Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie w multi polski byl na poczatku smieszny, pozniej juz irytujacy. Podwojne ustrzelenia, czubek itp. to za duzo. Mp jest na 2giej plycie... mogli zostawic angielski do wyboru chociaz, lub tylko UI. Ja gram z txt angielskimi i komentatorem polskim... Angielski komentator to klimat od pierwszej czesci. Dla odmiany Spartan Ops filmiki sa po angielsku;D

Odnośnik do komentarza

właśnie przeczytałem/obejrzałem recke na IGN :-DDD aż ciary poszły! Później zerknąłem na gry-online i tak sobię myślę, że albo oni muszą mocno nie lubić MS albo są nienormalni. Pomijam już śmieszną ocenę jaką wystawili, ale widze tam wręcz przekłamania... od kiedy kampania to 4h ? dziwne bo wszędzie podają bite 9h i to na normalu....

na szczęście GOL chyba jako jedyny na razie tak pojechał... izeby nie trąciło fanboyem - nie jestem maniakiem Halo, ale pisać że gra nie wiele zmieniła w stosunku do poprzednich i że wcale nie jest to nowa jakość, to chyba lekkie nieporozumienie albo frustracja redaktora..

 

Nie ocenię recenzji, bo w grę nie grałem, ale nie od dziś wiadomo, że Halo to Bóg w USA, a poza jego terenami jest "tylko" kolejną bardzo dobrą grą. No i 8 jest przecież dobrą oceną. Ja wiem, że większość wyobraża sobie same 9, 10 i 11 :)

 

Eurogamer także dał 8

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Fatalny ten Polski dubbing, głosy jak z reklamy kawy z tym typowym, denerwującym niższym tonem w końcówkach zdań. MC ma za młody głos a Cortana to jakaś wesoła lafirynda - przynajmniej w tej małej próbce. Ale za to narrator w Multi to już parodia. Jak to usłyszałem to mi się polska wersja Doom'a 3 sprzed lat przypomniała. Identyczny styl, bez jaj. Nie umiałbym się chyba skupić na grze słysząc tego wesołego pana. No dobra, ale pisze to w oparciu o tę próbkę co kolega tam powyżej zapodał. Może całość jakoś się broni, choć szczerze wątpię. Pierwsze recki ogólnie takie jak się spodziewałem. W sumie czego innego może się spodziewać wielbiciel Halo? :]

Odnośnik do komentarza

Czyli Master Chief ma głos Tychusa ze Starcrafta 2. Średnio to się słucha, ale nie mam pomysłów na kogoś lepszego.

 

A lektor multi komiczny, ale to głównie przez nazewnictwo. Nie da się praktycznie połowy tam rzucanych określeń w jakiś sposób przetłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Polski dubbing, masakra, negatywna masakra, szczegolnie w multi czy glos master chiefa, jest taki zwykly,ze gorzej sie nie da:P

Tylko wersja ENG! no jak to jest, wersja ang europejska bedzie miec te napisy polskie? sadze,ze raczej powinna miec , skoro tam zapewne beda napisy francuskie, niemieckie , wloskie itd

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=t_o9y79QrIE

 

machinima będzie przez 5 dni z rzędu 24 godizny na dobę grać w multi.

 

Kosmos.

 

i pierwszy montaż

 

http://www.youtube.com/watch?v=JnG4D8WLnsY&feature=g-all-u

 

RAILGUN <333333333333333333333333333333333

 

---------

 

Barth napisz coś szerzej o multi, zwłasza o nowościach.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

PL DUB tak jak sądziłem mi nie pasuje, głosy MC i Cortany średnie reszta jest ok, trzeba kupić ENG.

 

pytanie do grających, niech ktoś da odpowiedź w spoilerze, w H4 mamy bossów/skarabeusze ? czy jest jak w HR ?

 

 

Nie ma skarabeuszy

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...