Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ze Krychowiak jeszcze gra to jest raczej uklad towarzyski, wiadomo koledzy z Robercikiem, Szczesnym itd.

To ze gra Glik to chyba jakis sentyment w narodzie, w sumie to napewno bo kazdy podjarany ze o Kamilek prawdziwy wojownik on jezdzi na dupie i wklada serce. Czyli taki najprymitywniejszy i naglupszy typ pilki z polskiej mysli szkoleniowej. Typ jest slaby, wolny i gra w 2 lidze wloskiej co mowi samo przez siebie. 

Ale w Polsce trudno jest odpalic takich typow co widzielismy przy okazji Euro, jak nie dostal powolania na mundial Grosicki to wszyscy niby pisali ze nareszcie nie bedzie turbodebila jezdzca bez glowy, po czym zaraz sie zaczeli publicznie rozwodzic Borki i inni znawcy czy jednak nie powinien zabrac Kamilka chociazby dla atmosfery xD

Odnośnik do komentarza
Cytat

Krychowiak w kadrze mi nie przeszkadza. Ale też nie boję się powiedzieć, że w ostatnich dwóch meczach mi się nie podobał. Bo dlaczego mam tego nie powiedzieć? Bo „dzień dobry” mi nie odpowie na ulicy? Na EURO, po meczu ze Słowacją, Grzesiek przyszedł do mnie i powiedział mi wprost: „Panie Prezesie, spierdo.... nam mistrzostwa”. Tyle że wciąż popełnia niestety te same błędy.

Boniek

Odnośnik do komentarza

Nie no, trochę przepisywanie historii. Jak dla mnie tego się nie da tak naciągnąć. Dla większości fanów Krychowiak to był w tamtym momencie:

 

- najlepszy piłkarz Sevilli

- najlepszy piłkarz tej edycji Europa League, w sumie może w następnej edycji też szczerze mówiąc

- wyróżniający się piłkarz reprezentacji Polski, który wnosi w prawie każdym meczu tyle co mało kto

- głównie zabójczy destruktor ale też stosunkowo niezły skillem

- jeden z największych transferów Paris Saint-Germain, a fani prawie każdego klubu pisali, że sami by go chcieli. Serio prawie każdego, kto nie chciał takiego piłkarza w tamtym momencie

 

To, że w momencie transferu do Paryża coś natychmiast pękło - to nie zmienia tego, co było wcześniej. Do dzisiaj tajemnicza sprawa, bo trener Emery był ten sam, a jednak Krychowiak zaczął grać bardziej jak stoper wystawiony w pomocy, nie mówiąc o powalająco niższej jakości. Miał 26 lat, no nie spodziewałem się tego że to taki koniec.

W kadrze też, w 2016 ktoś może sobie wymyślać, ale na bieżąco prawie wszyscy się jego występami zachwycali, ja też. W 2018 już jego występ został oceniony jako beznadziejny.

 

 

A teraz? No cienko, ale z drugiej strony - nie wiem, kto inny wypada lepiej w tej roli. W Lidze Narodów UEFA widzieliśmy na środku pomocy Góralskiego, Szymańskiego, Żurkowskiego, Klicha, Linettego. Chyba wszyscy z nich mocno rozczarowali. Nawet Zieliński wypadł stosunkowo słabo w paru meczach, gdy był na tej mniej więcej pozycji. Poza nim jednak, wszyscy w porównaniu do Krychowiaka dodatkowo wyglądają albo tak, że chowają się przed grą i nie dobiegają do podań łączących cokolwiek, albo owszem aktywni, ale tracą piłkę znacznie częściej. No nie wiem...

P.S. Zapomniałem dodać że Krychowiak w tej następnej edycji EL również grał w Lidze Mistrzów, doskonale.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet z wyglądu to jakoś tak historia się opowiada. 

 

Szczerze to nawet się trochę utożsamiam, jestem równolatkiem Krychowiaka i w sumie jakby mnie ktoś spytał jak bym opisał ostatnie 6 lat życia, to mniej więcej podobny kierunek. Ważne żeby w kadrze byli piłkarze z którymi różni fani mogą się identyfikować, nie tylko ludzie sukcesu.

 

image.png.63f6970d2c9de1425e477c0bbbbb610d.pngimage.png.a552443509ed03dbcced97db2e04e419.png

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Figuś said:

 

 

Francja i Anglia w 2gim koszyku :obama: Widze 2 losowania - jedno pt "pozamiatane" czyli z drugiego Francja/Anglia,  trzeci Ukraina/Norwegia i mamy po awansie. Oczywiście pewnie na farcie trafimy coś w stylu Polska, Finlandia, Irlandia, Macedonia i San Marino i pompujemy pompujemy balonik.

Odnośnik do komentarza

No nie lubię Michniewicza, ale jednak trochę stanę w obronie, bo wypowiedź wygodnie przycięta, to nie tak, że tylko lukruje.

Cytat

Grzegorz Krychowiak jest dziś najlepszym polskim zawodnikiem występującym na tej pozycji. To specyficzna pozycja, trzeba mieć olbrzymie umiejętności. Też bym wolał, żeby grał dokładniej czy szybciej, ale w kadrze gra tak od lat. A na ten moment nie mamy nikogo, kto mógłby go zastąpić

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jędrzejczyk w szerokiej kadrze na mundial :kekw:

Bramkarze:
Bartłomiej Drągowski (Spezia Calcio),
Kamil Grabara (FC Kopenhagen),
Radosław Majecki (AS Monaco),
Wojciech Szczęsny (Juventus),
Łukasz Skorupski (Bologna FC).
Obrońcy:
Matty Cash (Aston Villa), 
Robert Gumny (FC Augsburg),
Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria),
Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów),
Kamil Glik (Salernitana),
Kamil Bednarek (Southampton/Aston Villa),
Jakub Kiwior (Spezia Calcio),
Mateusz Wieteska (Clermont Foot 93),
Paweł Dawidowicz (Hellas Werona),
Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), :klapek:
Paweł Bochniewicz (Heerenveen),
Maik Nawrocki (Legia Warszawa), :klapek:
Michał Helik (Huddersfield Town),
Nicola Zalewski (AS Roma),
Arkadiusz Reca,
Tymoteusz Puchacz (Union Berlin) :klapek:
Patryk Kun (Raków Częstochowa),
Michał Karbownik (Fortuna Duesseldorf).:klapek:
Pomocnicy:

Bielik

Dziczek,:klapek:

Frankowski,

Krychowiak,

Góralski,

D. Szymański,

Piotrowski,

Zieliński,

S. Szymański,

Żurkowski,

Klich,

Linetty,

Łęgowski,:klapek:

Kozłowski.
Skrzydłowi:

Kamiński,

Grosicki,:klapek:

Skóraś,

Jóźwiak.:klapek:
Napastnicy:

Lewandowski,

Świderski,

Milik,

Piątek,

Buksa,

Kownacki.:klapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...