Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

9 godzin temu, Bartg napisał:

W sumie po zgrupowaniu wiemy, ze nic nie wiemy. Tzn jaka taktyka przede wszystkim a co za tym idzie jaki sklad jest naszym najsilniejszym. Dla mnie dwóch napastników, od lat Lewy lepiej gra z kims w ataku niz sam i usilnie w co drugim meczu każemy mu grac samotnie z przodu 

To przede wszystkim, Lewy nie musi robic tego w bayernie ale w reprze juz nie raz pokazal ze potrafi tez doskonale dograc. I powinien grac z przodu wlasnie ze Swiderskim. Mimo krzywego ryja pilka go szuka i potrafi cos stworzyc.

 

 

Odnośnik do komentarza

Najgorsze, że zostały w zasadzie 3 mecze (liga narodów z Holandią i Walią, towarzyski z Chile) + pewnie jakiś ostatni lajtowy sparing typu Łotwa przed mundialem. Myślę, że najwięcej na tym zgrupowaniu wygrał Kiwior, który jeśli będzie grał w Speziii jesienią to imho stworzy tercet obrońców z Gliksonem i Betoniarkiem. Wahadla Cash Zalewski, przed nimi Żurkowski/Krzychowiak/Góralski (kto wie może Bundesliga to dobre miejsce dla niego, zobaczymy), Szymański (miejmy nadzieję trafi do sensownego klubu) i Wiecznie Młody Zdolny Zieliński i dwójka z przodu Lewy + Milik/Świderski/Bóg S.A. Ewentualnie bardziej defensywnie na Argentynę dwójka środkowych pomocników i Zieliński/Szymański przed nim. Wiadomo, że taktyka z wahadłowymi nie jest wyssana z mlekiem matki polki jak nasze spaniałe granie lagą z kontry, ale ustawiając się 4-4-2 automatycznie tracimy największe zalety Casha i Zalewskiego i wtedy w składzie pojawić się może na lewej obronie taki as jak Tymek "Sowa" Puchacz, a Cash zdecydowanie woli grać do przodu, niż być prawym obrońcą z mnóstwem zadań defensywnych. 

Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, kanabis said:

To przede wszystkim, Lewy nie musi robic tego w bayernie ale w reprze juz nie raz pokazal ze potrafi tez doskonale dograc. I powinien grac z przodu wlasnie ze Swiderskim. Mimo krzywego ryja pilka go szuka i potrafi cos stworzyc.

 

 

Lewy dość często kreuje akcje i asystuje. W tym sezonie BL miał tylko 3 asysty, ale w zeszłym miał ich 7 więc całkiem dobry wynik jak na napastnika.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bartg napisał:

Najgorsze, że zostały w zasadzie 3 mecze (liga narodów z Holandią i Walią, towarzyski z Chile) + pewnie jakiś ostatni lajtowy sparing typu Łotwa przed mundialem. Myślę, że najwięcej na tym zgrupowaniu wygrał Kiwior, który jeśli będzie grał w Speziii jesienią to imho stworzy tercet obrońców z Gliksonem i Betoniarkiem. Wahadla Cash Zalewski, przed nimi Żurkowski/Krzychowiak/Góralski (kto wie może Bundesliga to dobre miejsce dla niego, zobaczymy), Szymański (miejmy nadzieję trafi do sensownego klubu) i Wiecznie Młody Zdolny Zieliński i dwójka z przodu Lewy + Milik/Świderski/Bóg S.A. Ewentualnie bardziej defensywnie na Argentynę dwójka środkowych pomocników i Zieliński/Szymański przed nim. Wiadomo, że taktyka z wahadłowymi nie jest wyssana z mlekiem matki polki jak nasze spaniałe granie lagą z kontry, ale ustawiając się 4-4-2 automatycznie tracimy największe zalety Casha i Zalewskiego i wtedy w składzie pojawić się może na lewej obronie taki as jak Tymek "Sowa" Puchacz, a Cash zdecydowanie woli grać do przodu, niż być prawym obrońcą z mnóstwem zadań defensywnych. 

Dla mnie ten mundial to ciekawostka. Nie da sie stworzyc druzyny w tak krotkim czasie. Ale fajnie jakbysmy juz budowali druzyne na euro. Stworzyli jeden podstawowy sklad ktory bedzie ewentualnie modyfikowany w zaleznosci od przeciwnika. Nie zapominalbym tez o Frankowskim ktory tam sobie ponoc niezle w ligue 1 radzi. Poprobowalbym tez wersji ze skrzydlowymi ktorych interesuje atak/pomoc a  nie pomoc/obrona, np wydaje mi sie ze  Cash by sie swietnie sprawdzil. Troche jak kiedys gralismy w okresie prime Blaszczykowskiego i Turbodebila.

 

Z tymi trzema obroncami to nie wiem, od glika powinno sie odchodzic powoli a skupic na parze betoniarek-kiwior mi sie wydaje. 

 

No ale to tylko fantazje bo rownie dobrze po niewypale na mś pzpn w swoim stylu moze zwolnic trenera :yao:

I bedziemy kolejne lata tracic na "budowe" reprezentacji 

Odnośnik do komentarza

To jest u nas najlepsze, że każdy oczekuje że przyjdzie nowy trener i nagle będą wyniki. Po wczorajszym meczu widziałem już kilka artykułów z tytułami tragedia, beznadzieja itd. Ten mecz nie był zły a z tekstu wynika że oni się nastawiali że zagramy jak równy z równym albo będziemy mieli większe posiadanie piłki :gayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...