Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ba - nawet nie on, tylko inny Anglik Howard Webb, którego adres ktoś znalazł i wrzucił do sieci.

Dzwońcie na policję!

 

 

http://img158.imageshack.us/my.php?image=1zx1m9zvb6.gif

 

Ktos wie jak zrobic cos takiego?

Moze ktos mi powiedziec jakim programem to zrobic lub czy ktos moze mi tak przerobic jedna fote?

Weś sie. Lepiej poszukaj jakiegoś programu, która Ci zmniejszy nieregulaminową sygnaturę. <konfi> Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza
Dzwońcie na policję!

Wyobraź sobie, że ktoś (komu chyba zależy, żeby nie zabito Howarda Webba) już na to wpadł i podobno policja zaoferowała mu ochronę. Trudno znaleźć o tym więcej informacji, widać nikogo nie obchodzi, że groźby Polaków sprawiają, że porządny człowiek boi się o swoje życie. Gdyby to w Polsce jacyś imigranci wygrażali Polakowi - oj, to by była sprawa! Ale tak, to... nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
http://img158.imageshack.us/my.php?image=1zx1m9zvb6.gif

 

Ktos wie jak zrobic cos takiego?

Moze ktos mi powiedziec jakim programem to zrobic lub czy ktos moze mi tak przerobic jedna fote?

Weś sie. Lepiej poszukaj jakiegoś programu, która Ci zmniejszy nieregulaminową sygnaturę. <konfi>

Będzie ban i ja osobiście o to zadbam! <furia>

 

 

@ogqozo

Tak, bo to tylko polskie zachowanie. Źli Polacy, okrutni. Dzikusy jedne. Nie żebym był zwolennikiem tej całej nagonki, wręcz przeciwnie, ale z Twoich postów wynika, ze jest to pierwszy taki przypadek w historii wszechświata. Groźby wobec sędziów to nie ewenement i w związku z tym nikt za bardzo sensacji z tego nie robi. Dopóki Fakt nie wbije polskiej flagi w ogródku Webba jak kiedyś dziennikarze Sun, to nie ma powodów do paniki ;]

I przy okazji: kto jak to, ale Ty akurat nie powinieneś mówić o "najniższych ludziach".

Odnośnik do komentarza
Tak, bo to tylko polskie zachowanie. Źli Polacy, okrutni. Dzikusy jedne. Nie żebym był zwolennikiem tej całej nagonki, wręcz przeciwnie, ale z Twoich postów wynika, ze jest to pierwszy taki przypadek w historii wszechświata.

No właśnie w tym sęk, że to jest dość wyjątkowe zachowanie. Może mi powiesz, jaka była reakcja Włochów, kiedy sędzia okradał w 2002 r. notorycznie, ewidentnie, przez 90 minut spotkania, w którym byli lepsi? ONI mieli powody do nagonki. Z tego co czytałem jednak, to tamtejszy premier jednak nie wygłaszał, że chętnie by sędziego zabił, a kibice nie dzwonili i nie wygłaszali gróźb łamaną koreańszczyzną.

 

Nie mówię, że to ewenement. Ale na pewno raczej spory obciach, niż standardowe, akceptowalne zachowanie. Czasami nawet bardzo mili ludzie, którzy na co dzień słuchają reggae i palą trawkę, po meczu wykrzykiwali swoje niemiłe zamiary wobec seksualności sędziego i jego rodziny. Dla mnie to nienormalne.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Jak na razie, po 45 minutach meczu z Chorwacja, gramy totalne dno. Lobodzinski to nieporozumienie, Lewandowski gra bardzo slabo, Murawski wyglada jak przestraszony szansa. Roger i Saganowski niezle, Boruc - jak zwykle, i tyle. Obrona partaczy, chociaz akurat do srodkowych poza 1 sytuacja duzych pretensji miec nie mozna. Wasilewski jest ogrywany co chwile, a Wawrzyniak na bocznego obronce jest po prostu za wolny.

Odnośnik do komentarza

Jedyny plus to to, że Benhaker w przeciwieństwie do swoich poprzedników umie wyciągać wnioski i szybko reaguje. Lewandowski dzisiaj grał piach ponadprzeciętny i już go nie ma. U Janasa czy innego Wójcika grałby do końca meczu w nadziei, że przez przypadek odda strzał życia.

 

Może mi powiesz, jaka była reakcja Włochów, kiedy sędzia okradał w 2002 r. notorycznie, ewidentnie, przez 90 minut spotkania, w którym byli lepsi? ONI mieli powody do nagonki. Z tego co czytałem jednak, to tamtejszy premier jednak nie wygłaszał, że chętnie by sędziego zabił, a kibice nie dzwonili i nie wygłaszali gróźb łamaną koreańszczyzną.

 

Z tego co pamiętam, Koreańczyka który wtedy śmiał strzelić gola Włochom wyrzucono po tym meczu z włoskiego klubu. Napoli bodajże 8)

Odnośnik do komentarza

Czas podsumować: NAJSŁABSZY TURNIEJ POLSKI, z ostatnich trzech.

 

KOMPROMITACJA !!!

 

Niechciałem tego pisać, ale sztab Leo, najsłabiej przygotował drużynę Polski do turnieju, patrząc na jego doświadczenie, jestem w szoku, że popełnił tyle błędów.

 

Wróćmy do początku:

 

- ceniłem Leo, od pierwszego meczu, widziałem, że ma wiedzę i nie boi się stawiać na zawodników, którzy grają, eksperymentował, grał ofensywny ładny dla oka futbol. NIESTETY SKOŃCZYŁO SIĘ TO, zaraz po ostatnim meczu eliminacji z Serbią. Skończyła się selekcja ( granie tymi którzy grają w klubach ), a zaczęło się niewiadomo wzasadzie co.

 

OCENA ME:

 

błędy:

1. Przygotowanie fizyczne: mam wrażenie, że najlepszą formę fizyczną mieli w meczu z Danią, a potem wyszło to co wychodziło zawsze, BRAK GRY CO TYDZIEŃ W KLUBIE.

 

2. Zła selekcja: Zbyt dużo piłkarzy mających kłopoty w klubie, lub kompletnie bez formy.

 

3. Zła taktyka: Nie dobiera się taktyki z jednym napastnikiem, niemając napastnika, z grą piłką, niemając dobrze przygotowanych zawodników na boku. Skoro mieliśmy Rogera, a nie mieliśmy Błaszczykowskiego i Krzynówka w dobrej formie, trzeba było postawić na dwóch napastników i Rogera który dogrywałby te piłki, Żewłakow i Lewandowski w obronie, przed nimi jeden defensywny Dudka. JEST 81 minuta meczu, a Polska nie zdobyła prawidłowej bramki na EURO !!

 

 

indywidualne subiektywne oceny piłkarzy w turnieju:

 

Boruc 10/10 najlepszy bramkarz świata, bez niego każdy mecz powinniśmy przegrać 0-3

 

Bąk, Żewłakow 4/10 bezradni wobec postawy całej drużyny

 

Jop - pomyłka 1/10, czy nikt z wybitnych holenderskich trenerów niema na treningu stopera by zmierzyć mu czas ?

 

Wasilewski, Golański 4/10 - pomyłki taktyczne - gdzie wykorzystana gra głową Wasyla ?, gdzie wykorzystana forma Golańskiego na PRAWEJ STRONIE ??

 

Roger8/10 - jak brzmi przysłowie - jedyny który zasługuje na Polskie obywatelstwo. Tylko do kogo ten biedny chłopak ma dogrywać, skoro Polska gra bez napastnika.

 

Lewandowski 3/10 - wolny, niedokładny, kompletnie bez formy

 

Dudka 6/10 o dziwo jeden z najlepszych w odbiorze piłki.

 

Krzynówek 3/10, Łobodziński 2/10 nie będzie dobrze grała nasz kadra w tym ustawieniu, mając takich piłkarzy na skrzydle. Obydwaj bez formy, wolni, niepotrafiący dośrodkować. Dlaczego Krzynówek wiedząc że niema szans na pierwszy skład w wolfsburgu nie zostawał po treningu i nie trenował rzutów wolnych do zaje****, dlaczego tego nie robił na treningach w Austrii ??

 

Żurawski 4/10 Larissa jak sama nazwa wskazuje, to nie jest poważny klub

 

Smolarek 3/ 10 biedny chłopak bez gry bocznych zawodników jest zerem, sam sie nie obsłuży, wystawiony debilnie na szpicy, musząc do tego wracać się na swoją połowe.

 

Katastrofa. Mam wrażenie że Benhaker przestała interesować Polska i zaczął działać na przekór temu, co robił w eliminacjach i co obiecywał po objęciu reprezentacji. Na Austrie z napastnikiem na skrzydle i ze skrzydłowym w ataku ?? NA AUSTRIE ?? !! z dwoma defensywnymi pomocnikami ?? A KTO TO JEST AUSTRIA ?? W meczu o życie z jednym napastnikiem ?? !!

 

Misja LEO dobiegła końca !! Chyba, że przyzna się do błędu i na pierwszy mecz eliminacji MŚ, powoła Brożka, Wichniarka, Jelenia, i wielu innych którzy grają w klubach regularnie, tak jak to robił w eliminacjach ME.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Przema ma racje. Jesli nastawiamy sie na taktyke z jednym napastnikiem, dwoch skrzydlowych musi byc w swietnej formie. A ani Krzynowek, ani Lobodzinski nie zaprezentowali przez caly turniej niczego pozytywnego. Ba! Zaden z tych zawodnikow nie potrafil porządnie wrzucic piłki w pole karne. Nawet Toni by nic nie zdziałał z taka linia pomocy. Brak Blaszczykowskiego okazal sie gwoździem do trumny dla Naszej kadry. A na lewej pomocy powinni spokojnie zagrac Smolarek, Jelen, etc.

 

Druga sprawa, to gigantyczna dziura w srodku pola spowodowana albo nieumiejetnym przesuwaniem się Naszych graczy, albo zbyt wolnym wracaniem do obrony/włączaniem sie do ataku. Naszym problemem jest takze to, ze mamy jedynie kilku zawodnikow trzymajacych poziom (jak Kuba, Boruc, Roger), reszta jest daleko z tyłu i w razie kontuzji lub slabszej formy nie widac zadnych zmiennikow. Błaszczu wylecial z turnieju - prawa strona siadła. Zreszta, przenalizujcie mecz z Portugalia - taktyke, graczy, sposob konstruowania akcji. Po pierwsze, zagralismy 442 (z Zurawskim, Smolarkiem i Rasiakiem). Po drugie, mial kto wyprowadzic pilke z Naszej polowy boiska (Radomski, ktory wprowadzal pilke z obrony, do przodu). Po trzecie, zagrozenie pod bramka Ricardo stwarzali skrzydłowi, współpracując z bocznymi obroncami (Blaszczu - Golanski, Bronowicki - Smolarek). Jak wygladaly skrzydła na ME? Wasilewski - Lobodzinski, Wasilewski - Saganowski, etc.

 

A po czwarte, to Boniek ma racje. Patrzac na postawie klubow z Ekstraklasy, ich gre w europejskich pucharach, korupcyjne bagno, to i tak cud, ze tej reprezentacji udało sie awansowac na ME.

Odnośnik do komentarza
Jesteśmy w czarnej (pipi)e

 

zostaje jak zwykle pytanie kto nas z niej wyciągnie :/

Mysle, ze pierwszy lepszy trener ze szkolki pilkarskiej dla mlodzikow. Pokaze naszym co to przyjecie pilki, dosrodkowanie, jak strzelac w bramke a nie w dach stadionu i jeszcze pewnie pare przydatnych rzeczy jak wychodzenie na pozycje czy gra z 2 obroncami na plecach.

Juz miloion razy o tym na forum pisalem a ostatnio wspomnial to Tokar - brak nam wyszkolenia technicznego. Po prostu. Do tego dochodzi chyba slaba psychika co w polaczeniu z brkakiem techniki daje efekt taki jak widzielismy w meczy z Chorwatami. Ja nie wiem, moze naszym trzeba psychologa zalatwic. Malyszowi pomoglo.

 

Co do meczu no to coz powiedziec. Ze 7min jako takiej skladnej gry a reszta to podania w sektor za bramka albo strzaly w zurawia budowlanego. Polacy nie potrafia inaczej odebrac przeciwnikowi pilki niz poprzez sfaulowanie go.

 

Troche szkoda mi Leo. Podjal ciezka probe prowadzenia druzyny wybitnie nieturniejowej z zawodnikami w wiekszym stopniu grzejacymi lawy w swoich klubach. Nie trzeba daleko siegac zeby zobaczyc jaki wplyw gra w sezonie miala na naszego bramkarza numero uno. Teraz cala rzesza "expertow" bedzie pierd.olila o tym, "ze to bylo do przewidzenia taki wynik panie z takimi decyzjami kadrowymi panie i z takim przygotowaniem fizycznym panie". Kowalczyk juz zaraz po meczu zaczal. Czekam na reszte a w szczegolnosci na Tomaszewskiego.

 

Dobrze ze Leo zostaje. Mam nadzieje, ze powypier.dala co poniektorych i wezmie jakichs swiezakow. Nosz ku.rwa chyba w 40mln panstwie sa kolesie, ktorzy potrafia przebiec 90min a nie zdechnac po 60. Sa?

 

 

Ed: Hajto juz pier.doli, ze slabe bylo przygotowanie chlopakow, ktorzy normalnie z klubow przyjechali w formie xD

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie będę się wymądrzał, nie będę się produkował kogo bym wystawił w składzie, kto zawiódł, kto nie (bo gra drużyna, razem, nie osobno) i w ogóle udawał eksperta w stylu Wojtka Kowalczyka (szczególnie z matematyki).

Napiszę tylko - smutno.

 

Jeden plus - ucichnie jęczenie nad karnym z kapelusza Webb'a i ogólnie spokorniejemy.

Odnośnik do komentarza

ja mam dużo żalu do Naszych "piłkarzy",bo o ile potrafię zrozumiec brak techniki,to za hu.a nie pojmę tego jak można w taki sposób przyjmowac piłkę,strzelac,czy dośrodkowac(wspominał o tym Mejm),przecież nawet ze stojącej piłki podania były bardzo niecelne,a te strzały Lewego..... Oni nie grają na kartofliskach,w butach kupionych na targu za 20zł. i na mecz nie przychodzą prosto z pracy,warunki mają perfekcyjne,duże zarobki,odpowiednie diety,odżywki itp. ,a oni nawet nie mają siły biegac przez 90min.,brak zaangażowania,ogólnie nic pozytywnego oprócz BORUCA(dla mnie najlepszy bramkarz na świecie) i może Rogera i Sagana.Najsłabsza drużyna na EURO!!!!

Odnośnik do komentarza

No jak widzę jak Polacy odbierają piłkę albo przyjmują ją.. śmiech na sali. Spójrzcie też jak oni się z nią obracają... zawsze jedną nogą tak jakoś śmiesznie, jakby drugą nie potrafili piłki poprowadzić. Słabe to jest.

No i to co było do przewidzenia : pojazd na Leo. Już w trakcie meczu jeden kołek wtrącał uwagi że Leo to fajnie wyszedł ale na reklamach -_- (pipi)a no sorry, co miał zrobić? Wyszukać nam jeszcze 4 innych " Perejro" [jak to określił Nasz Światły Wódz] ? A może nauczyć przez 2 tyg. chłopaków podstaw kontroli nad piłką?

 

Mecz był żenujący i tylko młodzi pokazali się z dobrej strony.. Choć Zahorskiemu akurat zabrakło doświadczenia przy 1on1 z bramkarzem..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...