Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Nadziej matką głupich :lol:

 

Fajnie by był jakiś napływ nowych, dobrze wyszkolonych zawodników, bo w Polszy gra prawie samo drewno.

 

Figlarz masz rozdwojenie jaźni? ;]

 

Moje zdanie jest takie... brać póki można , coby potem nie obudzić się z ręką w nocniku gdy zaczną dobrze grać w reprezentacjach krajów w których mieszkają na co dzień.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, może trochę się zamieszałem, ale nie sądzisz, że troszkę za dużo tych doniesień o rzekomym włączeniu do kadry coraz to nowszych zawodników? Na początku nieśmiało pisano o jakimś piłkarzyku z Bundesligi, a teraz dziennikarze wyszukują już w każdej lidze "supertalentów" z polskimi korzeniami. Wg. mnie przesada.

Odnośnik do komentarza

Po części jest tak dlatego, że ostatnio FIFA zniosła limit wiekowy jeśli chodzi o wybieranie przez piłkarzy reprezentacji jeżeli nie zostali powołani do któregoś tam roku życia. A co do samego powoływania takich piłkarzy to jestem jak najbardziej za. W takiej Francji jest masa różnego typu algierczyków itp. tylko dlatego, że była to ich kolonia kilkadziesiąt lat temu. W dzisiejszych czasach naturalizowanie to normalna sprawa w futbolu i wiele reprezentacji na tym korzysta, więc dlaczego by Polska miała z tego nie korzystać ? Szczególnie, że nie jesteśmy jakąś piłkarską potęgą i każde wzmocnienie się przyda. A na dodatek może to być z korzyścią dla obu stron, jak zawodnika, tak i reprezentacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie ;) Niemiecka naturalizacja mnie śmieszy ,jakieś Asamoahy czy Odonkory . Tak sobie myśle że z tymi nowymi Polakami możemy miec całkiem silną ekipe i dla tego jestem jak najbardziej ZA. Choć musze przyznać że naturalizacja olisadebeściaka to już była lekka przesada :lol:

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Dokładnie, to Rodżer tak "na chama" został "spolonizowany" ;]

 

Co jak co, ale taka naturalizacja to nic nowego w piłce nożnej i ma miejsce wszędzie na świecie, inni na tym budują silną ekipę, więc czemu my nie możemy? Kto myśli, że to jest zło ten du.pa i w ogóle gupek!!1

Odnośnik do komentarza
EURO U-21: NIEMCY - ANGLIA 4:0

2009-06-29 23:08:21

Bramki: Gonzalo Castro (23), Mesut Ozil (48), Sandro Wagner (79, 84)

Hitler się w grobie przewraca. Nasi niech szybko wyłapują obcokrajowców bo coś cienko widzę tą naszą "czysto" polską reprezentację.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kadra na mecz z Grecją 12 sierpnia

 

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Marcin Komorowski (Legia Warszawa)

 

Pomocnicy: Dariusz Dudka (Auxerre), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Jacek Krzynówek (Hannover '96), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (OSC Lille)

 

Napastnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Jakub Wilk (Lech Poznań), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Pawel Brożek (Wisła Kraków)

 

Na liście rezerwowej znaleźli się: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Piotr Polczak (Cracovia Kraków), Grzegorz Krychowiak (Girondins de Bordeaux), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Łukasz Sosin (Anorthosis Famagusta), Sławomir Peszko (Lech Poznań).

Odnośnik do komentarza

problem z Wasilewskim jest taki, że jest on zupełnie nie wykorzystany w ofensywie. Ale to jest wszystko dlatego, że nikt nie potrafi tak dograć z rzutu wolnego, czy rożnego piłki w naszej kadrze, żeby ta spadła w okolicach Wasyla. Jedyna nadzieja, w Obraniaku, bo stałe fragmenty gry to jego specjalność. Ten chłopak, plus Błaszczykowski w formie, daje naprawde Polsce niezły potencjał w drugiej linii. Zobaczymy, co będzie w meczu z Grecją. Mam nadzieje, na lepsze jutro, dla kadry.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Świetny debiut Obraniaka , 2 gole w debiucie to niezły wyczyn (choć ten pierwszy gol to tak jakby przypadek).

Gra zdecydowanie lepsza od ostatnich spotkań w Afryce...

Mamy dwóch klasowych zawodników na skrzydłach , oby żadnego z tych zawodników (Błaszczykowski , Obraniak) nie zabrakło w meczach eliminacyjnych.

 

Polska 2:0 Grecja

Odnośnik do komentarza

Robie double posta, bo już po meczu c'nie.

 

No i chciałem tylko powiedzieć, że Polska reprezentacja składa się z trzech zawodników - Obraniak, Błaszczykowski i Boruc. Inni są nieistotni, bez kitu, ale tak naprawdę tylko oni grali, Szpaku głupoty gada, Juskowiak się zajarał Obraniakiem tak jak ja, ale cóż, musi reszta ćwiczyć, bo wyżej wspomniani są o dwie klasy lepsi od reszty zespołu.

 

Nawet starający się Ebi nie imponował, ba, słabo grał jak na siebie (pewnie dlatego, że za bardzo mu zależało by się pokazać), za to Błaszczu to motor napędowy i rację ma Leo, że jest on takim C. Ronaldo dla Polski :)

 

Lewandowski to w ogóle w ofensywie się nie sprawdza wcale (za to dość dobrze robił, to co miał robić jeżeli chodzi o grę w obronie). Jasne jest, że nie było źle ani tragedii żadnej, jak w niektórych naszych spotkaniach, ale też nie ma się nad czym zachwycać poza Błaszczykowskim i Obraniakiem (Boruc dziś nic nie pokazał bo okazji nie było zbyt wiele, ale wiadomo, że jest po prostu przekozakiem).

 

edit: No i Cris sprawił, że double posta jednak nie ma! Oż Ty Czarnoksiężniku!

 

edit2: Aaaa, miałem napisać, że Obraniak grał jakby w innym zespole, ciągle klepał, nie było mowy o kiwkach, a jak już musiał to tracił - widać, że on nie jest od kiwania, no i widać jak powinniśmy grać w piłkę - podając, a nie mieszając bez sensu (bo nikt poza Kubusiem nie potrafi tego robić tak, by móc coś tym ugrać, szczerze mówiąc).

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Po tym meczu brawa należą się Kubie,Murawskiemu i oczywiście Obraniakowi :D

 

Cris moim zdaniem Ludo będzie takim udawanym skrzydłowym,w tym meczu widać było,że go ciągnie bardziej do środka niż gra na skrzydle :P

 

Ludovic uwielbiam cię ! :D xD

 

PS.Hiszpanie dostają bęcki od.... Macedonii :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
I gdzie są Ci, którzy nie chcieli Obraniaka w kadrze? :]

 

Cytat, bo post za postem leci widzę ;D

 

No więc zaraz przyjdą i pewnie powiedzą "ja nadal go nie chcę, po co nam on, on taki udawany!". Dziadek był Polakiem więc koniec dyskusji - on też jest Polakiem, nie naturalizowanym a z krwi i kości!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...