Skocz do zawartości

X-Men Cinematic Universe


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

boom-shakalaka--meme-1106125,08092013194

 

 

o jazu i matko maryjo! deadpool jest zaje-kurwa-bisty!!!!

 

 

wyszedłem z kina, wróciłem do domu a nadal mi sie morda śmieje

 

tak sie powinno robić filmy! świetna akcja, uber kozacki humor, cudo!

smaczków jest masa, nabijanie sie ze wszystkiego i z samego siebie świetne!

 

jak dla mnie bezsprzecznie najlepszy film marvela, na luzie pokonał strażników galaktyki, a wszystkie pozostałe filmy marvela zostawił tak daleko w tyle że mogłyby nie istnieć nawet

 

 

 

wady?

kompletnie na siłe:

- główny bad-guy  nie był jakiś specjalnie ciekawy ale w sumie i tak to nie przeszkadzało bo nie o to chodziło w tym filmie

- polskie napisy w kinie bez szału, nie radze sie na nich skupiać, lepiej słuchać oryginalnych tekstów (nie było tragedii typu "what the fuck" tłumaczone na "kude co jest?" ale i tak były troche złagodzone)

 

 

spierdalać do kina!! GO GO GO!!!

giphy.gif

 

 

a i jeszcze coś - piosenka która sie pojawia w filmie i trailerach, jak by ktoś szukał

 

btw jak byłem w podstawowce to słuchałem tej kapeli :D

 

 

 

edit2

właśnie przeczytałem post tokara - nie słuchajcie go, to smutny człowiek z wielkim kijem w (pipi)e. marudzi jak baba. film jest mega. nie słuchajcie jego smętów

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Reynolds=Deadpool i to widać w każdej minucie gdy jest na ekranie. Naprawdę gość niemal zespolił się że swoją postacią. I to wszystko na ogromny plus. Film jest szybki, zabawny, brutalny (na tyle na ile może), puszcza oko, łamie czwartą (a nawet 16) ścianę, momentami jest śmiesznie, momentami poważnie, muzyka tylko podbudowuje wszystko. A Morena w podwiązkach... Uhmmmmmmmmmmm. Carla też niczego sobie. Młoda siksa też dała radę. Główny zły taki sobie a Collosus przesadzony. I jest Stan Lee. A w następnej części będzie... A nie, miałem nie mówić ;) 8.5/10. Idźcie, dajcie zarobić i niech robią dwójkę.

Odnośnik do komentarza

Wy to jeszcze i tak macie dobrze.

 

Na naszym kochanym zadupiu film będzie MOŻE grany na początku marca,  w nowym Targu od 4 marca :yao:

Jestem niesamowicie wkurwiony i muszę się kopsnąć do Krakau.

To wiesz kiedy zrobić to najlepiej...

Odnośnik do komentarza

 

edit2

właśnie przeczytałem post tokara - nie słuchajcie go, to smutny człowiek z wielkim kijem w (pipi)e. marudzi jak baba. film jest mega. nie słuchajcie jego smętów

 

Prawie 24 godziny od jego opublikowania to dobry wynik 

 

c4cc2b77e8c6.gif

 

 

A teraz przeczytaj go jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz, a potem jeszcze raz, zrób se przerwę, potem jeszcze raz, nakarm kota, potem jeszcze raz, jeszcze raz, umyj ząbki, potem jeszcze raz, i jeszcze z osiem razy przed snem. A później się zastanów i nie odpisuje wcześniej niż za 3 doby.

Odnośnik do komentarza

tokar pozytywnie odnióśł się do filmu, co lepsze rzadko to robi, bo jest mistrzem czepialstwa i marudzenia, ale akurat tutaj dał kciuk do góry.

A Ty yano jestes .... no powiedzmy ze w wikipedii piszą że nie jest zalecane bys się rozmnażal i bedziesz potrzebowal opieki do konca zycia.

Na szczescie jestes sam i masz kota ktory cie wylize jak stukniesz głowa o szafke.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Świetny film. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze. Bardzo mi się podobało jak załatwili sprawę z

originem bohatera, bo nie trzeba było czekać pół filmu aż Wade założy kostium tylko wydarzenia były przeplatane.  

Nie znam co prawda komiksów z Deadpoolem, ale jego dow(nene)y są bardzo naturalne i nie czuć, że coś tu jest wymuszone. Świetna postać i jeden z najlepszych filmów o superbohaterach. 

Odnośnik do komentarza

Jedna mnie zdziwiło, ze ani razu nie pokazali Colossusa w ludzkiej formie.

 

Pewnie dlatego, że nie było żadnego powodu, żeby go w takiej formie ukazywać. Komizm z jego udziałem opiera się o

kontrast jego opancerzonej postaci z mentalnością Ryśka z Klanu.

 

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

wróciłem ze 2h z kina,

 

Deadpoola znałem tylko ze słyszenia i z tych trailerów (i paroletniej chęci zagrania w grę) 

 

O MÓJ DOBRY BOŻE JAKIE TO BYŁO DOBRE :fsg:

 

nie mam teraz siły pisać więcej, ale strasznie mi się podobał humor, postaci, DEADPOOL, no wszystko! Jedyny drobny zgrzyt to, że czasem przeciągali wątki romansowe, ale kij z tym, nie raziło aż tak :banderas:

 

:fsg: / 10

 

Więcej napiszę po południu

 

 

Słyszałem, że miały być 2 scenki po napisach, rozumiem, że to była jedna ta na której mówił, że nie będzie sequela, a druga, że ktoś tam w sequelu będzie?

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Obecnie w USA trwa 4-dniowy długi weekend z okazji święta zwanego Dzień Prezydenta. Na razie znane są wyniki z 3-dniowego weekendu oraz szacunki na poniedziałek. Optymistyczne przedpremierowe prognozy zakładały, że Deadpool zbierze 65 mln dolarów, może nawet 70. Dziś wiemy, że rzeczywistość zaskoczyła analityków. Film osiąga w USA wpływy w wysokości 135 mln dolarów, więc ponad dwa razy tyle, ile zakładano.  Szacuje się, że z poniedziałkiem będzie to 150 mln dolarów. Takim sposobem film bije rekordy lutego:

  • największe otwarcie lutego – 135 mln dolarów. Poprzedni rekord należał do filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya z wynikiem 85,1 mln dolarów.
  • największe otwarcie w weekend Dnia Prezydenta – 150 mln dolarów. Poprzedni  rekord należał do filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya z wynikiem 93 mln dolarów.
  • największe otwarcie filmu z kategorią wiekową R. Poprzedni rekord należał do filmu Matrix: Reaktywacja z wynikiem 91,7 mln dolarów.
  • największe otwarcie w historii studia 20th Century Fox. Poprzedni rekord należał do filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów z wynikiem 108,4 mln dolarów.
  • najlepsze globalne otwarcie w kinach IMAX w lutym – 24,7 mln dolarów.  Poprzedni rekord należał do filmu RoboCop z wynikiem 6,3 mln dolarów.

Ze świata Deadpool zbiera znakomite 125 mln dolarów. Sumując, razem na koncie 260 mln dolarów przy budżecie 58 mln dolarów. Jest to większe otwarcie niż takich hitów jak Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz czy Strażnicy Galaktyki, które miały niższą kategorię wiekową.

http://naekranie.pl/aktualnosci/box-office-deadpool-pobil-wszelkie-rekordy-774716

 

 

 

To co, teraz moda na filmy z kategorią wiekową R? :)

Edytowane przez YETI
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...