Skocz do zawartości

Far Cry 3


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=dRUsBFBPsh8

 

lubie otwarte tereny, lubie customizacje broni i swobodę działania, pamiętam ze Far Cry zawsze wyglądał świetnie, tylko nie moge przeboleć ze gramy jedną z tych ci*ek na wakacjach ktora przeistacza się w maszynę do zabijania. Wyjątkowo ciężko mi sie jakoś z nim utożsamić.

 

btw: va tego świra jest rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 18 minut z wersji PS3:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9iswIBEEHNU&list=FLyPFFYkXX9hntyBEl35zItA&feature=mh_lolz

 

Grający w 15 minut musi: podpalić coś, zabić rekina, zabić 10 piratów, zabić krokodyla, polatać, rozśmieszyć tego drugiego. Polecam obejrzeć do końca :D

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Fajnie że trójka się udała. Oglądam te filmiki i mam ochotę biec do sklepu. Po dwójce skreśliłem tą serię, nie czekałem na trójkę, a tu taka niespodzianka. Miałem plan by w Święta pograć w Assassyna 3, ale widzę że Far Cry 3 i Lego Władca będą lepszym wyborem. Dobra końcówka roku.

Odnośnik do komentarza

narzekają na framerate w wersjach konsolowych i screen tearing ale podobno przy takiej skali i wyglądzie można grze to wybaczyć i nie przeszkadza to w graniu, nawet przy intensywnej wymianie ognia. Ja tam bym radził czekać, aż eurogamer w digital foundry dorwie FC3 i sprawdzi jak to faktycznie działa na konsoli.

Odnośnik do komentarza

Ta gierka to moze byc czarny kon tego roku. I z calego serca jej tego zycze. Biore na premiere, naogladalem sie filmikow i juz wiem ze nowy FC zje miernego Assassina i nierownego Hitmana. Dwojka byla ogolnie rzecz biorac taka sobie co najwyzej, w jedynke nie gralem ale trojka to jest zupelnie inna gra z tego co widze. Grafika ;OOOOOOO Mapa, miejscowki ;OOOOOOO Historia mi bardzo podoba sie, grupka znajomych odkryla wyspe i przezyli koszmar, jest git. W ogole ta dzungla, no tereny mi tak bardzo pasuja ze koniec. Patrzac na ta dzungle przypominaja mi sie najlepsze chaptery z U:DF. Te gameplaye z PS3 mnie miazdza, w tym rolu zadna gra niewygladala tak dobrze. Ale sie jaaaraaaam!!! Do tego oprocz singla dochodzi coop i multi. Niezdecydowanych przekonaja chyba recenzje, oceny ta gra dostala idealne wrecz. Mowie wam, kupujcie i grajcie bo nadchodzi hit. :) nie ma opcji zeby bylo inaczej!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No jak juz sciagniesz to poopowiadaj jak tam. W sumie zastanawiam sie nad grafa czy faktycznie taka dobra. I jak wypada strzelanie w porownaniu z FC2. W sumie to jestem ciekaw wszystkiego w tej grze i nie moge sie doczekac :( ale te dwie sprawy powinny dac mi troche spokoju do premiery, przy okazji nie psujac sobie zabawy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...