzięki CoD z łatwością przychodzi mi granie w kolejne FPS'y.

To teraz podaj mi inne fps, w które grałeś i w których przydaje się skill.

Odnośnik do komentarza

 

bo gra jest przystepna i daje niektorym mase fanu??

Dobrze, że jesteś tego świadom, bo niektórzy wmówili sobie, że ten multiplayer wymaga od graczy jakiś umiejętności.

 

Już mam się zacząć śmiać? Jestem przekonany, że nie grając dużo w CODa, nie masz szans z osobą grającą, która ma ratio ratio ok 2.0. Wynik w dm sam na sam byłby wynik w okolicach 25-5. Te 5 killi miałbyś głównie fartem, zachodząc przeciwnika od tyłu. Tyle w temacie.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Temat wałkowany 100000 k razy, no ale trzeba się z tym zgodzić, że CODy nie są skillowe. Co to za gra, że jak jakiś gamoń wyskoczy Ci na plecy to w 99,9% Cie zabije? Dlaczego tyle hambrgerów w to napiernicza? Bo dzieci moga kogoś zabić. W Resie 1 jak Ci nawet dwóch wyskoczyło na plecy, a miałeś skilla to poskładałeś ich i biegłeś dalej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja drugi raz nie dam sie nabrac. Po swietnym MW zarowno w singlu jak i multi - oba wzorcowe i chyba najlepsze przez niesamowicie dlugi okres (multi do wyjscia BC2, a singiel chyba do dzis) - z utesknieniem czekalem na MW2. Niestety, ale singiel byl pomieszaniem z poplateniem, a multi to samo. Pogralem kilkanascie godzin w multi i dalem sobie spokoj. Pozniej probowalem wrocic, lecz niestety to nie bylo to, czego oczekiwalem. Zanim wyszedl BC2 wracalem grac w mulit w MW1. Niestety, ale zrazilem sie do marki COD, choc jeszcze fajnie po MW gralo mi sie w World at War. Dopoki nie zmienia silnika i nie dokonaja sporych zmian, to nie mam zamiaru qpowac tego tytulu. MW3 przelomem nie bedzie. Moze kiedys pozycze, aby singla ukonczyc.

Odnośnik do komentarza

Już mam się zacząć śmiać? Jestem przekonany, że nie grając dużo w CODa, nie masz szans z osobą grającą, która ma ratio ratio ok 2.0. Wynik w dm sam na sam byłby wynik w okolicach 25-5. Te 5 killi miałbyś głównie fartem, zachodząc przeciwnika od tyłu. Tyle w temacie.

 

niedawno na ps3liga.pl był turniej CoD4 w którym zebraliśmy ekipe która od dawna nie grała w CoDa, kumple z którymi siedzimy na skype. Zajęliśmy pierwsze miejsce chociaż nawet się nie staraliśmy a graliśmy z klanami które ciągle katowały tą grę.

Ratio o niczym nie świadczy (no chyba że masz 0.50, wtedy można powiedzieć że jesteś niezłym botem) tak samo jak wynik na dm, bo co może oznaczać wynik w którym połowa killi to te nabite chopperem czy innymi bajerkami psującymi balans gry.

 

Sorry ale ta gra wymaga od gracza bardzo mało, dużo zależy od szczęścia. Ludzie opowiadający o tym jaki CoD jest trudny w opanowaniu i skillowy chyba nigdy z dobrym FPSem nie miały kontaktu.

 

I aż przykro patrzeć jak wszystkie gry które teraz wychodzą starają się naśladować CoDa, dewolucja FPSów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Temat wałkowany 100000 k razy, no ale trzeba się z tym zgodzić, że CODy nie są skillowe. Co to za gra, że jak jakiś gamoń wyskoczy Ci na plecy to w 99,9% Cie zabije? Dlaczego tyle hambrgerów w to napiernicza? Bo dzieci moga kogoś zabić. W Resie 1 jak Ci nawet dwóch wyskoczyło na plecy, a miałeś skilla to poskładałeś ich i biegłeś dalej.

Niektórzy nigdy tego nie ogarną i dla nich rozgrywka w CoD czy BF jest i będzie skillowa. Skończmy już ten temat, najważniejsze aby dobrze się bawić, a jeżeli kogoś bawi multi w CoD to życzę miłej i sprawiedliwej rywalizacji z innymi graczami, w końcu o to tu chodzi.

 

 

[gamescom 2011] Graliśmy w CoD: Modern Warfare 3!

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...