Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leo Benhaker to nie Dżepetto, drewna nie ożywi. Co oni odpier....li w Mariborze to jakaś parodia, jakby ten mecz oddali bez żadnej walki to wyglądało jak ten cyrk oglądałem ale teraz to sie nie liczy, teraz tylko przygotowania do EURO 2012. A tak poaz tym to ja bym stawiał na Smude i nikogo innego. TYLKO SMUDA! :D

Edytowane przez Merson
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie powinni zacząć się ze słoweńcami bić - ostro i kontuzjować, wywalczyć cztery kartki czerwone i na to samo by wyszło, a chociaż fajnie by się oglądało i duma by rozrywała serca. W końcu prawie jak wojna by to wyglądało.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj się dowiedziałem o akcji "koniecpzpn", kto jest zainteresowany niech wpisze sobie na google. Mi osobiście inicjatywa się podoba, bo to co się dzieje w polskiej piłce już przestało być śmieszne.

 

Według gazety, jednym z głównych przeciwników zatrudnienia "Franza" jest Antoni Piechniczek. - Nie będzie mu po drodze ze Smudą. Trener Zagłębia Lubin nie dałby sobie w kaszę dmuchać, a ludzie z PZPN nie mają zamiaru się z nikim użerać, tak jak ostatnio z Beenhakkerem. Wolą wygodnego kandydata, którego łatwo da się postawić do pionu, podatnego na ich sugestie. Dlatego będą ciągnąć za uszy Majewskiego - powiedział w Fakcie anonimowo jeden z działaczy.
Odnośnik do komentarza

http://www.koniecpzpn.pl/

 

Lud przemówił ;]

 

 

Ja dzisiaj się dowiedziałem o akcji "koniecpzpn", kto jest zainteresowany niech wpisze sobie na google. Mi osobiście inicjatywa się podoba, bo to co się dzieje w polskiej piłce już przestało być śmieszne.

JEST JESZCZE KONIECPZPN.PL!

 

 

 

 

 

Bosz, weźcie poczytajcie inne tematy i posty chociaż z ich ostatnich stron. : (

 

Poza tym to nie jest temat do tego, bo to o meczach i ogólnie dyskusja się przeniosła do tematu odpowiedniego czyli o reprze ogólnie.

 

 

 

 

A on topic to:

 

 

 

 

Polska wygra te dwa mecze i jeszcze się fuksem dostaniemy na "miszczostwa" z Majewskim by znowu się upokorzyć. : )

 

 

 

 

...not!

 

 

Odnośnik do komentarza

Żyd to powinien być szefem PZPN by zarabiać dlań hajs, ale trenować? Jednego możemy być pewni, że szybko się reprezentanci wzbogacą bo dostaną dobrą szkołę jak zdobywać kasę - ba! Może zaczną grać w takich klubach jak Real czy Barca? Bo przecież pewnie podstaw marketingu ich też nauczy! ; )

 

 

 

 

A tak serio to wydaję się być dobrym kandydatem.

 

Ale i tak uważam, że lepszym byłby prezesem. A nawet prezydentem naszego kraju (załatał by nam dziurę budżetową w ciągu roku, oni to mają we krwi).

 

 

 

 

I nie mówcie, że jak ktoś z Izraela to nie musi być Żydem! Bo to nie prawda jest!

 

 

 

 

;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak donosi wybiórcza , znamy kolejne dwa nazwiska zagranicznych szkoleniowców ,którzy chcą objąć stanowisko selekcjonera reprezentacji.

Są to Javier Clemente i Javier Aquirre.

 

clemente_3.jpg

Javier Clemente ostatnio pracował w pierwszoligowej Murcii, w eliminacjach Euro 2008 prowadził reprezentację Serbii, która dwa razy zremisowała z Polską. Na ME nie pojechała i Hiszpan został zwolniony. Ostatnim sukcesem w jego karierze jest mistrzostwo z Athletic Bilbao zdobyte 25 lat temu.

 

javier-aguirre.jpg

Javier Aguirre, który kilka miesięcy temu przejął po Svenie-Goranie Erikssonie reprezentację Meksyku. Miał ratować drużynę, która traciła szanse awansu na mundial. Na razie spisuje się świetnie - z 13 meczów Meksyk przegrał tylko jedno, po drodze wygrał Złoty Puchar CONCACAF, zapewnił sobie udział w barażach o MŚ, a do bezpośredniego awansu potrzebuje zwycięstwa w spotkaniu z przedostatnim w grupie Salwadorem. Wcześniej Aguirre przez trzy lata prowadził Atletico Madryt. Zajął czwarte miejsce w lidze, najwyższe od 1996 r., gdy zespół z Madrytu zdobywał mistrzostwo. Grał też z klubem w Lidze Mistrzów.

 

Ten drugi wydaje się być ciekawym kandydatem.

Odnośnik do komentarza

"Stefan Majewski został selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że obecny trener kadry U-23 będzie prowadzić seniorską drużynę w dwóch najbliższych meczach eliminacji mistrzostw świata."

 

Taaaa, jest szansa, że oba mecze dostaną ostro w dupsko i Majewski od razu poleci :D

Odnośnik do komentarza

wydaję mi się, że nie ma szans żeby jakiś dziad w stylu majewski, engel czy piechniczek był trenerem dłużej niż kilka miesięcy.

 

jest sponsor, który ma swoje wymagania i myślę, że z Polaków to tylko w grę wchodzi trójka: Skorża, Kasperczak, Smuda.

żaden zagraniczny trener nie wytrzyma u nas całego okresu do euro, więc może lepiej żeby teraz wzięli np Franka czy Henia, a na ostatni rok kogoś z klasą, bo nie wiem po co płacić grube miliony w okresie gdzie nie będziemy przez 2.5 roku grali o pkt.

 

ciekawe jak podejdzie nowy trener do selekcji, majewski już zapowiedział, że rewolucji nie będzie, ale jak odpadniemy to chyba będą musieli coś zmienić.

kilku starszych powinni zostawić. tych co grają w klubach np: Żewłakow, Lewandowski czy nawet (o zgrozo) Kosowski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...