Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Darek nie komentuje meczu? Chory?

Jak juz szpakowski nie komentuje repry to musi zapowiadac sie ch.ujowe spotkanie.

 

Krupek wbiles na stadion?

No co Ty, nawet nie ciągnęło i nic nie straciłem.

 

W studio ciągle meksykanie to, meksykanie tamto, a mi się od razu przypomina Gmoch ze studia mundialu i jego 'meksykańczycy'.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

mecz z cyklu: na co to komu było. Jedyny sens sprawdzania zmienników, to przy 7-8 piłkarzach i ustawieniu z pierwszego zespołu. Świerczok niech sobie zgra wideło z tego zgrupowania, bo to będzie pierwsze i ostatnie jego zgrupowanie kadry. Chce Nawałka sprawdzać, to niech sprawdza Kownackiego, a nie udaje, że mamy szanse na cokolwiek w u-21. W u-21 mają grać piłkarze, których pierwsza reprezentacja jeszcze nie potrzebuje. A my potrzebujemy napastników na gwałt. Zieliński i Linetty jak nie zaczną być mężczyznami w tej kadrze to ich emerytura zastanie bez dobrego meczu. Rybus niezły, Makuszewski niezły, reszta do zapomnienia. System 5-4-0 nie sprawdził się. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem było ok, z chęcią zobaczyłbym pierwszy skład w tym ustawieniu, jeno Jędrzejczyka bym na ławie usadził (te momenty jak nasi wywierali presję na przeciwnika biegając za piłką po całym boisku, a po przechwycie jędza zagrywajał na ślepo oddając piłkę Meksykańcom :reggie:). Ustawienie mi się podobało, jak z kilkoma nołnejmami byliśmy w stanie dość długo rozgrywać piłkę przed polem karnym przeciwnika, kręcąc całkiem niezłe akcje, to ja widzę w tym potencjał. Wróci Lewy, Milik nie wróci, więc będzie grał Zieliński, który imo lepiej będzie się czuł właśnie w takim ustawieniu, dla mnie git.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie też git. W ataku Lewy i Grosik, za nimi Zieliński z dwoma defensywnymi za plecami. Takim sposobem będzie mógł się skupić na rozegraniu bo w odbiorze piłki jest słaby. Wahadlowi to Rybus i Kuba dla lepszej gry w ofensywie, a obrona Piszczek - Glik - Pazdan. Gdzie mogę wysyłać CV na trenejro?

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Jak tępym trzeba być, żeby w czasach Roberta Lewandowskiego i jego postawy na oraz poza boiskiem robić takie głupoty. Jednym z "zachowań pozaboiskowych" było że nie pojechał na kolację z władzami klubu, tylko pojechał do domu. Ja prdl.

 

Teo przynajmniej niepokorny i prawdziwy polak a nie to farbowane niemieckie niewiadomo co

 

robert-lewandowski-blondynem.png

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...