Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Wersja PL ma polską ścieżkę dźwiękową i angielskie napisy.

 

o qrna, że co ^^ ? :rofl2:

 

Niezła lipa, najwyżej trzeba będzie grę wymienić na angielską wersję. Aa szlag, sam już nie wiem, wersja 4GB była by spoko, taniej by wyszło, ale konsola świetnie wygląda, podobna historia co z Reach, premiera i włącza się " muszę to mieć " :]

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

PS. "Responsywność" sterowania w Halo 4 zostawia resztę gier 10 km z tyłu :)

 

Nie. Wersja PL ma polską ścieżkę dźwiękową i angielskie napisy.

 

o qrna, że co ^^ ? :rofl2:

 

Niezła lipa, najwyżej trzeba będzie grę wymienić na angielską wersję.

 

Zapomniałem dodać, że to może być dlatego, że mam ustawienia dasha angielskie, ale nie wiem po co w ogóle angielskie napisy w polskiej wersji. Napisy oczywiście można wyłączyć.

Odnośnik do komentarza

A zastanawia mnie jak gra się tymi nowymi ustawieniami pada zapożyczonym wprost z CoDa? Sam gram boxerem zawsze, miałem chwilowy romans z CoDem. W sumie lubiłem to sterowanie ale tam było to powiązane z innym widzeniem broni i specyficznym poruszaniem się w tym czasie. Myślę, że ktoś kto gra w CoDa i spróbuje zagrać w H4 z tymi ustawieniami może się ostro zdziwić, bo to tylko suche ustawienie klawiszy w końcu bez tamtego feelingu strzelania. Sprawdza się to w Halo?

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

http://www.youtube.com/watch?v=hYG99kMaVo4

 

wedlug last fm najlepszy remix, a serio bardzo udany track

 

Takie dubstepy nie pasują do Halo. Wątpię, by nawet przejście gry za kilka dni zmieniło moje zdanie.

 

To wyszedl tylko album dodatkowy , nie ma to w sumie powiazania z gra a jedynie soundtrackiem (bo to remixy do niego), bo w grze tego w ogole nie znajdziesz :)

remixy sa w sumie stworzone dla komercji czy reklamy. Posluchaj oryginalu i zobacz jaka roznica

od 0:10

http://www.youtube.com/watch?v=X3iYJ0iy4kc

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Teraz na pewno wiem, że polska pełna wersja nie jest dla mnie...

Ale taka Forza Horizon nie jest zła.

 

Ciekawe ile kopi PL nie pójdzie przez ten cudowny zabieg ? I pewnie to COŚ zejdzie tylko przez przypadek dzięki tatusiom przy zakupach podczas gorączki świątecznej.Mam nadzieje że M$ PL dostanie nauczkę jak za dawnych czasów sławne spolszczenie ME3, widać dotarło do samej góry EA i w kolejnej odsłonie uraczyliśmy już tylko napisy. Z chęcią wysłałbym do M$ Polska odpowiednią wiązankę z podziękowaniem za wspaniałą wersje i odzwierciedlenie nieskazitelnego Master Chiefa :confused:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Przeczytajcie recenzje na gram.pl i gry-online,naprawdę polecam są rzetelne i dobrze napisane

 

 

A co do polskiej wersji,widocznie niektórzy ludzie mają z tym problem,jak się nie podoba trudno .Macie prawo tak uważać ,ale miejcie chociaż mały szacunek do MS Polska za kupę pracy którą włożyli żeby z polonizować tą grę jak i do zwykłych graczy którzy nie znają angielskiego i będą grali w Halo 4 po polsku.

 

A co do polskiego dubbingu ,według mnie nie wypada źle,napewno lepiej niż ten z ME 2.Ale wstrzymam się z oceną do momentu ukończenia 4.

Edytowane przez xanon21
Odnośnik do komentarza

Dobra panowie znajomy posiadacz konkurencyjnej platformy , zainteresował się Halo 4 i stąd moje pytanie. Czy da radę ograć H4 (3 i Reach także w razie czego) w singlu na x360 z tymi 4Gb pamięci flash(jako posiadacz wersji z dyskiem nigdy się tym nie interesowałem a nie chcę go w błąd wprowadzić) ?

Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

nie wiem o co bijecie piane, na rynku są 3 wersje do wyboru, rozumiem jak by była tylko ta jedna Polska, sorry, ale każdy ogarnięty człowiek co ma iq większe od ameby chyba potrafi zdecydować co go interesuje. ale fakt ms polska szkoda władowanego hajsu i siłę w pełną polonizacje. a sprzeda się myślę dobrze, reklamy halo 4 są niemal wszędzie, będzie efekt "wiedźmina" będziemy atakowani reklamami i artykułami z każdej strony zachwalającymi co ta gra nie ma i zwykły szarak który nawet nie wie co to konsola kupi x360 z polską wersją halo i będzie sie jarał .

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, dla mnie jedynymi grami naprawdę dobrze spolszczonymi są oba Wieśki :)

 

Oczywiście należy wspomnieć przygodówki: Syberia oraz Najdłuźszą Podróż, cdprojekt kiedyś się całkiem starał.

 

Co do wcześniejszego pytania, wszystkie części Halo można ograć z płyty.

 

Odnośnik do komentarza

Nie. Wersja PL ma polską ścieżkę dźwiękową i angielskie napisy.

 

Napisy zależą od języka ustawionego w systemie, dlatego masz angielskie. Jeśli system jest ustawiony na język polski to masz PL/PL.

 

Dobra panowie znajomy posiadacz konkurencyjnej platformy , zainteresował się Halo 4 i stąd moje pytanie. Czy da radę ograć H4 (3 i Reach także w razie czego) w singlu na x360 z tymi 4Gb pamięci flash(jako posiadacz wersji z dyskiem nigdy się tym nie interesowałem a nie chcę go w błąd wprowadzić) ?

 

Jeśli do konsoli wepniesz pendrive 8GB i przerobisz go na kartę pamięci to nie będzie problemu.

 

 

 

Słuchajcie, przeszedłem grę już kilka razy, w tym raz po Polsku, na Legendary. Jest naprawdę dobrze. Po początkowym szoku związanym z naszymi "ukochanymi" postaciami mówiącymi w języku ludu znad Wisły jest coraz lepiej. Głosy są dobrze dobrane, a aktorzy spisali się - nie są ani nazbyt drewniani, ani nie nadinterpretują swoich kwestii. Co więcej przegrałem kilka zdrowych godzin i Polskie głosy czasami śmieszą (uśmiecham się za każdym razem, gdy słyszę "Wyeliminuj drużynę wroga!" - biedny Wróg), ale nie przeszkadzają. Po prostu po jakimś czasie znikają w tle.

No ale jeśli wolicie oryginał to wasza kwestia. Nie ma sensu marudzić na to, że MS stara się trafić do wszystkich. Lepiej cieszyć się z tego faktu.

 

 

Jeśli chodzi o nowości w multi.

Całość pomimo dużej ilości nowości wydaje się być dobrze zbalansowana. Jasne, są jeszcze jakieś kwiatki, ale patrząc na historię serii zostanie to naprawione w ciągu kilku pierwszych miesięcy.

Nawet AA dają radę, osobiście używam tylko Promethean Vision, bo daje mi olbrzymią przewagę taktyczną, ale po testach pozostałych stwierdzam, że wszystkie mają swoje plusy i minusy. Niestety dopiero za kilka tygodni okaże się, czy któryś z nich nie jest nazbyt przegięty, bądź czy nie pozwala na stosowanie jakiś maksymalnie tanich zagrywek.

 

Nowe bronie są bajeczne. Każda ma swoje zadanie, pozytywy i negatywy, pomimo, że część z nich powiela się. Moimi ulubionymi zabawkami jest w tej chwili SAW (niesamowite uczucie mocy) i Railgun (trafienie kogoś tą bronią daje olbrzymią radość).

A, ciekawostka - Camo dalej jest AA, ale dodano do gry dwa nowe powerupy - Damage Boost (2x moc strzałów) i Speed Boost (około 1,5x prędkość). Pasują. A zebranie SAW'a i DB daje olbrzymią przewagę.

Coś jeszcze?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...