Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie umiem pojąć zachwytów nad Jeleniem. Wybaczcie, ale jego wyczyny nie są tak powalające na kolana, żeby za każdym razem lamentować, że nie ma go w składzie.

Kadrze brakuje napastnika, co by strzelał bramki, od dawien dawna. Z kolei Jeleń to chyba jedyny Polak, jaki w jakiejś lidze mocniejszej niż polska albo cypryjska strzela regularnie bramki. Proste wnioskowanie - może jakby pograł w kadrze, to też by strzelał. Czego tu nie pojmować?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poza tym, z tego co się orientuję, "Żelę" mógłby grać także na lewej pomocy, a musimy kogoś znaleźć na to miejsce, bo Krzynówek (którego ja akurat bardzo uważam) do RPA raczej nie pojedzie. Zresztą tu nie o chodzi o zachwyty nad Jeleniem, tylko o to, że jest gość co REGULARNIE gra niezłej lidze, a to lepsze niż ławkowy Smolarek i tym bardziej trybunowy Krzynio. Niestety wyciąganie piłkarzy z kapelusza przez Leona przestało się sprawdzać, więc może pora na skorzystanie z grających, bo na to szczególnie narzekał Benek po ME - że chłopki nie grają w swoich klubach i stąd porażki. I jeszcze jedno - skoro swoje szanse przez całe poprzednie eliminacje dostawali Żurawski i Matusiak, którzy w 90% nie spełniali oczekiwań, to dlaczego nie mięliby teraz dostać Jeleń czy Wichniarek.

Odnośnik do komentarza

Saunter , jest kilka różnic między Finlandią a Słowenią. Wtedy Benhałer był na świeżym terenie i nie wiedział pewnie gdzie się dokładnie znajduję. Był to też jego pierwszy mecz. Mecz sobotni natomiast spina klamrą już prawie dwa lata wdrażania metod siwego w polskie głowy i nogi. Przy okazji był dziewiątym spotkaniem bez zwycięstwa (ostatnio z Albanią). W tym okresie byliśmy już najgorszą drużyną na euro oraz zdołaliśmy strzelić dwie bramki. Jedna ze spalonego , druga z karnego. Wnioski każdy wyciągnie sam. Mam nadzieje ,że wszyscy podobne.

 

Osoby , które grały by w reprezentacji pod moim dowództwem. Luki świadczą o białych plamach , które nie wiem kim na wrzesień 2008 zastąpić.

 

B: Boruc , Fabiański

O: Bosacki , Żewłakow , w przyszłości Kokoszka , który narazie płaci frycowe.

P: Roger , Błaszyczkowski , Smolarek , Dudka

N: Jeleń , Lewandowski , Brożek , Wichniarek , Sosin (przekonany jestem do trzech pierwszych)

Odnośnik do komentarza

Mądrości Leo ciąg dlaszy:

"Chamstwo i kłamstwo, czyli Beenhakker zaczął bredzić"

 

Szanse na awans pewnie, że mamy (jak każdy z naszej grupy poza San Marino;p) i ja nie o tym piszę, że tragedia, że już po nas. Mam na myśli teksty i zachowania jak w artykule powyżej. Doceniam awans i mecz z Portugalią (grany 2 lata temu) który okazał sie jednak wypadkiem przy pracy, bo nigdy potem takiej gry nie powtórzyliśmy. System Leosiowi się przeciążył. Jakby w przerwie zimowej zróbił miejsce Kasperczakowi to bym się nie pogniewał, a i czasu trochę by było żeby się Kasper zapoznał z materiałem.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, jeśli coś od tak długiego czasu nie gra, to nie można nadal zakładać, że mecz z Portugalią nie był przypadkiem. A bez niego dorobek Beenhakkera nie wygląda imponująco. Kilka solidnych zwycięstw, remis cudem w Lizbonie, i często bardzo słabe mecze z drużynami, które powinniśmy ogrywać bez problemu.

 

Z każdym kolejnym słabym meczem coraz śmieszniej wyglądają opinie ludzi, którzy chcą Leona bronić i powtarzają, że za Janasa była tragedia, a nawet jak wygrywali, to fuksem, a poza tym wtedy byli lepsi piłkarze. No fakt, teraz jest cudownie. Leo wybiera ludzi sobie tylko znanym systemem, który po prostu nie działa, bo nie ma wyników. Na 4 mecze o punkty w tym roku 4 były fatalne. Teraz już nie wygrywamy fuksem z Węgrami, tylko fuksem ratujemy remis u siebie ze słabiutką Słowenią. Naprawdę, nie ma po prostu żadnych argumentów, które mogą ostatni rok pracy Beenhakkera bronić.

Odnośnik do komentarza

Krzynówek i Jop to sie niestety do kadry po prostu nie nadają. I to było wiadomo długo przed Euro. Piszczek nie gra tragicznie. Roger, tak jak i Smolarek - bez formy, fakt. Kowalczyk dlugo w kadrze miejsca nie zagrzeje - jest za słaby i tyle.

 

Plusy dla młodzieży. Kuby, Fabiana i R. Lewandowskiego, za gola w debiucie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dudka - jasne, ale nie mógł go powołać, bo to byłaby porażka trenera

 

Brożek, Boguski - moim zdaniem to jeszcze nie są zbawcy kadry (Boguski był powołany)

 

Głowacki - sam nie wiem, miał grać Bosacki, ale się kontuzjował.

 

 

EDIT: Aha i jeszcze jedno - Polska liderem grupy 3:) Słowacja dziś przegrała w Słowenii, a Czesi remisują w Północnej Irlandii.

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza

Leo siedzi cały dzień i jego jedynym zadaniem jest powołać właściwych piłkarzy, więc takie gadanie, że lepszych nie ma jest bez sensu. Miał dwa lata żeby stworzyć drużynę, wytypować zmienników na poszczególne pozycje a on po dwóch latach powołuje na chybił-trafił. Trochę słabo i za miesiąc chyba będzie walczył o utrzymanie stołka.

Odnośnik do komentarza
2-0 - bardzo dobry wynik. Pokazaliśmy im kto jest najlepszy z najgorszych.

No jasne , Benhałer wygrał z San Marino to od razu nowy Górski.

 

Dudka - jasne, ale nie mógł go powołać, bo to byłaby porażka trenera

 

Brożek, Boguski - moim zdaniem to jeszcze nie są zbawcy kadry (Boguski był powołany)

 

Głowacki - sam nie wiem, miał grać Bosacki, ale się kontuzjował.

 

 

EDIT: Aha i jeszcze jedno - Polska liderem grupy 3:) Słowacja dziś przegrała w Słowenii, a Czesi remisują w Północnej Irlandii.

Saunter możesz mi odpowiedzieć jak poznajesz czy ktoś jest zbawcą kadry jeśli ktoś w ogóle jej nie gra? Masz jakiś kanał łączący cię z przyszłością i wiesz ,że najlepszy strzelec od dwóch lat Brożek akurat teraz jeszcze nie jest gotowy ?

Odnośnik do komentarza

oj narazie to się nieda oglądać tych eliminacji. Mecze stoją na poziomie gorszym niż w naszej ekstraklasie. Mówi się, że niema już w Europie słabych drużyn, a ja już znalazłem conajmniej 2. Polskę i SanMarino. Jak widzę, jak nasi biegają bez ładu i składu, taktyki i zaangażowania, siły i chęci, to zbiera mi się na wymioty, do tego jeszcze fantastycznie reagujący "kibice" ( najpierw bym ich spałował, potem armatki wodne a na koniec gumowe kule i przez przypadek jeden ostry nabój i może buractwo nauczyło by się kibicować reprezentacje na stadionie ), to jakoś odechciewa się oglądać reprezentacje. Nasi, niby najlepiej grają w październiku. Zobaczymy bo mamy wtedy dwa najważniejsze spotkania. Jeżeli je przegramy, to trzeba porzegnać Benhakera i zacząć budować kadre na Euro 2012. Jeżeli wygra, to musi ten wózek dociągnąć do RPA. Narazie sporo szczęście z tymi wynikami Czechów i Słowaków

Odnośnik do komentarza
2-0 - bardzo dobry wynik. Pokazaliśmy im kto jest najlepszy z najgorszych.

No jasne , Benhałer wygrał z San Marino to od razu nowy Górski.

 

Dudka - jasne, ale nie mógł go powołać, bo to byłaby porażka trenera

 

Brożek, Boguski - moim zdaniem to jeszcze nie są zbawcy kadry (Boguski był powołany)

 

Głowacki - sam nie wiem, miał grać Bosacki, ale się kontuzjował.

 

 

EDIT: Aha i jeszcze jedno - Polska liderem grupy 3:) Słowacja dziś przegrała w Słowenii, a Czesi remisują w Północnej Irlandii.

Saunter możesz mi odpowiedzieć jak poznajesz czy ktoś jest zbawcą kadry jeśli ktoś w ogóle jej nie gra? Masz jakiś kanał łączący cię z przyszłością i wiesz ,że najlepszy strzelec od dwóch lat Brożek akurat teraz jeszcze nie jest gotowy ?

 

Czytaj dokładniej temat, a dowiesz się, że chodziło o jego brata, a nie o Pawła Brożka. Paweł w 100% nadaje się do kadry, mocno na niego liczę.

Odnośnik do komentarza

Myślę , że przyda się taki temat , można tu pisać wszystkie fakty i plotki wtedy gdy meczy nie gramy.

Aktualnie...Leo wybrał się na mecz Celticu do Szkocji aby oglądać występ Boruca.

Artur nie popełnił żadnego błędu , a jego zespół wygrał 4:2.

Podobno po spotkaniu Leo miał odbyć szczerą rozmowę z Borucem [wiadomo,że chodzi o aferę z alkoholem na Ukrainie]

Czyżby tonący brzytwy się chwytał? [Teraz czekają nas ciężkie mecze z Czechami i Słowacją].

 

Ebi Smolarek miał poważną rozmowę z Leo , który groził mu nawet brakiem powołań na kolejne mecze.

Ebi po strzelonym golu w meczu z San Marino pokazał w stronę trenera słynny "młynek"co wyraźnie rozzłościło selekcjonera.

Nie spodobało mu się , że ten otwarcie krytykuje jego decyzje.

Odnośnik do komentarza

Arboleda chce grać dla Polski

- Chciałbym grać w reprezentacji Polski - mówi Manuel Arboleda, kolumbijski stoper Lecha Poznań. W styczniu mijają trzy lata, od kiedy przyjechał do Polski. Był mistrzem w Zagłębiu Lubin, w kolejnym sezonie odsunięto go od drużyny, stracił pół roku gry. Do Lecha ściągnął go trener Franciszek Smuda, by był fundamentem defensywy w jego drużynie. I jest. sport.pl

z5698115X.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...