Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobało mi się jak Teodorczyk w końcówce chciał wyprzedzać na podwójnej ciągłej, ale zapomniał że nie potrafi szybko biegać.

 

Zieliński wreszcie zagrał tak, jak w Napoli. Bezproduktywnie miotał się po boisku odbijając się od rywali, aż w końcu piłka spadła mu pod nogi w tym miejscu, z którego zawsze trafia.

 

Ugółem spaniała reprezentacja

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
4 minuty temu, schabek napisał:

No w ogole (pipi)a Grosicki strzela w towarzyskim przeciwko Korei a radosc jakby wygral zloto olimpijskie w biegu na 100m wyprzedzajac na samym koncu Ruska, Niemca i Bolta

 

Je,bany pewnie liczy na kartę TOTW w fife. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, schabek napisał:

No w ogole (pipi)a Grosicki strzela w towarzyskim przeciwko Korei a radosc jakby wygral zloto olimpijskie w biegu na 100m wyprzedzajac na samym koncu Ruska, Niemca i Bolta

Mógł się kurwa zbiczować, że jest Polakiem, ja pierdolę POLAKIEM, P O L A K I E M, jak można być Polakiem, jak można się cieszyć w ogóle z czegoś, trzeba jebać każdego i narzekać, narzekanie to jest sposób na życie! 

Odnośnik do komentarza

zaczynam chwiac sie ze wscieklosci 

http://www.2x45.info/aktualnosci/54165/oceny-polakow-za-mecz-z-korea-poludniowa-najlepsi-zielinski-i-grosicki-najslabszy-kedziora/

 

Spoiler

 i Takiego spotkania potrzebował - było i efektywnie, i efektownie. Lewandowski z Grosickim odebrali mu dwie asysty, ale on dalej cieszył się grą. Aż nie do wiary, że zdobył dopiero pierwszą bramkę za kadencji Adama Nawałki, ale uczynił to w sposób wręcz perfekcyjny - i artystycznie, i pod kątem emocji. Chyba już nikt nie będzie kwestionował jego przydatności do reprezentacji.

 

czy ja snie?????

Edytowane przez _M_
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Rozi napisał:

Mógł się kurwa zbiczować, że jest Polakiem, ja pierdolę POLAKIEM, P O L A K I E M, jak można być Polakiem, jak można się cieszyć w ogóle z czegoś, trzeba jebać każdego i narzekać, narzekanie to jest sposób na życie! 

Też cię to tak wkur.wiło, że po bramce stał na tym podeście jak jezus z rio de żanejro?

Odnośnik do komentarza

zuzel, lekkoatletyka i przede wszystkim koncerty - ponoc lekko 80tys pomiesci wtedy, a przy tej akustyce to beda ciary przy koncertach

 

wczoraj niby tez pobili rekord polski w decybelach na reprezentacji - 106db bylo w jednym momencie

 

do meczy....nawet jako rodowity chorzowianin....no stadiony typowo pilkarskie rozpiescily przez lata to ogladania boiska jak w teatrze, na prostych pewnie nie ma tragedii ale na lukach przez bieznie jest slabo (choc i tak stadion po remoncie ma na nowo wyprofilowane trybuny czyli probowali cos z tym zrobic)

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Ficuś napisał:

106db bylo w jednym momencie

O tyle to miało moje PS4 jak mierzyłem podczas grania w until dawn 

 

W ogole typowa polzga, wyłączyłem w 50 minucie mecz i poszedłem grać, patrze 75 min na livescorze, łoo nadal 2:0 no niesamowite a potem :reggie:

Za każdym je.banym razem 

Odnośnik do komentarza

Ok obiektywnie podsumujac trzeba przyznac na 90 minut gry dobre 20 minut. Od 25 minuty do 45. Nie jest zle. Dalej licze na medal.

 

Jesli jeszcze nauczymy sie grac z pierwszej pilki i grac bez pilki to moze nawet zloto. Ale mysle ze rozgrywanie w obronie przez 5 minut od pazdana do pazdana na medal starczy.

Odnośnik do komentarza

Ale Pazdaninio to mi akurat zaimponował w tym meczu. Chłopak w końcu nauczył się grac prostopadłe piłki, a nie tylko zagrywa do tyłu, bądź do kolegów w obronie. Tego mi u niego np. brakowało w meczach reprezentacji na Euro.

Ogólnie szału nie ma, cieszy że Zielu stara się być zastępstwem za Lewego, chociaż fakt faktem chłopak się trochę miota. Teo do odstrzału. Milik jak zwykle nie może znaleźć drogi do bramki. Cieszy za to dobra forma Rybusa, którego też na poprzedniej imprezie zabrakło i mam nadzieje, że teraz będzie miał swoje 5 minut ;) 

 

Odnośnik do komentarza

Jezeli mamy zamiar grac trojka obroncow z wahadlowymi to na lewa strone idelnie nadaje sie Rybus. Kurzawa tez imo dobrze zaprezentowal sie w meczu z Nigeria no i lewa noga, a takich pilkarzy troche nam brakuje. Na prawa strone jest wiekszy wybor Piszczek/Bereszynski/Kedziora/Kuba. 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Rozi napisał:

Mógł się kurwa zbiczować, że jest Polakiem, ja pierdolę POLAKIEM, P O L A K I E M, jak można być Polakiem, jak można się cieszyć w ogóle z czegoś, trzeba jebać każdego i narzekać, narzekanie to jest sposób na życie! 

 

No w sumie nie kazdy w tej reprezentacji jest P O L A K I E M. A juz w ogole malo ktory jest pilkarzem. 

 

Cieszmy sie, swietujmy za(pipi)isci sa! A w czerwcu pierwszy bedziesz sciagal flage tyskiego z balkonu Kamiś

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...