Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Wracając do wyboru trenera, to sorry ale tu pewna róznica między selekcjonerem, a trenerem. Moim zdaniem Papszun nie nadaje się na trenera repry, on musi mieć piłkarzy jak w klubie non stop.

W repce on przed meczem będzie miał te łamagi na 3-4 treningach raptem i dwa trzy msc przerwy po meczu. Imo tu by potrzeba była drugiego Leo wziąc.

2 minuty temu, krupek napisał:

Czuł się jak Messi, a grał jak Wawrzyniak.

jezu tej wyjebki za Smudy w meczu z raichem chyba mu nigdy nie wybaczę :sadkek:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, krupek napisał:

W dodatku, mamy najlepszych ekspertów. Hajto, Wawrzyniak... sama elita piłkarsko - intelektualna, która na boisku była większą beką niż Krychowiak. Najlepsze, że ludzie ich słuchają i udostępniają dalej xd Gorsi podludzie niż z sekty dzikiegotreneryzmu.

Nie no Hajto to idiota ale nie mozna mu odmowic ze cos tam gral, szczegolnie za czasow shalke. No ale wawrzyniaki to xd

 

Ja bym dal szanse w koncu Jankowi Tomaszewskiemu.

Odnośnik do komentarza

Tomaszewskiego geba mignela mi na jakiejs miniaturce. Patrze co za kanal - superexpress xD

 

No naje.bane tych analiz, a to co wymienil Czoperrr to jest czubek gory lodowej i jedni z wiekszych graczy. Masa jest jednoosobowych kanalow jak Pol, Cwiakala. Kolton, footrol, futlove i wielu innych. Szczerze to mi sie juz nie chcialo 5 analizy/komentarza nawet Cwiakaly sluchac. No ale kazdy wie jak to dziala, jest afera wiec trzeba krecic bo to przeklada sie na ogladalnosc a to na odslony a to na kase. Juz nie wspomne jakim lolem jest promowanie kfc na kanalach zajmujacych sie sportem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Just now, Mejm said:

. Juz nie wspomne jakim lolem jest promowanie kfc na kanalach zajmujacych sie sportem.

 

I jeszcze to studio w barwach KFC u Ćwiąkały :kekw: Brakuje, żeby wpierdalał skrzydełka w trakcie filmu. Tak jak mówisz promowanie tego gówna (imho KFC stało się absolutnie niejadalne poza jakimiś kanapkami z mielonym kurczakiem przerobionym 20x) w kontekście sportu to wyższy poziom abstrakcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, teddy said:

Kfc? Mnie to bukmacherka zawsze rozpierdala. Sts to są chyba nawet sponsorem kadry xd czekam na pierwsze NFT u naszych ekspertów

 

No to akurat trafiło u nas o dobre 10 lat za późno w legalnej formie, tak to wcześniej by się u nas sensowne pieniądze w piłce pojawiły i tak by nam Europa może nie odjechała.

Przecież na bukmacherach cała światowa piłka stoi od lat, w Premier League to połowe klubów sponsorują.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krupek napisał:

W latach '80 głównymi sponsorami w NBA byli Coca Cola, McDonalds i pety Winston :leo:

Mi cale F1 z lat 80 kojarzy sie z marlboro. Dzisiaj na meczykach nba tez sie fast foody reklamuja, ale nie wiem jak smakuja to ciezko je.bac (oczywiscie kazdy podkresla ze swieze naturlane produkty). Natomiast kfc to jest najgorszy ff w polsce.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze u tych ekspertow jest to, ze jeden pierdolnie jakas opinie a reszta powtarza do wyrzygania. Jakis czas temu ktos, nie pamietam kto dokladnie, powiedzial w jakims programie co jest wedlug nie go przyczyna ze szkolenie w polsce jest chujowe - otoz, jak dzieci trenuja to trener na nich krzyczy nie kiwaj tylko podaj xD I kurwa sie zaczelo, kazdy poldebil powtarzal to jak mantre, niektorzy to nawet zaczeli to dodawac ze tak bylo z jego synem na treningu, a reszta tylko mu potakuje i kreca glowami.

To samo z tymi opiniami o Lewandowskim, jakies pierdolenie ze jak on skonczy kariere to bedzie koniec swiata i reprezentacja nic nie osiagnie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, BRY@N napisał:

Wczoraj Wawrzyniak na TVP Sport mówił, że jak do niego dzwonił Nawałka po meczu ligowym pogadać co i jak to później na zgrupowaniu czuł się jak Messi.

Także jak zwykle brakuje u nas tej słynnej atmosfery:yao:

czyli po Euro Nawałce się skończyły minuty w orange bo było tylko gorzej? 

 

Ja bym jeszcze może tego Skorżę widział, ale Papszuny i Probierze to jest dla mnie jakieś sci-fi żeby brać ich poważnie do poważnej roboty, przy nich nawet Brzęczek źle nie wygląda

Odnośnik do komentarza

Tu by tego nawet Pep nie dźwignął. Prime niektórych piłkarzy już minął a niektórzy zachowują się jak madonny. Trzeba zrobić tak jak Niemcy kilkanaście lat temu, postawić na młodych i konsekwentnie grać nimi. Wieczne czekanie na Ziela nic tu nie da. Czy zaklinanie rzeczywistości Bednarkiem ze to doświadczony kadrowicz, oczywiście dużo umie i widział ale na kadrę chyba ciut za mało…. Trzeba zacząć z nastawieniem ok jesteśmy nisko i raczej słabym underdogiem i traktować każdy mecz poważnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...