Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, BRY@N napisał:

Drugą bramkę nam strzelili bo był nasz największy wróg czyli wyprowadzenie piłki przez naszą obronę. Tyle lat grania i cały czas to samo gorący ziemniak byle dalej od siebie.

 

Gorący ziemniak pozostanie dopóki polskie szkoleniówki nie skupią się na technice piłkarzy.

Odnośnik do komentarza

Lubię ten powtarzalny styl Arkadiusza, tam wystarczyło się o tą piłkę potknąć. Najlepszy chyba Gikiewicz, ale jeśli mam napisać coś na serio, to Zieliński zagrał to czego bym od niego oczekiwał. Mamy kilku piłkarzy, którzy coś potrafią, ale wysyłamy najgorzej przygotowaną drużynę do turnieju od kilkunastu lat. Wyglądamy słabo od połowy boiska do tyłu. Messi może być królem strzelców po fazie grupowej, ma grupę śmiechu. Ja zaczyna drżeć o wygraną z Arabią Saudyjską. 

Odnośnik do komentarza

Zieliński widać, że przyjmował piłkę z dużym luzem, ale rozejrzał się to nie miał nawet z kim poklepać, bo nawet Robercik się wczoraj dostosował do poziomu. Ale kilka turbo piłek jak przy akcji, którą zjebał Melek, zagrał. No ale z kim miał grać, jak dostał do pomocy Krychowiaka i Karola, człowieka który został Linettym :reggie:  Ustawienie 3-5-1-1 czy jakkolwiek to rozpisać też nam nadal nie sluży - jak wahadłowi pobiegną i stracą, to nagle szybkiej akcji bronić musi 40 letni glik o zwrotności w tej chwili wozu z węglem, Betoniarek, który też w takich sytuacjach jest ogrywany niemiłosiernie i któryś środkowy pomocnik o ile zdąży wrócić. Poza tym do tej taktyki potrzeba środkowych obrońców z wyprowadzeniem piłki, co jako tako potrafi tylko Kiwior, a Bednarek i Glik głównie potrafią podać do Szczęsnego. Tak jak ktoś napisał, takie kadry jak my powinni grać betonowych 4 obrońców nawet mając tak perspektywicznych wahadłowych jak Cash i Zalewski. Po mundialu zakładam Glik z kadry zrezygnuje, to może będzie okazja na jakąś zmianę w tej materii.

A i nie wiem czy też zauważyliście to u naszych gwiazdeczek, że jak taki Linetty, Betoniarek, Krychowiak czy Frankowski jak ich ktoś opierdoli zwodem czy klepą to z automatu się zatrzymują i patrzą jak akcja idzie dalej :sadkek:

Ogólnie to zaczynamy grać dokładnie tak jak drużyny Czesia grają od przynajmniej 10 lat, próba murarki, brak pomysłu na grę poza kontrą i żebranie o wynik, może akurat ktoś będzie miał super mecz jak paru naszych ze Szwecją, gdzie już pomniki stawiali Czesiowi. A prawda jest taka, że z każdym kolejnym meczem Czesia gramy coraz gorzej, a skład wraca powoli do składu sprzed 3-4 lat, jeszcze brakuje, żeby Grosik szarpał na skrzydle, a w obronie dziury łatał Jędrzejczyk. Trzeba jebać Sousę za to co zrobił, ale porównajcie sobie jak raptem rok temu zagraliśmy z Anglią u siebie o punkty, a jak zagraliśmy wczoraj. Ustawienie podobne, nie było sabotażystów Jóźwiaka i Puchacza na wahadłach, a przepaść kolosalna na niekorzyść drużyny Czesia. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co trenerzyna sobie myśli grając na 3 obrońców, żadna poważna drużyna tak nie gra, tym bardziej nie powinna grać tak drużyna paralityków. Dzisiaj przeglądając internet mam deja vu, w kółko to samo. Polacy bezsilni, Milik nie trafia, jesteśmy pod ścianą, trener out :pawel: Polska powinna spaść do niższej grupy bo po prostu nie pasuje do najwyższej. 

Dzisiaj zakładam inną koszulkę bo gra potężne Die Mannschaft, może już poprawili swoją grę i nie będzie blamażu.

Odnośnik do komentarza

To jest po prostu przykre że u nas nie ma nawet kto pykać z pierwszej piłki oprócz Ziela. Dramatyczne widowisko, zero składu, niestety trzeba to przyznać głośno że polska myśl trenerska to totalne gówno i nie ma podjazdu do Europy z tym co reprezentuje Czesiu i spółka. Pamięta ktoś mecze młodzieżówki jak grała?  Też uważam że za Sousy grali odważniej i z większym polotem pomimo katastrofalnych wpadek. Czy jakikolwiek polski trener gdzieś coś trenuje w europie w jakiejś lepszej lidze, na drugim poziomie rozgrywkowym? Nikt się nie zabija o tych patałachów bo wiedzą że nikt nic nie umie. I niestety smutną prawdą jest to, że nastepny będzie po Czesiu przyjdzie Probierz.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie ma co się dziwić Lewandowskiemu, że się wkurwia jak widzi takie sytuacje jak w drugiej połowie. Dwóch naszych na środku boiska (Krychowiak i Bednarek) w promieniu kilkunastu metrów nie ma nikogo. Co robi Bednarek? Swoim pustym łbem wybija piłkę przed siebie, zamiast ją przyjąć i zagrać po ziemi. Jak można tak grać?

Odnośnik do komentarza

Albo wrzucają na minę Wojtka podając do tylu a ten jeb w trybuny albo przed siebie i piłka znowu trafiała pod nogi Holendrów. Nie wiem czy ktoś policzył ale było strasznie dużo podań do tylu i w bok boiska zamiast do przodu, ciężko się na to patrzyło. Ja nie wiem co ludzie jeszcze widza w tym Krychowiaku i Karolku ale oni od jakiegoś czasu zaliczają tylko zjazd. Obrona tez wydaje się całkowicie do wymiany, tam potrzeba jakiś nowych twarzy i ludzi którzy potrafią nowoczesny futbol, przegląd pola, przyjęcie, dokładne podanie do przodu. 
 

Jeszcze wprowadzenie debiutantów w takim meczu, niezrozumiała decyzja, albo zmiana Frankowskiego który gra ofensywnie na Beresia przy 0:2, który jest obrońca zakrawa o śmieszność. 

Odnośnik do komentarza

Przeciez Krychowiak ma ładna buzię to musi grac, sponsorzy by reprezentacji tego nie wybaczyli. 

Lewandowski musi się męczyć z takimi frostimi na boisku juz tyle lat. 

 

Reprezentacja powinna się składać z najlepszych zawodników w Polsce lub takich co aktualnie są w formie, a nie nazwisk co będą sprzedawać nazwiskami head and shoulders w przerwie na reklamy. 

Odnośnik do komentarza

Jedno idzie z drugim @oFi Jakby taki Olszewski by grał w kadrze to prędzej czy później stałby się twarzą Head and Sholders. Tak to już działa. Ja bym chciał widzieć jazdę na dupach i jakąś wolę walki, wiarę we własne siły, zwycięstwo. A nie przyjeżdża Holandia na nasz stadion i robią sobie trening.  Wczoraj oprócz tego ze trochę lepiej niż zwykle grał Zielu to Zalewski grał całkiem dobry mecz. Lewy nie oddał nawet jednego strzału na bramkę, nawet niecelnego….

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kaczi napisał:

Jedno idzie z drugim @oFi Jakby taki Olszewski by grał w kadrze to prędzej czy później stałby się twarzą Head and Sholders. Tak to już działa. Ja bym chciał widzieć jazdę na dupach i jakąś wolę walki, wiarę we własne siły, zwycięstwo. A nie przyjeżdża Holandia na nasz stadion i robią sobie trening.  Wczoraj oprócz tego ze trochę lepiej niż zwykle grał Zielu to Zalewski grał całkiem dobry mecz. Lewy nie oddał nawet jednego strzału na bramkę, nawet niecelnego….

 

Ja myślałem że w ogóle go na boisku nie ma xd

 

Oni to tylko w tych reklamach graja właśnie, bo na boisku nie bardzo... 

 

A wystarczyło by skleić nową paczkę z młodych gniewnych i by wystarczyło. Ale nie, lepiej niech gra banan Krychowiak :drakenope:

 

Tyle dobrze ze na stsach łatwiej obstawić taki mecz patrząc na to co się dzieje 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, BRY@N napisał:

Przecież według wszystkich "ekspertów" bez niego nie ma gry, on jest niezastąpiony ze swoim doświadczeniem.

  Ukryj zawartość

:kekw:

 

 

On, Peszko i Rasiak to jest trio dopiero. Ich nazwiska idealnie by się nadawały na podstawowy skład master league w starych peesach 

 

 

PES_United_-_ML.jpg

Edytowane przez oFi
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja juz nie pamietam innego grania kadry niz to co bylo wczoraj. To klepanie miedzy obrona i bramkarzem plus laga,albo dojechanie 3m za polowe i odegranie do tylu to jest juz tak charakterystyczne ze nic mnie nie przekona ze oni potrafia inaczej. Jesli tak mocno pamieta sie po tym meczu klepke Zielinskiego no to o czym tu gadac. Ta kadra chyba juz jest sama soba zmeczona, a do tego za bonka dostawala zawsze prasol ochronny, ze to nie kadra zla tylko kibice sie dopier.dalaja, przegrana? no trudno, tak wyszlo, co sie czepiasz na koferencji dziennikarzu. No i dzisiaj nikt ich juz chyba tak nie je.bie, nawet kowal dal sobie spokoj. I potem ch.ujowy mecz, wychodzi krzysztofiak, "no zabraklo tego i owego, trzeba leciec dalej, dziekuje przepraszam za chwile krece reklame". A niech mnie jeszcze ktory wyleci teraz z euro 2016.

Odnośnik do komentarza

W dupie mam tą przegraną, ale błagam, niech im już nikt nie daje mikrofonu po meczu i niech oni nic nie mówią. Nóż mi się kieszeni otwiera jak kolejny raz słyszę (i to nie zarzut tylko do naszych piłkarzy, ogólnie się utarło takie czcze pierdolenie), że "wyciągną wnioski z tej chujowej gry porażki". Ta fraza powinna być zarezerwowana dla młodych, o jakich wnioskach mowa w przypadku starych pryków, którzy rozegrali setki meczów zagranicą? Przecież tacy zawodnicy widzieli już każdą sytuację i jeśli nie wyciągnęli wniosków w przeszłości, to po prostu nigdy tego nie zrobią, bo widocznie nie wadzi im popełnianie w kółko tych samych błędów. Michniewicz też nie zostanie już drugim Guardiolą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...