Skocz do zawartości

Far Cry 3


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Far Cry 3 przesunięty na 29 listopada:

 

Far Cry 3 set for November 29

 

After being pushed around a couple of times, Ubisoft has finally set a release date for Far Cry 3. The new, and hopefully solid release date for the dramatic action-adventure shooter is now December 4th, 2012. Yes, it sucks when games get delayed, but hey, at least it hasn’t been pushed into 2013.

The announcement below:

 

"Today, Ubisoft announced that Far Cry 3 will be released on November 29 in EMEA and on December 4 in the U.S. Far Cry 3 will be available for the Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft, the Sony PlayStation 3 computer entertainment system and Windows PC.

 

In Far Cry 3, players step into the shoes of Jason Brody, a man alone at the edge of the world, stranded on a mysterious tropical island. In this savage paradise where lawlessness and violence are the only sure thing, players dictate how the story unfolds, from the battles they choose to fight to the allies or enemies they make along the way. As Jason Brody, players will slash, sneak, detonate and shoot their way across the island in a world that has lost all sense of right and wrong.

 

“We’re taking more time to create the best possible gameplay experience,” said Dan Hay, producer at Ubisoft. “Far Cry 3 is a huge offering and we want every element of this insane, action-packed adventure to be of the highest possible quality for the players.”

 

 

http://www.gaming-ag...t-december-4th/

 

:(

Edytowane przez SzczurekPB
bez durnych obrazków proszę
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Trochę o co-opie:

 

Far Cry 3's hallucinogenic single-player campaign has been hogging plenty of the limelight recently. But there's more to the game than that.

 

The game's co-op mode is detailed below in a fact-busting section of narrated footage. The story acts as a prequel to the main game, with events set 6 months before the single-player mode.

 

You and your friends will choose from four unique characters and venture to otherwise-unseen areas of Far Cry 3's tropic island.

The footage demonstrates some of the load-out managing features on offer, along with five classes - Warrior, Rusher, Deadeye, Saboteur and Bodyguard.

 

Sniping-heavy sections will allow you to hole up and compete for kills against team-mates. You'll also be buddying-up to complete objectives - holding locations and setting explosives while under heavy fire.

 

 

 

http://www.eurogamer...haracters-story

 

No i filmik z co-opa:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UU16Y5g7BpU

 

Szkoda, że premiera dopiero na koniec listopada :confused:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poziom skurwysyństwa wykraczający poza każdą granicę. Skórki, pojazdy czy bronie w dlc to przy tym mały browar.

Serio, (pipi)a serio zwierzęta w dlc o.O no wtf????????????????????????????

 

To co jak nie kupię PREDATOR PACK (sic) to będę miał tylko zwierzęta roślinożerne!? No Ubi chyba sobie jaja jakieś robi, najpierw widzę ekstra screeny ze zwierzętami.

A potem, że są do kupienia w dlc :o

 

Czekam na ODCHODY DLC PACK - zestaw zawierający unikatowe gówna zwierząt we Far Cry 3 ;/

Odnośnik do komentarza

Będzie można polować lub na przykład nasłać (zagonić) dzikie zwierzęta do zaatakowania posterunku wrogów :D

Tia jak wykupisz te zwierzaki w paczkach DLC :rofl2:

"Zwykłe" zwierzęta (jak tygrys, gepart, niedźwiedź czy jeleń) będą już w grze (i nie będziesz do nich potrzebował DLC). DLC daje tylko dostęp do tych rzadszych jak biały tygrys czy czarna pantera, które pewnie będą się różnić od tych zwykłych innym ubarwieniem, więc nie wiem z czego taka afera. Tym bardziej, że jest to dlc dodawane do pre-orderów (a nie takie za które trzeba dodatkowo dopłacać), więc jak komuś bardzo zależy to sobie poszuka sklepu gdzie dodają właśnie ten preoderowy bonus.

 

Edit: Gorzej jest jak wycinają całe misje lub nawet zakończenia (PoP'08) i karzą sobie za nie dodatkowo płacić :/ .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

więc nie wiem z czego taka afera

 

chodzi o zasadę. o to, że kiedyś to byłoby nie do pomyślenia, wrzucaliby rzadkie zwierzęta po to aby ich szukać, aby motywowały graczy, powstałyby setki walkthrough o tym gdzie je można spotkać itd. A dziś dochodzi do takiej paranoi, że gracz stwierdza "więc nie wiem z czego taka afera". Idąc tym tropem faktycznie zakończenia będzie można dokupywać, tryby będzie można dokupywać, przeciwników i bossów będzie można dokupywać a nowe pokolenie zapyta oburzonych na forum: "ale z czego taka afera przecież jak złożysz preorder rok wcześniej to dostaniesz to z grą?"

 

Po prostu śmieszne to jest i tak wiem, że to jest znak naszych czasów ale ponarzekać należy.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

więc nie wiem z czego taka afera

chodzi o zasadę. o to, że kiedyś to byłoby nie do pomyślenia, wrzucaliby rzadkie zwierzęta po to aby ich szukać, aby motywowały graczy, powstałyby setki walkthrough o tym gdzie je można spotkać itd. A dziś dochodzi do takiej paranoi, że gracz stwierdza "więc nie wiem z czego taka afera". Idąc tym tropem faktycznie zakończenia będzie można dokupywać, tryby będzie można dokupywać, przeciwników i bossów będzie można dokupywać a nowe pokolenie zapyta oburzonych na forum: "ale z czego taka afera przecież jak złożysz preorder rok wcześniej to dostaniesz to z grą?"

Sorry, ale nie przeinaczaj moich słów. Mówiłem tylko o tym przypadku, w którym rozchodzi się o parę skórek na zwierzęta i podkreśliłem, że jestem przeciwko gdy wycina się całe misje, zakończenia czy grywalne postacie (Robin - Batman:AC). Dziwne, że nikt nie burzy się oto, że gry są coraz prostsze, krótsze i bardziej liniowe (nie to co "kiedyś"), co mnie bardziej martwi niż to, że jak nie zamówię gierki na premierę to nie dostanę paru zwierzątek.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Odnośnie tego co Walduś pisze, od razu mi się przypomniało jak w temacie RDR. Właśnie się pisało, gdzie znaleźć dane zwierze, gdzie znaleźć legendarną bestie czy konie Apokalipsy. Trochę smutne jak rozmowy na temat FC3 będą polegały, nie gdzie znaleźć dane zwierzę tylko jakie dlc kupić by je mieć :(

 

Niemniej po filmiku Szczurka napaliłem się na Far Craja, tym bardziej szkoda, że premierę przesunęli z pustego września.

 

PS. Ciekawe czy Ubi w AC3 też wytnie zwierzynę w dlc.

PS. Niech tylko pokażą gameplay z Ps3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

więc nie wiem z czego taka afera

chodzi o zasadę. o to, że kiedyś to byłoby nie do pomyślenia, wrzucaliby rzadkie zwierzęta po to aby ich szukać, aby motywowały graczy, powstałyby setki walkthrough o tym gdzie je można spotkać itd. A dziś dochodzi do takiej paranoi, że gracz stwierdza "więc nie wiem z czego taka afera". Idąc tym tropem faktycznie zakończenia będzie można dokupywać, tryby będzie można dokupywać, przeciwników i bossów będzie można dokupywać a nowe pokolenie zapyta oburzonych na forum: "ale z czego taka afera przecież jak złożysz preorder rok wcześniej to dostaniesz to z grą?"

Sorry, ale nie przeinaczaj moich słów. Mówiłem tylko o tym przypadku, w którym rozchodzi się o parę skórek na zwierzęta i podkreśliłem, że jestem przeciwko gdy wycina się całe misje, zakończenia czy grywalne postacie (Robin - Batman:AC). Dziwne, że nikt nie burzy się oto, że gry są coraz prostsze, krótsze i bardziej liniowe (nie to co "kiedyś"), co mnie bardziej martwi niż to, że jak nie zamówię gierki na premierę to nie dostanę paru zwierzątek.

 

zależało mi bardziej aby pokazać, że od tego się zaczyna, a skończy się własnie na tym o co jesteś przeciwny - jednym słowem dziś zwierzęta, jutro całę misje z tymi zwierzętami itd. Ja np. się nie burzę, że gry są krótsze bo mam sporo mniej czasu na granie niż za dzieciaka więc takie szpile na max 20 godzin mi odpowiadają (poza multi). Ale to już mega offtop i temat na inna dyskusję. Generalnie nie chciałem przeinaczać Twoich słów, raczej użyłem ich jako próbkę, że źle się dzieje a "jakieś tam zwierzątka teraz" to może w przyszłości może być połowa gry.

 

Poza tym to chętnie bym to pyknął w coopie

Odnośnik do komentarza

źle się dzieje a "jakieś tam zwierzątka teraz" to może w przyszłości może być połowa gry.

To równie dobrze przez Twoje "dobrze, że gry są coraz krótsze, bo mam coraz mniej czasu" gry w przyszłości będą trwały tyle co filmy (2h i napisy końcowe). W ogóle totalnie nie pojmuję tego argumentu, że nie mam czasu tyle co za dzieciaka więc gry mają być krótkie. W końcu ja jak mam powiedzmy 1h (czasem więcej, czasem mniej) dziennie na granie to bardziej się cieszę, że gra mi zajmie te 20dni (20h kampanii) niż jak wiem, że przejdę ją w parę wieczorów. Przynajmniej jak dla mnie.

 

Ale żeby nie było offtopu, to cieszę się, że w końcu pokazali gameplay z otwartego świata, bo już się bałem, że gra faktycznie tylko będzie polegać na oskryptowanych misjach.

Odnośnik do komentarza

Z tym, ze gry sa coraz krotsze to jest taaaaaka sciema. W 2007 na poczatku generacji tez byly kilkugodzinowe szpile. Na PS2 i PSX tak samo.

 

A skorki na zwierzeta to s(pipi)ysynstwo i powinni zrobic afere z tego jak w zakonczeniu ME3 (i nie chodzi czy akurat sprawe ME popieram czy nie). Ale udowodnila ona to, ze gracze maja glos i od razu te wszystkie rzeczy z preorderow powinny byc w dniu premiery dostepne za darmo do sciagniecia. Do premiery jest jeszcze czas i gracze powinni teraz Ubisoft za jaja powiesic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...