Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

30 minutes ago, ścierpła mi noga said:

nikt z tego nic nie ulepi, koszmarny Zieliński, Reca, Milik. Nie ma kto kreować gry w tej kadrze. Zwycięstwa będą okazjonalne i żadnej powtarzalności nie obejrzymy w grze tej drużyny. Awans na MŚ to tylko jeden mecz i zadecyduje tu forma dnia drużyny przeciwnej. Jadę na śląski, ale raczej pesymistycznie nastawiony.


Ale wiesz że ta ładna klepka w drugiej połowie to była zagrana przez Ziela i Casha. Jedna z ładniejszych akcji polskich w tym meczu

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kaczi napisał:


Ale wiesz że ta ładna klepka w drugiej połowie to była zagrana przez Ziela i Casha. Jedna z ładniejszych akcji polskich w tym meczu

Tylko patrząc na grę Szkocji taka klepka to powinien być standardy przez cały mecz a nie szukanie jednej akcji w grze zespołu na poziomie reprezentacji. 

Niestety nasz zespół ciężko się ogląda bo oni zawsze się męczą z utrzymaniem piłki, z wyprowadzeniem piłki i pozostaje się w takiej sytuacji cieszyć z pojedynczych składnych akcji. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj Szwedów z Czechami i gdybyśmy byli w formie to nie obawiałbym się wyniku finału, bo ten mecz był słabiutki strasznie. Oba zespoły zachowawczo i bojaźliwie - różnicę zrobiło więcej odwagi Szwedów pod koniec i jedna jedyna sensowna akcja, którą skleili. Poza tym laga za lagą, piłka fruwała wte i z powrotem. Wydaje mi się, że nasz mecz z nimi będzie bardzo podobny i znów kwestia szczęścia, jakiejś krzywo odbitej piłki i jednej akcji, która przeważy. 

Odnośnik do komentarza

Co do meczu ze Szkocją - kiepski występ, zero pomysłu, szczęśliwy remis. Do tego połamany Milik i Salamon, a może też i Piątek... Nie jestem optymistą przed wtorkowym meczem ze Szwecją, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo ciężko i trudno nam się z nimi gra. 

 

Co do eliminacji - na pewno ogromną sensację sprawiła Macedonia. Szkoda, że Włochów zabraknie (już po raz drugi!) na mundialu, tym bardziej, że szykował się genialny mecz finałowy barażów, czyli Portugalia - Włochy. Warto dodać, że w sumie Portugalczycy też mogli mieć ogromny problem i odpaść, ale rzutu karnego na 2:2 nie strzelił Burak Yilmaz i byli ME przeszli dalej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...