Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Spider-Man Cinematic Universe

Featured Replies

Oficjalny trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8g500ZI13Ww

 

PS. Może jakiś mod poprawić błąd w podpisie tytułu i zmienić na "REBOOT".

Edited by DonSterydo

  • Replies 1.2k
  • Views 187.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

fajne te ujęcia z perspektywy parkera kiedy śmiga po mieście - jak z mirror's edge. swoją droga oprócz pokazanego na zwiastunie connorsa/lizarda, spidey będzie miał w filmie jeszcze jednego przeciwnika - proto goblina, w którego wcieli się znakomity irrfan khan. pewnie przygotowują fundamenty pod osborna, w którejś z następnych części.

obejrzalem trailer i film wyglada dokladnie tak samo jak spiderman raimiego tylko ze bez poczucia humoru i nudnie (bo juz raz to widzialem)

jakoś mi się nie podoba. ten sceny fpp wyglądają zbyt komputerowo.

ale lubię tego aktora

fajne te ujęcia z perspektywy parkera kiedy śmiga po mieście - jak z mirror's edge. swoją droga oprócz pokazanego na zwiastunie connorsa/lizarda, spidey będzie miał w filmie jeszcze jednego przeciwnika - proto goblina, w którego wcieli się znakomity irrfan khan. pewnie przygotowują fundamenty pod osborna, w którejś z następnych części.

 

Super :D Dziwne, że nigdy wcześniej nie słyszałem o Proto Goblinie z uniwersum Spider-Man'a. Widać, że może w dalszej części serii nawiążą też do wątku rodziców Parkera, w komiksie kim byli ? Szpiegami ?

film wyglada dokladnie tak samo jak spiderman raimiego

 

Dokładnie ;/ jedynie na plus klimat wydaje się mroczniejszy i główny bohater lepiej mi pasuje na parkera niz tobey.

Film chu.jowy, dla mnie to samo co jedynka. Ale liczę na grową adaptację a la Mirror's Edge tak jak w trailerze.

Sam teaser nowego Batka zrobił na mnie 1000 razy większe wrażenie.

fajne te ujęcia z perspektywy parkera kiedy śmiga po mieście - jak z mirror's edge. swoją droga oprócz pokazanego na zwiastunie connorsa/lizarda, spidey będzie miał w filmie jeszcze jednego przeciwnika - proto goblina, w którego wcieli się znakomity irrfan khan. pewnie przygotowują fundamenty pod osborna, w którejś z następnych części.

 

Super :D Dziwne, że nigdy wcześniej nie słyszałem o Proto Goblinie z uniwersum Spider-Man'a. Widać, że może w dalszej części serii nawiążą też do wątku rodziców Parkera, w komiksie kim byli ? Szpiegami ?

 

tych goblinów to bylo cała czeladka ale tez nie słysząłem o proto-goblinie :blink: i tak, byli szpiegami (ale w drugą stronę szpiegowali dla ruskich) ale tak naprawde grali na dwa fronty dla organizacji Shield (usa) (jakoś tak chyba było)

 

propsy za emme stone

Edited by Orzeszek87

Bym się nie pogniewał jakby w filmie wyglądał tak jak w komiksie:

 

1554194-6subdue_super.jpg

 

:D

Ciekawe ile tym razem trzeba będzie czekać części na pokazanie przez 15 minut Venoma. Bo o Carnage'u nawet nie ma co marzyć.

Marc Webb i Andrew Garfield to fascynujące połączenie, ale Webba po jednym filmie trudno uznać autorem w stylu Anga Lee czy chociaż Nolana, a Garfieldowi nikt nie broni się wyprzedawać, jeśli ma na to ochotę. W pojedynkę filmu nie uratuje. Scenariusz napisało dwóch kolesi: jeden od adaptacji "Harry'ego Pottera", a drugi od... "starej" trylogii "Spider-Mana". Tutaj zapala się pierwsza żółta lampka. Zajawka jak to zajawka, nic na niej nie widać. Pójdzie się za rok i zobaczy.

Czy tylko dla mnie ten trailer jest nudny i trochę zbyt poważny? Spider- Man musi zawierać elementy komediowe i rzucanie dow(pipi)nych kwestii do przeciwników. Najwyraźniej chcą z tego zrobić coś na kształt nowej trylogii Batmana.

Czy tylko dla mnie ten trailer jest nudny i trochę zbyt poważny? Spider- Man musi zawierać elementy komediowe i rzucanie dow(pipi)nych kwestii do przeciwników. Najwyraźniej chcą z tego zrobić coś na kształt nowej trylogii Batmana.

Zabawne teksty pajaka ok, ale kiczowate sceny a la zwisająca na gzymsie laska, czy pożar budynku nie są ok. Rozumiem, że to na podstawie komiksu, ale bez (pipi)a przesady...

Jak dla mnie to straszna kupa będzie już nie wspominając o tym, że ten film powinien powstać nie wcześniej niż za jakieś 10 lat.

 

No bonus.

Zapomniałeś dodać Spidera na tle amerykańskiej flagi i babci popierdzielającej po parapetach... Spider-Man to taka rozrywkowa konwencja, dlatego martwię się, że jeżeli zrobią to poważnie to wyjdzie z tego kupa, zresztą tak pewnie i tak będzie.

Po trailerze : słabizna. Już poprzednia trylogia była przeciętna, a to nie zapowiada się na pewno lepiej. Oczywiście obejrzę, lubię to uniwersum, ale nie czekam z zajawką. Jakieś pizdowate to. Zgadzam się z Masorzem, za wcześnie na reboot.

Plusem jest Sheen, no i w miarę dobrze wyglądająca kobitka dla Parkera.

Aj, wiedziałem, że kojarzę facjatę Parker'a. Oto przed nami w 2012 roku Eduardo Saverin będzie biegał po ścianach i skakał po budynkach...

ludzie co się dzieje..... jakas paranoja z tymi restartami, najpierw były remake'i po xx latach a teraz restarty po 3-4....

Edited by shy4

dla mnie z poprzedniej trylogii tylko jedynka jako tako trzymala poziom, reszta to kompletna zenada, pod kazdym wzgledem... tak wiec nastawiam sie z mysla "gorzej byc nie moze" odnosnie tego reebotu.

dla mnie z poprzedniej trylogii tylko jedynka jako tako trzymala poziom, reszta to kompletna zenada, pod kazdym wzgledem... tak wiec nastawiam sie z mysla "gorzej byc nie moze" odnosnie tego reebotu.

Pamiętam jak jakoś niedawno oglądałem po raz któryś jedynkę i myślałem, że poskręcam się ze śmiechu. Ten film się strasznie zestarzał. Efekty takie sobie, kostiumy jak z Power Rangers. Moim zdaniem dwójeczka była najlepsza( oczywiście po wycięciu wszystkich żenujących akcji).

dla tych co obawiają się o zbyt mroczny charakter filmu: relacje z pokazu na comic-conie zgodnie mówią o tym, że spidey to bezczel i szydzi z przeciwników jak trzeba. dowiedzieliśmy się również, że peter jeździ w filmie na desce i chodzi w koszulkach ramones ;).

Akurat to, że jeździ na desce, to była pierwsza rzecz, jaką było wiadomo. W końcu pierwsze zdjęcie, jakie pokazano, to był Garfield w stroju Spider-Mana na czarnym tle (czyli tyle co nic), a bodaj drugie, jakie pokazano (na początku maja), to to zdjęcie.

 

PH7ISgBTeFDbb8_1_m.jpg

 

 

Generalnie mogę tylko powiedzieć oczywistość, że minutowy zwiastun, w połowie składający się z fragmentu jednej sceny akcji, udostępniony na rok przed premierą filmu, nie świadczy naprawdę o niczym.

 

Więcej wynika z wywiadu z reżyserem. Ten stwierdził, że zależy im na pokazaniu bohatera jako dziwaka, ścisłowca na granicy autyzmu, kolesia z zewnątrz. Cytat: "jest niedojrzały, ma instynkt punkowca. W duszy ciągle jest ważącym 50 kilo popychadłem". W takim razie Andrew Garfield jest do takiej roli dobrany idealnie. Nawet nie będzie się musiał wysilać, by stworzyć najlepszą kreację pierwszoplanową w historii "filmów komiksowych". Oczywiście, jak mówiłem, on sam filmu nie uratuje.

 

Inne opinie reżysera: zależy mu na "realizmie" scen akcji, żeby numery - chociaż podrasowane komputerem z racji "supermocy" bohatera - były fizycznie wykonywalne przez człowieka. Jak twierdzi Webb, ekipa poświęciła na to wiele, wiele czasu.

 

Emma Stone też stwierdziła, że film ma być bardziej "o życiu", niż poprzednia trylogia, że się skupiają na oddaniu pewnych ważnych chwil w życiu człowieka. Hehe. Zobaczymy.

aha - jeszcze jedna ważna informacja. peter jest stalkerem i trzyma na twardym dysku zdjęcia gwen stacy. w sumie mu się nie dziwię, sam mam dość pokaźną kolekcję.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.