Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

sprecyzuj o co Ci chodzi bo co mam Matchmaking do areny ... i czym się rózni od halo 3?

 

ja tam jeszcze nie trafiłem na 100% wyjaśnienie jak to będzie działac ale z tego co się oriętuję czystego lvl nie ma

sprecyzuj o co Ci chodzi bo co mam Matchmaking do areny ... i czym się rózni od halo 3?

 

ja tam jeszcze nie trafiłem na 100% wyjaśnienie jak to będzie działac ale z tego co się oriętuję czystego lvl nie ma

 

Po odpowiedzi wnioskuję że chyba zrozumiałeś no ale niech będzie. Sprecyzuję o co mi chodzi, w h3 jak wygrywałeś to level wzrastał bądź spadał gdy dostawałeś w ciacho. W reach nieważne czy wygrywałeś czy przegrywałeś to po 3 meczach pokazywał Ci się koło gamertaga czarny znaczek (onyx się nazywał) i nic więcej się nie działo. Tzn tam niby jakies sezony były itd ale jako ze gra była strasznym kasztanem nie zdążyłem rozgryźć tego systemu do końca. :P

Edytowane przez B0CZEK
Odnośnik do komentarza

wtf? nowy odcinek FUD a wy o mapkach gadacie? :-)

Obejrzałem jeden odcinek i dałem sobie spokój, szkoda czasu.

bedzie to z pl napisami?? sorry jak juz padlo to pytanie

 

mowie zobacze czym sie tak yaracie i od razu przypadkiem looknalem akcje z pierwszym wejsciem MC ;) jest klimacik xD

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Odradzam wam granie w halo 4, jeśli nie macie własnej kopii. Dzisiaj przeszedłem pierwsze 3 misje u kumpla pirata w coopie i gra tak mnie wciągnęła, że teraz nie mogę przestać o niej myśleć :P Nawet głupi sprint w tej grze sprawia niesamowity fun. Nie wiem jak ja wytrzymam te 11 dni do premiery.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Takie pytanie, pewnie gdybym zapytał google to bym znalazł odpowiedź, no ale że mi się nie chce to... Jak wygląda Matchmaking w halo4 ? tak samo do du,py jak w reach aka. jakieś arena czy jak to się tam nazywało. Czy może ktoś pomyślał i wrócili do sprawdzonego systemu leveli jak w h3 i h2 ?

 

Niestety, levele nie wróciły :(

 

 

wlasnie, jak sie w multi gra? matchamaking i wybierasz tryb (za(pipi)iscie by bylo) czy znow jakies losowania i grasz w to, co zaglosowala wiekszosc (do bani) ?

 

Są konkretne playlisty dla konkretnych trybów. Jedyne, na co głosujesz to mapy.

Odnośnik do komentarza

Sorry za double post, ale jeśli nie jesteście częścią Facebookowej Halo Areny, to możliwe, że jeszcze o tym nie słyszeliście:

 

 

Pokaż swoją lojalność dla UNSC!

Dołącz do społeczności Halo i zapisz się na kartach historii gry. Wraz z innymi fanami serii złóż hołd legendarnemu wojownikowi - Master Chiefowi, który w dniu premiery Halo 4 - 6 listopada - obejrzą miliony graczy na całym świecie.

Wejdź na stronę http://www.xbox.com/...spolecznoschalo i zobacz, co na temat tej legendarnej serii, oraz samego Halo 4 powiedzieli dziennikarze i przedstawiciele społeczności graczy. A potem przygotuj krótki film i opowiedz nam o Twojej historii z serią Halo.

Każde zgłoszenie będzie nagrodzone kodem na dodatkową zawartość do gry Halo 4. Najciekawsze zgłoszenia, to szansa na wygranie limitowanej konsoli Halo 4 oraz limitowanych bezprzewodowych kontrolerów Halo 4.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iD0jBvY-Mtw[/url]

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...