Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, Czoperrr said:

Na napastnika powinien powołać Kownackiego, argument, że gra w drugiej lidze już jest nieaktualny bo przeszedł do Werderu Brema. 

 

Na razie to dopiero zaczął grać bo odszedł Fullkrug i póki co nic nie pokazał, więc byłbym ostrożny z Kownackim, jak dla mnie to będzie niewypał, to piłkarz właśnie na drugą ligę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 minute ago, Bartg said:

 

Na razie to dopiero zaczął grać bo odszedł Fullkrug i póki co nic nie pokazał, więc byłbym ostrożny z Kownackim, jak dla mnie to będzie niewypał, to piłkarz właśnie na drugą ligę.

 

Na pewno lepszy wybór niż dawanie kolejnej szansy Milikowi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kanabis napisał:

No ale tak naprawde to nie mamy raczej zamiennikow za tych pilkarzy z czasow ich prime o podobnej jakosci.

Ja osobiście bym wolał słabszych zawodników, bez wyrobionej pozycji na świecie, ale z chęcią do gry, głodnych sukcesów i wieku który daje (choćby złudną) nadzieję na rozwój. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, kanabis napisał:

No ale tak naprawde to nie mamy raczej zamiennikow za tych pilkarzy z czasow ich prime o podobnej jakosci. Jak wchodzi taki grosik i daje  reprezentacji ppwiew swiezosci w ostatnich 10 minutach, gwiazda pogoni szczecin to wiedz ze cos jest nie tak. 

(...)

 

Ten powiew z trzeciej minuty filmiku?

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, mugen napisał:

 

Ten powiew z trzeciej minuty filmiku?

 

Nie no mowilem ogolnie. W meczu z albania nie bylo zadnych powiewow. Nawet Grossi nie dal rady :/

 

Godzinę temu, Shankor napisał:

Ja osobiście bym wolał słabszych zawodników, bez wyrobionej pozycji na świecie, ale z chęcią do gry, głodnych sukcesów i wieku który daje (choćby złudną) nadzieję na rozwój. 

 

Pewnie ze tak tylko u nas chyba jest taka mentalnosc ze ci mlodzi, niepewni skladu gryza ziemie dwa mecze a jak juz zaczyna sie na nich stawiac to jest wyjebka i osiadanie na laurach :)

 

No ale tez racja ze juz lepiej dostawac w dupe i przymokazji expa dla mlodych a nie usrywac z dziadami borowymi w skladzie ktorzy jak krycha po meczu z bacami z wysp owczych mowi ze "to byl dobry mecz"

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Bartg napisał:

Z ciekawostek to Papszun w studiu przed meczem mówił, że wystawiłby identyczny skład, tylko Szymański nie byłby Sebastian, a Damian :reggie: Czyli jeszcze bardziej defensywnie. To tak w temacie, że Papszun miałby teraz tę repeentację zbawić.

 

No źle nie mówi, gramy wyjazd na tzw. gorącym terenie a nie jesteśmy najlepsi na świecie to brzmi sensownie.

 

Ten Sebus to huja zagrał i tak od dawna. Miał dwie dobre wrzutki, poza tym słabo. Warszawka go lansuje, ale kiepsko z tą jego gra w reprze. Tak wiem, że wymiata w klubie, ale w reprezentacji jest słabo. 

 

Ten drugi Szymański to też nie daje żadnych gwarancji, żeby nie było.

 

Cebula z Rakowa pasowałby do gry, tylko że on gra dlatego w eklapie bo jest chimeryczny. Gdyby potrafił utrzymać formę to grałby za granicą.

 

Odnośnik do komentarza

Niektórzy chyba za bardzo przeceniają umiejętności Papszuna. Gościu niczego nie osiągnął poza wygraniem mistrzostwa albo pucharu w tej śmiesznej polskiej lidze, gdzie mistrzostwa czasami wygrywają losowe drużyny i poszedł na długi urlop albo emerytuję, a ludzie robią z niego drugiego Kloppa albo Guardiole :kekw:

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Czoperrr said:

Niektórzy chyba za bardzo przeceniają umiejętności Papszuna. Gościu niczego nie osiągnął poza wygraniem mistrzostwa albo pucharu w tej śmiesznej polskiej lidze, gdzie mistrzostwa czasami wygrywają losowe drużyny i poszedł na długi urlop albo emerytuję, a ludzie robią z niego drugiego Kloppa albo Guardiole :kekw:

 

Koronny argument to taki, że Papszun miał tam nieskończony autorytet i nikt mu nie podskoczył, wszystko układał sam no i jednak fajną drogę przeszedł Raków patrząc jak grają w piłkę. Wiadomo, że to tylko nasza śmieszna liga, ale może takiego Papszuna potrzebujemy, żeby sklecił coś co walczy i nie jest pośmiewiskiem całego kraju?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Bartg said:

 

Koronny argument to taki, że Papszun miał tam nieskończony autorytet i nikt mu nie podskoczył, wszystko układał sam no i jednak fajną drogę przeszedł Raków patrząc jak grają w piłkę. Wiadomo, że to tylko nasza śmieszna liga, ale może takiego Papszuna potrzebujemy, żeby sklecił coś co walczy i nie jest pośmiewiskiem całego kraju?

Ale dobrze zarządzany klub to nie reprezentacja zarządzana przez discopolowców. W reprze trenera zmienia się conajmniej raz w roku i zwolnienia dokonywane są pod presją wszechwiedzących dziennikarzy

Odnośnik do komentarza

A i tak po raz kolejny najwięcej zła swoim pierdoleniem wyrządza te wszystkie weszło, Kanały sportowe czy meczyki robiąc tysiąc artykułów i programów o pominiętych przez nowego selekcjonera, dlaczego powołany został A, a nie B, a w ogóle to C jest bardzo chwalony w FC Napleton. A za Brzęczka to graliśmy 4, a teraz dlaczego 3ma, dlaczego prawy obrońca gra na lewej, dlaczego a Sousa to był jaki był ale był, a w ogóle to trzeba było nie zwalniać Nawałki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, oczywiścieże zawsze jest ryzko że Papszun się nie sprawdzi, trener reprezentacji to zupełnie inna fucha niż trener klubowy. Ale to co osiągnął z Rakowem to zdecydowanie nie był przypadek, nie widzę innych polskich trenerów którzy mogliby się pochwalić przejściem z 2 ligi w zasadzie do ligi europy w tak krótkim czasie (no dobra, potem to Szwarga ale no ze sztabu Papszuna). Z drugiej strony to pewnie też spora zasługa Świerczewskiego, bo miał wizję której brakuje Kuleszy (akurat temu to wszystkiego brakuje).

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Ja bym widzial Piszczka. Ale to tylko dlatego, ze jest mlody (jak na trenera) i moze spokojnie z mlodymi pilkarzami pracowc, bo zaraz lewy czy reszta trepow robia wypad i nie bedzie "co mi kolega z boiska bedzie mowil jak mam grac". Te kadre trzeba przewietrzyc i brac mlodych, zwinnych, dynamicznych i chetnych na sukcesy w kadrze. No chyba ze dzisiaj to mlode pokolenie to tylko w tik toku widzi piniondz a reszta sie nie liczy.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Mejm said:

Ja bym widzial Piszczka. Ale to tylko dlatego, ze jest mlody (jak na trenera) i moze spokojnie z mlodymi pilkarzami pracowc, bo zaraz lewy czy reszta trepow robia wypad i nie bedzie "co mi kolega z boiska bedzie mowil jak mam grac". Te kadre trzeba przewietrzyc i brac mlodych, zwinnych, dynamicznych i chetnych na sukcesy w kadrze. No chyba ze dzisiaj to mlode pokolenie to tylko w tik toku widzi piniondz a reszta sie nie liczy.

Piszczek jest spoko, ale znów bez większego doświadczenia trenerskiego więc będą mu dziennikarze to wytykać. No i nie dostałby zapewne tyle czasu ile by potrzebował. Zresztą, po co ja się tutaj wypowiadam, mam gdzieś tą reprezentacje nieudaczników i żenujący PZPN, przecież mnie porażki kadry cieszą. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Z ciekawostek to Papszun w studiu przed meczem mówił, że wystawiłby identyczny skład, tylko Szymański nie byłby Sebastian, a Damian :reggie: Czyli jeszcze bardziej defensywnie. To tak w temacie, że Papszun miałby teraz tę repeentację zbawić.

no ale jak miałby zbawić jak typ nigdy nie prowadził żadnej drużyny w poważnym międzypaństwowym meczu, zatrudnianie Papszuna na selekcjonera to kolejny po odejściu Nawałki błąd

Odnośnik do komentarza

Mi to sie wydaje ze oni po prostu patrzac przez pryzmat jakis Lewych, Szczesnych , Zielinskich mysleli ze reprezentacja Polski to w miare powazny projekt. A potem przyjezdzaja a tam na koncu w samolocie wodeczka w plastikowych kubeczkach i hej sokoły

 

Przeciez juz w meczu z czechami Santos wygladal na przerazonego w co sie wjebal

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Bartg napisał:

Czyli według Ciebie dobrze, że Ppszun poparł wystawienie 3 prawych obrońców, Bednarka i Krychowiaka :obama:

 

Z obrońcami to masz rację, ja odnosiłem się raczej do środka pomocy. 

 

Papszun jest przede wszystkim dobrym trenerem jak na naszą ligę i wolnym. To że umie trzymać za mordy to ok, pytanie czy w reprezentacji to będzie ok, bo tonjuz inny poziom i co innego niż liga.

 

Ja bym postawił na kogoś z trójki: Papszun, Skorża i Jan Urban.

 

Reszta, która być może nadaje się niech się jeszcze pouczy w lidze. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...