Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niewiem, po co wyrzucali mongołów ze stadionu 10 lecia. Trzeba było ich przekwalifikować na piłkarzy i by przynajmniej pracowali tam gdzie zawsze. Już Roger pokazuje, że jak trzeba zapiepszać na osiedlowym boisku ze Słowenią, a nie na ME, to jemu się już niechce. Raz na zawsze należy zamknąć kadrę dla obcokrajowców. Jak ma się tam pojawić "czarny murzyn" to, niech ma matke, babke wujka albo ciotke Polkę, a sam rozmawia płynnie po Polsku. Moim zdanie w październiku nastąpi koniec reprezentacji Leo. Piłkarze na własną prośbę, rozpiepszyli sobie dobre relacje w kadrze. Nowa miotła znowu wprowadzi pozorną poprawę, a po kwlifikacji bądź, niezakwalifikowaniu się do RPA, znowu będziemy szukali nowego trenera i wszystko od nowa. RPA, należałoby odpuścić i walczyć o jak najlepszą kadre na 2012. Bez Leo, mimo, że lepszego trenera jeszcze długo w kadrze nie będzie, z całym szacunkiem dla Henia Kasperczaka, ale i on może mieć problemy z tymi "podróbkami" piłkarzy

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Kadra na mecze z Czechami i Słowacją powołana.

Wracają : Boruc,Dudka i Majewski.Miejsce znalazł też Sosin.

 

Bramkarze:

 

Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Wojciech Kowalewski (Iraklis Saloniki)

 

Obrońcy:

 

Michał Żewłakow (Olympiakos),Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Piotr Polczak (Cracovia), Jakub Wawrzyniak (Legia), Marcin Wasilewski (Anderlecht), Mariusz Jop (FK Moskwa), Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa), Dariusz Dudka (Auxerre)

 

Pomocnicy:

 

Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Roger Guerreiro (Legia), Tomasz Bandrowski (Lech), Radosław Majewski (Polonia Warszawa), Jacek Krzynówek (Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Rafał Boguski (Wisła Kraków)

 

Napastnicy:

 

Euzebiusz Smolarek (Bolton), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Łukasz Sosin (Anorthosis), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Paweł Brożek (Wisła Kraków)

 

Lista rezerwowa:

 

Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Łukasz Załuska (Dundee United), Paweł Golański (Steaua), Marek Saganowski (Aalborg), Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków)

Odnośnik do komentarza

Oto relacja z ostatniego treningu Polaków,która pozwoli nam przypuszczać skład na mecze eliminacyjne.

 

Podczas pierwszego, jak na razie jedynego, treningu, kiedy Leo Beenhakker miał wszystkich do dyspozycji (brakowało tylko Rafała Murawskiego i Jakuba Błaszczykowskiego) można było spróbować przyjrzeć się przymiarce selekcjonera do podstawowej jedenastki na mecz z Czechami.

 

Sensacji w zasadzie nie będzie żadnych. Od dawna wiadomo, że nawet jeśli Beenhakker powołałby 40 piłkarzy, to i tak tych zdolnych do grania na najwyższym poziomie, o punkty, będzie miał najwyżej piętnastu (wariant optymistyczny).

 

W środę wyglądało to tak, że w bramce drużyny „zielonych" stanął na początku Łukasz Fabiański. Blok obronny to Wasilewski, Dudka, Żewłakow, Krzynówek. W pomocy Łobodziński, Guerreiro, M. Lewandowski i Smolarek. W ataku - Sosin. Można być pewnym, że w sobotę na prawym skrzydle zobaczymy Kubę Błaszczykowskiego (najlepszy obecnie polski piłkarz, w najlepszej formie), a nie Łobodzińskiego i pewnie Murawskiego jako partnera Lewandowskiego w środku pomocy.

 

Niespodzianką jest Sosin jako wysunięty napastnik, choć eliminacje miały być „czasem Brożka" - jak się wyraził selekcjoner. Może bardziej przemówiła do Holendra Liga Mistrzów cypryjskiego Anorthosis niż nieudany szturm na fazę grupową Pucharu UEFA Wisły? W każdym razie Brożek i Sosin strzelają ostatnio mało goli, a w sobotę bramkarz będzie z Chelsea, a obrońcy z Milanu, Lazio, Juventusu i Atletico Madryt.

 

I jeszcze zdanie o Krzynówku - w klubie jest kompletnie nieprzydatny, a w reprezentacji Beenhakkera właśnie zaczyna „przygodę" na czwartej pozycji - lewego obrońcy. Grał już na obu skrzydłach i za napastnikiem. - Krzynówek jest fantastyczny. Może grać nawet i na bramce - powiedział przed meczem z Portugalią w Lizbonie Holender. Wtedy zabrzmiało to jak żart, dziś powoli staje się faktem.

 

http://robertblonski.blox.pl/2008/10/Sosin-w-ataku.html

Jeśli moderator będzie miał jakieś ale , niech połączy moje trzy ostanie posty w jeden.

Odnośnik do komentarza

No dobra. Dzisiaj mecz z Czechami. Najważniejszy - bo z najmocniejszą drużyną w grupie, na Stadione Śląskim. Mimo to jakoś mało kogo ten mecz obchodzi. Może dlatego, że w kadrze jest sytuacja najgorsza od czasu przyjścia Leo.

 

Praktycznie wszyscy kadrowicze w słabej formie, filary składu nie grają w klubach, Bąk zakończył karierę, Wichniarek zrezygnował, Jelenia nie ma, a siłę ofensywną ma nam ratować Łukasz Sosin - gwiazdor ligi cypryjskiej po trzydziestce. Naszą nadzieją, oprócz niego, jest jeszcze Błaszczykowski, który może nie zachwyca, ale przynajmniej trzyma poziom. W pierwszym składzie być może wyjdą Murawski i Wojtkowiak, co wydaje się dość szalone, biorąc pod uwagę klasę rywala. Czesi grają w lepszych klubach, niż Austria Wiedeń.

 

Ten mecz może być drugim meczem z Portugalią, ale może też być końcem Beenhakkera. Sam nie mam żadnej idei, którym z nich się okaże.

Odnośnik do komentarza

Ładna gra, trochę w końcówce słabiej, prosty błąd i gol dla przeciwnika. Ważne, że wcześniej strzeliliśmy dwie bramki. Tak jak z Portugalią ;) Zamiast Smolarka, dziś był Błaszczykowski. Stadion Śląski chyba wybiera sobie jakiegoś Polaka, który staje się bohaterem meczu :) Smolarek wraca do formy, ale nie gra tak jak dawniej. Krzynówek też grywał lepiej, ale nie było źle. Dobrze grała obrona, podobała mi się asekuracja - jeden blokuje Czecha, drugi dobiega do wolnej piłki ;) Roger trochę chyba czasami zbyt bardzo wierzy w swe umiejętności - to dobrze, gdy wróci mu forma, to chłopak znów będzie czarował ;) Boruc, hm. Nie miał tak dużo do roboty, a czasami miałem wrażenie że miota się po polu karnym. Przyzwoita gra obu Lewandowskich. Nieźle Dudka. Podobała mi się dzisiejsza gra Polaków.

Odnośnik do komentarza

Hey what a perfect day - jak głoszą słowa pewnej piosenki. Świetna gra naszych z ósmą drużyną rankingu FIFA, Błaszczu popełnił duży krok w drodze do Liverpoolu, Brożek strzelił a'la Pro, w sumie rewelacja. Powrót Dudki o Boruka do repry do bardzo dobra wiadomość i widać to na boisku. A w summie to nie wiem co sobie myśleć - po kaszaniastych meczach, teraz taki ogień i to naprawdę z solidnej gry naszych wyszedł taki wynik. Póki co ja się cieszę i jest git :D

Odnośnik do komentarza
zdania na temat Benhałera nie zmieniam .Raz na 2 lata to i Wyspy Owcze remisują z Austrią .

 

Tyle ze my wczesniej przez 25 lat nie potrafilismy wygrac z zespolem z czolowki swiatowej a teraz w 2 lata mamy portugalie i czechy.

Zdania na temat benhałera nie zmieniam, za(pipi)isty trener ktory robi cos z niczego. Przecierz z tych zawodnikow co sa teraz to jakis polski trener by nic nie wycisnal powiedzialby tylko " z takimi pilkarzami to ja wiele nie ugram" i tyle.

Odnośnik do komentarza
zdania na temat Benhałera nie zmieniam .Raz na 2 lata to i Wyspy Owcze remisują z Austrią .

 

być może, ale benhałer chyba poszedł po rozum do głowy i w sytuacji, gdy brakuje nam dobrych obrońców, wsadził tam dudkę i krzynówka, robiąc w pomocy miejsce dla zawodników, którzy umieją wymusić faul, grać na małej przestrzeni czy zagrać technicznie piłkę na wolne pole

 

w pierwszej połowie było trochę gry poprzedzonej wyobraźnią czy pomysłem, tak z 20 minut, do tego doszła chęć i ruchliwość, wreszcie zaczęli biegać, przecinać podania, rozgrywać piłkę, a nie tylko wypier.dalać na oślep byle dalej

 

szkoda sprezentowanego babola na koniec i kilku zmarnowanych sytuacji

 

powołania dla jelenia i wichniarka, a wówczas można zbudować 4-4-2 plus ze 3ech rezerwowych na poziomie

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza
zdania na temat Benhałera nie zmieniam .Raz na 2 lata to i Wyspy Owcze remisują z Austrią .

 

Tyle ze my wczesniej przez 25 lat nie potrafilismy wygrac z zespolem z czolowki swiatowej a teraz w 2 lata mamy portugalie i czechy.

Zdania na temat benhałera nie zmieniam, za(pipi)isty trener ktory robi cos z niczego. Przecierz z tych zawodnikow co sa teraz to jakis polski trener by nic nie wycisnal powiedzialby tylko " z takimi pilkarzami to ja wiele nie ugram" i tyle.

w du.pie mam te zwyciestwa nad potegami skoro w ME badz MŚ dostajemy ostro po ryju . To tak jakby teraz Lech dostawał baty od wszystkich tlumacząc się zarazem ''przecież wykonalismy plan minimum '' . Ludzie , patrzmy troszke dalej , niż przedbiegi bo z komunistycznego nastawienia jeszcze kolejne pokolenie nie wyciagnie wniosków .

Odnośnik do komentarza

kur/wa nie rozumiem tego jazgotu z powodu zwyciestwa nad 8 druzyną świata (to trzeba koniecznie odnotować i wnukom przypominać ) i lamentów na EURO . 40 milionowy naród POWINIEN mięc swojego przedstawieciela w LM i wiecej niz 2 ekipy w PU . Tak to logicznie ujmując . Rumuńce , Cypryjczycy i Białorusini mogą . Na mundialu 2006 takie coś jak Ukraina doszła do 1/4 . Leonido żadnego meczu o stawke na wielkim turnieju nie wygrał . Obudzmy się w końcu .

Odnośnik do komentarza

W (pipi)elcu to mam. Dla mnie to mogą wygrywać pietruchę ale dziś nawet można było obejrzeć ten mecz bez większych KUR.EW i innych zje.beczek. Ot relaks przy TV, ja tam pomnika im stawiać nie będę.

 

eM - się nakręcasz jak obsrany dzieciuch. Pompka Ci pęknie.

Odnośnik do komentarza
kur/wa nie rozumiem tego jazgotu z powodu zwyciestwa nad 8 druzyną świata (to trzeba koniecznie odnotować i wnukom przypominać ) i lamentów na EURO . 40 milionowy naród POWINIEN mięc swojego przedstawieciela w LM i wiecej niz 2 ekipy w PU . Tak to logicznie ujmując . Rumuńce , Cypryjczycy i Białorusini mogą . Na mundialu 2006 takie coś jak Ukraina doszła do 1/4 . Leonido żadnego meczu o stawke na wielkim turnieju nie wygrał . Obudzmy się w końcu .

 

Swoich przedstawicieli w lm mielismy 10 lat temu. Wtedy bialorusini i cypryjczycy i inni marzyli o golach w pucharze zdobywcow pucharow. Teraz to oni graja w lm a my podziwiamy- normalna kolej rzeczy. W lm nie ma miejsca dla 150 zespolow, nie wszyscy moga wejsc dlatego musimy sie cieszyc ze chociaz raz na dwa lata repka wygra prestizowy mecz i zwykle chlopaki z wiochy dokopia nazelowanym bajerantom z milanuff, menczesteruff czy innych kanonierow. Fakt faktem ze nie mozemy sie zatrzymywac na tym jednym zwyciestwie tylko probowac grac lepiej- odnosic jakues sukcesy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...