Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Szpakowski pod koniec meczu wygłosił prawdziwy kilkuminutowy monolog na temat Beenhakkera, aż się zastanawiałem czy on to czyta z kartki ^_^ .

 

W ogole ten mecz byl najgorszy w wykonaniu Polakow od kiedy? Od meczu z Portugalia w 2002?

Heh celna uwaga, bo też sobie nie przypominam kiedy taką żenadę oglądaliśmy... Ok, były jeszcze tragiczne mecze przed MŚ2006 z jakimś drugoligowcem niemieckim, ale nie o takie mecze chodzi... W meczu o punkty naprawdę dawno już tak słabo nie zagraliśmy:/...

 

Panowie, oficjalnie dołączam do fanklubu stwierdzenia "Beenhakker się wypalił"...

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"To był ostatni mecz Beenhakkera. Trzeba mu podziękować za pracę z polską reprezentacją - powiedział prezes PZPN, Grzegorz Lato, po meczu ze Słowenią dla telewizji nSport. Decyzja jest nieodwołalna. W przyszłym tygodniu usiądziemy z trenerem do stołu i dopełnimy formalności. Kto będzie nowym selekcjonerem? Na pewno będzie to polski trener. Może być wariant z trenerem tymczasowym na pozostałe mecze eliminacji MŚ - dodał Grzegorz Lato."

 

"Maciej Skorża, Franciszek Smuda, Henryk Kasperczak, Stefan Majewski - to według prezesa PZPN niektórzy z kandydatów na stanowisko nowego trenera reprezentacji Polski."

 

:lol: Wiadomo, szkoda pieniędzy na dobrego trenera. A jeszcze co do zarobków - premier RP zarabia 13 tysięcy zł miesięcznie, prezydent 19, a prezes PZPN 50! Czy to nie jest śmieszne?! Zrozumiałbym, gdyby ten dziad przynajmniej coś robił, ale on nie robi kompletnie nic! Bo jeśli chodzi o sprawy związane z rozwojem piłki, szkoleniem, to wręcz się cofamy. Lato i cały zarząd do dymisji, natychmiast!

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy "wypalił się" jest synonimem "nie chce mu się tu pracować", ale jeśli tak, to nie wypada się kłócić się z opinią, że Benhałer się wypalił.

Nie. To nie to samo. Napisalem, ze "wypalil sie" w sensie, ze nie ma pomyslu na ta druzynie, nie potrafi jej zmotywowac, brakuje mu swiezych pomysłów.

 

Ale tez zgadzam sie po czesci z opinia, ze Holendrowi nie chce juz sie pracowac.

Odnośnik do komentarza

porażka. aż żal.

leo się wypalił, ale jak ktoś zwala tylko na niego to znaczy że nie oglądał meczu, bo naszym piłkarzom się chyba mniej chce niż jemu...

zero biegania, walki, myślenia, udanych zagrań czy strzałów na bramkę (w tym mistrzem m.lewandowski który miał chyba z 3 sytuację żeby uderzyć i zawsze nie trafiał czysto w piłkę).

żenada. (siatkarze grając o nic z słowacją bardziej walczyli...).

Odnośnik do komentarza
El. MŚ: nie wszystko stracone...

 

Reprezentacja Polski przegrała w Mariborze ze Słowenią 0:3 (0:2) w meczu grupy 3. eliminacji mistrzostw świata. Dla "Biało-czerwonych" była to już trzecia porażka w eliminacjach, jednak mimo to... Polacy zachowali szansę na grę w Republice Południowej Afryki.

Aktualna sytuacja w grupie 3. jest następująca:

 

1. Słowacja - 19 pkt. (8 meczów)

2. Słowenia - 14 (8 )

3. Irlandia Płn. - 14 (9)

4. Czechy - 12 (8 )

5. Polska - 11 (8 )

6. San Marino - 0 (9).

Do zakończenia eliminacji pozostało jeszcze pięć spotkań. Jeśli Polacy 10 października pokonają na wyjeździe Czechów i cztery dni później na własnym boisku rozprawią się ze Słowakami - otworzy się przed nimi szansa na walkę o finały MŚ w barażach.

 

Stanie się tak, jeśli Słowacja zdobędzie komplet punktów w meczu ze Słowenią (10 października). W takiej sytuacji o drugim miejscu w grupie decydować będzie prawdopodobnie różnica bramek. Zainteresowanymi stronami będą: Polska, Słowenia (jeśli pokona San Marino) oraz Irlandia Płn. (jeśli wygra z Czechami).

 

Hehe ;) ...

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę kto nie przyjdzie to będzie lepiej - idealny moment na przejęcie kadry - mnóstwo czasu na przebudowę, nie ma eliminacji żadnych można testować, może być podobnie jak w siate, będziemy przegrywać z cieniasami ale na mistrzostwach już będzie dobrze. To dla DOBREGO trenera jest bardzo łatwa sytuacja, a co dopiero mówić o klasowym trenerze? Chyba na mistrza europy polecimy ; )

 

Wygramy Czempions Lig !!!!111

Stara trenerska szkoła Smudy powinna się sprawdzić w rep. Dobrze zna zawodników polskiej Ekstraklasy, w końcu przygotowuje Zagłębie pod kątem kolejnych przeciwników. Myślę, że zawodnicy powinni też czuć respekt przed Franciszkiem :D

 

No ale monolog Szpaka był epic, to będzie klasyk, jak tylko wejdzie na Jutjuba.

 

Nieźle to przygotował. Kilka błędów stylistycznych, ale daję 4+.

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Totalna degrengolada rodzimej piłki, klubowej i reprezentacyjnej. Skompromitowały się Wisła, Lech, a teraz orzełki. Pieprzę to, przerzucam się na petanque.

 

Co to jest "petanque" ? Tak pytam. Meczu nie oglądałem. Za stary jestem, żeby się dać tak w ptaka zrobić.

Petanque by Wiki ;)

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza

to teraz tylko czekać jak skończony idiota Grzegorz Lato skorzysta z najwspanialszej myśli szkoleniowej i powierzy reprezentacje Stefanowi Majewskiemu.....

 

 

Nie no żal tych grajków,żal trenera,żal działaczy,jeszcze jak widzę co ten pajac Lato zaczyna zaraz po meczu wyprawiać(kto oglądał tvn24 przed chwilą ten wie) to nie mam pytań na ten polski burdel i przestaje się nim interesować i w całości poświęcam się tylko i wyłącznie mojej kochanej lidze angielskiej :)

 

 

ps.największe zaskoczenie meczu- Szpaku-jego monolog pod koniec był na serio zaskakujący trafny i dobry

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Abstrahując już od dokonań Beenhakker'a z Reprezentacją Polski, zirytowany Lato, dając upust swym emocjom, pokazał jakim jest małostkowym, mściwym skurwysynem, dając piękne świadectwo klasy instytucji, którą reprezentuje (owszem kopać piłkę to on potrafił ale na piastowane obecnie stanowisko w ogóle się nie nadaje). JEBAĆ PZPN!

 

ps.największe zaskoczenie meczu- Szpaku-jego monolog pod koniec był na serio zaskakujący trafny i dobry

Odniosłem wrażenie, że czytał to wszystko z kartki... (w sumie mógł naskrobać w przerwie, po żenującej pierwszej połowie)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Lato to chuj i chyba wie to każdy kto interesuje się piłką w naszym kraju.Dzisiejsze wyczyny po meczu tylko to potwierdzają.Ogółem cały PZPN jest do wy(pipi)ania,jeszcze zobaczycie,że za parę dni za namową Piechniczka mianują Majewskiego na trenera.

 

Poza tym przypominam zarobki prezesa PZPN-50tyś złotych za brak kompetencji,nic nie robienie i obżeranie się i przebywanie za darmo w pięciogwiazdkowych hotelach przy każdej okazji :/

Odnośnik do komentarza

przerażające jest też to,że dziś na serio zagrali w miarę najmocniejszym składzie na jaki na dzień dzisiejszy było stać polską piłkę :/

 

A Majewski wg mnie na 99% będzie nowym trenerem.Lato i Piechniczek będą chcieli mieć tam swojego człowieka,którego będą mogli sterować.Leo był za bardzo niezależny a jaki jest Franek Smuda to chyba każdy wie- on zawsze gadał to co mu ślina na język przyniesie i nie owijał w bawełnę za co między innymi ma taki szacun wśród kibiców i jest tak nielubiany w szanownym PZPN :P

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie gracze którzy grzeją ławę w klubie nigdy nie będą lepsi nawet od tych którzy grają ale na naszym podwórku - zresztą chyba nie tylko dla mnie. A gra jednym napastnikiem i powoływanie Smolarka, a obsadzanie Sagana na trybunach to nie jest wina piłkarzy, a trenera. Leo ch.uj.

 

 

 

 

Majewski będzie trenerem na te dwa mecze, a potem w pi.zdu zamkną im ten cały pzpn a euro będzie w niemczech, bo jak zamkną to każdy o piłce w tym kraju zapomni : )

 

 

 

 

Może to i dobrze, za 10 lat będziemy mówić SOKER i ogólnie ruskie nam zrobią lej w ziemi w miejsce po patriotach, ale to inna bajka.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...