Skocz do zawartości

Piraci z Karaibów


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny, luźny klimacik piracenia, sporo lekkiego humoru, niewiele mniej akcji, śliczne widoki, niezła obsada, porządne efekty, rewelacyjne udźwiękowienie, świetna postać Sparrowa - zdecyduj sam. Jedynkę obejrz koniecznie, bo to jedna z lepszych przygodówek ostatniej dekady. Jeżeli ta Ci nie podejdzie, to kolejne części sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza

Do piratów trzeba podejść z dystansem, z przymrużeniem oka. Wtedy mamy lekkie kino akcji/komedii

 

Ja ide do kina kiedy znajde czas. Warto na wersje 3D iść ?

 

 

Nie warto. Jeżeli masz wybór, to idź na normalną wersję.

 

A samych Piratów warto zobaczyć. Cała trylogia jest genialna.

Odnośnik do komentarza

Do piratów trzeba podejść z dystansem, z przymrużeniem oka. Wtedy mamy lekkie kino akcji/komedii

 

No, lekkie. Nadal kiepskie.

Trudno mi calkowicie obs,rac serie bo to najblizsza rzecz do ekranizacji Monkey Island.

 

Wszystkie filmy duzo by zyskaly gdyby byly krotsze gdzies o polowe. Sa stanowczo za dlugie jak na lekkie kino rozrywkowe i im bardziej skomplikowane sie robia tym bardziej przynudzaja. Sequele szczegolnie pekaja w szwach od niepotrzebnych zdrad, podwojnych zdrad, innych zdrad, dennych aluzji do poprzednich czesci i watkow, ktore sie pojawiaja a potem znikaja nierozwiazane, postaci byly budowane przez pare filmow a potem gina antyklimaktycznie etc. Chyba druga czesc zaczyna sie polgodzinna sekwencja na wyspie kanibali, ktora nie ma zadnego zwiazku z reszta filmu. Po prostu 50% tego co sie dzieje jest niepotrzebne. Podejrzewam, ze 4 kontynuuje ten trend.

 

Ale jedynke da sie jeszcze obejrzec imo.

Odnośnik do komentarza

Byłem przed chwilą i nie polecam iść do kina. Film posiadał kilka dobrych motywów i postaci (Czarnobrody), ale całość jest taka sobie. Nie powinno się dokręcać kolejnych części filmów, zwłaszcza po dwóch częściach ułożonych jako całość, gdyż nigdy nie będzie się w stanie dorównać ich rozmachowi (to samo grozi serii God of War, jeśli powstanie czwarta część). Johnny Depp jako Sparrow już mi się przejadł. Co za dużo, to niezdrowo.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Czarnobrody i Depp w zasadzie uratowali ten film, ale spodziewałem się większego okrucieństwa ze strony tego drania. Jedno mnie strasznie wkurzało przez całą projekcję: to megaujowe, z(pipi)utane i kompletnie nieefektowne 3D. Tam nic nie widać do ciężkiej cholery. Napisy są w 3D kuźwa jego mać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj w kinie i jestem zawiedziony. Film jest beznadziejny pod niemal każdym względem. Scenariusz jest tragiczny, mnóstwo nie potrzebnych rzeczy, kupy się to wszystko nie trzyma. Kompletny brak klimatu, mało humoru, a sceny akcji nie dość, że totalnie nieefektowne, to jeszcze wyglądają sztucznie, nierealistycznie i zrobione na siłe. Pierwsze trzy części w porównaniu do tego gniota to świetne kino rozrywkowe, z przemyślaną akcją i fabułą, która ma ręce i nogi. Tutaj mamy twór robiony na siłę i przede wszystkim bez pomysłu. Nie polecam.

 

 

PS. Dlaczego Barbossa odciął sobie noge, a nie sznur który go trzymał? :teehee: I jakim cudem Jack ominął gałęzie jak się wspinał związany na palme? :rolleyes:

 

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Byłem dzisiaj w kinie i jestem zawiedziony. Film jest beznadziejny pod niemal każdym względem. Scenariusz jest tragiczny, mnóstwo nie potrzebnych rzeczy, kupy się to wszystko nie trzyma. Kompletny brak klimatu, mało humoru, a sceny akcji nie dość, że totalnie nieefektowne, to jeszcze wyglądają sztucznie, nierealistycznie i zrobione na siłe. Pierwsze trzy części w porównaniu do tego gniota to świetne kino rozrywkowe, z przemyślaną akcją i fabułą, która ma ręce i nogi. Tutaj mamy twór robiony na siłę i przede wszystkim bez pomysłu. Nie polecam.

 

ot podpisuje się pod tym rękoma i nogami ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...