Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Meksyk trochę podobny do Irlandii,zajebiście wybiegani i nie do zajechania fizycznie.Zawsze serducho zostawiają na boisku a walecznością próbują niwelować swoje braki. Chciałbym żeby Polska kiedykolwiek była w stanie grać na takiej intensywności. Klimat nie będzie na pewno naszym sprzymierzeńcem w Katarze i to we wszystkich spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to mam nadzieje ze bez wzgledu na wynik na ms Michniewicz zostanie na dluzej, zoptymalizowac podstawowy sklad do jednego ze zmiennikami, odmlodzic sklad, cashe, zalewskie , kawiory in gliki, krychowiaki out i zaczac grac jednym , mlodym skladem , zgrywac ich ze soba i kto wie moze to zaprocentuje za dwa lub cztery lata. Zycie glikiem z as minaco czy krychowiakiem z sevilki tylko szkodzi reprezentacji. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, kanabis said:

Ja to mam nadzieje ze bez wzgledu na wynik na ms Michniewicz zostanie na dluzej, zoptymalizowac podstawowy sklad do jednego ze zmiennikami, odmlodzic sklad, cashe, zalewskie , kawiory in gliki, krychowiaki out i zaczac grac jednym , mlodym skladem , zgrywac ich ze soba i kto wie moze to zaprocentuje za dwa lub cztery lata. Zycie glikiem z as minaco czy krychowiakiem z sevilki tylko szkodzi reprezentacji. 


Żaden trener nie zostanie tak długo bo prezesi nie wytrzymają, publika też nie. To ze w ekstraklasie ostatnio było dwóch czy trzech dłużej niż 3 lata to też sukces. Niestety taki klimat....   

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Figaro said:

Eee, nie. Technika.

Tak srednio bym powiedzial. To ze te kaleki sa gorzej wyszkolone technicznie od normalnych pilkarzy ktorzy zaczynali w normalnych ligach to jest oczywiste, ale nie jest to az takim problemem bo od druzyn na tym poziomie (czyli 2 Tier ligi narodow, nie oszukujmy sie to jest miejsce Polski i tam sa druzyny na jej poziomie) jakos specjalnie nie odstaja. 

A niesamowicie mnie irytuje obiegowa opinia ktora kilka lat temu ktos powiedzial i do dzisiaj tzw. "eksperci" polscy powtarzaja we wszystkich programach: "yyyy no ten bo jak dzieci polskie graja mecz i probuja kiwac to trener zaraz na nich sie wydziera zeby nie kiwal tylko podal". Taki chujowy bon mot ktory wszyscy powtarzaja jak mantre, zwlaszcza ci pilkarze ktorzy spierdolili mojemu pokoleniu cale dziecinstwo. Nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, nie mial zreszta nigdy bo sobie nie przypominam czegos takiego kopiac pilke w roznych klubach lokalnych nawet w twardych latach 90tych.

Odnośnik do komentarza

Lewandowski potrafi zrobic cuda z pilka jak jest jakis pokaz ale nie przedrybluje nawet 0,5 obroncy. Widzieliscie jak wczoraj ten murzyn z holadnii prawa strona piz.gal zje.bane dosrodkowania? Wszystkie pozycje wypracowal sobie prostym zwodem i gubil naszego obronce na zawolanie. Ja nie wymagam zeby nasi mijali kazdego jak tyczki ale kurde nie tylko klepka sobie mozna wypracowywac sytuacje do miniecia przeciwnika. Albo przyjecia. W meczu poprzednim belgijski bramkarz rzucil pilke do naszego a temu przy przyjeciu pilka odskoczyla na 2m.

 

Nie wiem, moze to jakas spina w dopie ze nagle proste rzeczy im przestaja wychodzic, jakas presja czy co. Ale po pierwsze to oni graja tak od lat a po drugie dzisiaj nikt nie je.bie juz tak pilkarzy (oprocz mnie) bo wszyscy chyba kupili te narracje Bonka, ze co by nie bylo to bylo bardzo dobrze. 6:1 bardzo dobrze bo moglo byc 11:3, strata 2 bramek w 3min bardzo dobrze bo jest "zwycieski"remis, przegrana 1:0 bardzo dobrze bo przegralismy z lepsza druzyna, oddychanie rekawami w 70min bardzo dobrze bo nik nie zemdlal itd. Moim zdaniem nigdy nie bylo tak duzej poblazliwosci dla pilkarzy jaka jest teraz wiec skoro maja psyche luzna to widac technike do dopy. Nie sadze nawet ze po mundialu bedzie takie je.banie jak po meczach z japonia ostatnio czy odpadnieciu w Rosji. Odpadlismy bo ciezka grupa, Argentyna wiadomo, Meksyk nas zabiegal, goraco ale jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ten brak opanowania piłki i te przyjęcia są dla mnie nie do wyjaśnienia. Ja rozumiem że ktoś po długiej przerwie od grania może mieć problemy ale kurcze oni grając w piłkę zarabiają pieniądze. W ciągu roku mają masę treningów i meczów, przy takiej ilości gry i odrobiny zaangażowania małpa za banana lepiej by się nauczyła przyjmować piłkę i grać z klepki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Widzieliscie jak wczoraj ten murzyn z holadnii prawa strona piz.gal zje.bane dosrodkowania? Wszystkie pozycje wypracowal sobie prostym zwodem i gubil naszego obronce na zawolanie.

 

A nie masz czasami wrażenia, że napastnik może sobie pozwolić na tyle właśnie, na ile jakiego obrońce ma przeciwko sobie? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gregorius napisał:

Zalewskiemu piłka wczoraj bynajmniej nie przeszkadzała,Holendrzy szybko się zorientowali w temacie i zaczęli z nim równo jechać. A Engel pierdolony snuje swoje smutne wizje,żeby nie eksperymentować i że to jeszcze nie jego czas bo za młody:kekw:

Takich właśnie mamy ekspertów i poszukiwaczy talentów. Jak ktoś z perspektywami nie wyjdzie za granicę to w Polsce raczej skrzydeł nie rozwinie.

Jest druga opcja, że może być przeciętny ale na polskie standardy ponad tą przeciętną i jest pompowanie balonika robienie z tej osoby drugiego Messiego, jedzie taki za garnicę i jest brutalne zderzenie z rzeczywistością patrz Kapustka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...