Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wchodzę do tematu, że może kogoś w końcu wybrali, a tu dalej cyrk w stylu monty pythona :pawel:

 

Zastanawiam się jak oni chcą te baraże wygrać i pojechać na MŚ do Kataru? Chyba skończył się czas dobrobytu jakiegokolwiek sportu w kraju, skoki chujowe, tenisy chujowe, to jeszcze czeka nas wpierdol w barażach w piłce. 

Odnośnik do komentarza

Tak Piszczek też karę powinien ponieść, jaką to już nie mnie oceniać, ja wiem, że "młody był i nie wiedział".

 

A sam proces korupcyjny był prowadzony bardzo wybiórczo, było wiele zeznań świadków na korupcję z udziałem Michniewicza chociażby za czasów Lecha Poznań, ale jakoś dziwnym trafem oskarzeń nie było dla Czesia, tylko np. dla Piotra Reissa. Wszystko jest na blogu piłkarska mafia, można poczytać.

Odnośnik do komentarza

Warto dodac ze po tej wspanialej motywacji dostali srogi wpierdol od poteznego Piasta Gliwice xD zakolak stanowski wniebowziety, gruby ktory jest chrzestnym jego syna zostal selekcjonerem, informacyjne eldorado trwa, cale weszlo zasrane od gory do dolu piesniami pochwalnymi na czesc wieprza. Tak wlasnie wyglada cale to srodowisko.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Już był w ogródku Adam Nawałka,

tymczasem Czarek pokazał mu wałka.

Na selekcjonera wybrał nam Czesława,

Za którym telefonisty wciąż się ciągnie sława,

Bo swego czasu sporo dzwonił właśnie,

A połączeń tych było 711.

Może akurat wyciągnie jakieś fartowne wygrane w barażach, taktyka na 10 z tyłu i laga na Lewego :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartg napisał:

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „Cezary Kulesza @Czarek_K... 2 min Podjąłem decyzję o powołaniu Czesława Michniewicza na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. Podpisaliśmy umowę do końca 2022 roku, z opcją przedłużenia. Uważam, że to najlepszy wybór dla naszej kadry przed zbliżającymi się wyzwaniami. Myślimy już tylko o #MisjaMoskwa! POLSKA bạ…czynaspilka aspitka”

 

No ciekawe co będzie, na Kanale Sportowym pierwszy raz w życiu szacun dla Wichniarka bo dojebal Stanowskiemu, ze wybór mocno kolesiowski :D 

Też oglądam, Wichniarek już pewnie nie zostanie zaproszony. Pol to jest tak śliski człowiek, że głowa mała. Każdemu się przymila, zero negatywnych komentarzy, wszyscy najlepsi.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...