Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Widzę, że większość nie ma pojęcia dlaczego teraz mamy "restart" - piszę w cudzysłowie bo tak na prawdę jest to zamiennik na miejsce części 4. Pierwotnie nie było żadnych planów restartu, miała powstać normalnie część 4 z tą samą obsadą tylko pojawił się problem tego rodzaju, że dotychczasowy reżyser na produkcję kolejnej części chciał ogromnych funduszy, na które nie zgodziło się studio. Nie doszli do porozumienia i jako efekt cięcia kosztów mamy ten "restart".

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Widzę, że większość nie ma pojęcia dlaczego teraz mamy "restart" - piszę w cudzysłowie bo tak na prawdę jest to zamiennik na miejsce części 4. Pierwotnie nie było żadnych planów restartu, miała powstać normalnie część 4 z tą samą obsadą tylko pojawił się problem tego rodzaju, że dotychczasowy reżyser na produkcję kolejnej części chciał ogromnych funduszy, na które nie zgodziło się studio. Nie doszli do porozumienia i jako efekt cięcia kosztów mamy ten "restart".

a ja gdzieś czytałem, że chodziło o to, że studio chciało zrobić mrocznego spidermana, ale reżyser i główny aktor się nie zgodzili na to...

Odnośnik do komentarza

a ja czytałem gdzieś, że raimi wku.rwił się po tym co odje.bało studio w trójce i następnym razem już się w chu.ja nie dał robić i tak mamy reboota. z resztą kogo to? wzruszająca przemowa garfielda na comic-conie <chlip-chlip>:

 

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

odważny krok. jak paredziesiąt lat temu pojawiali się black panther czy luke cage to pewnie ludzie też się oburzali ;). z resztą w ultimate uniwersum to nie żadna nowość po tym jak podczas "ultimatum" wyrżnęli 90% postaci w tym wolverine'a (nie za ciekawy koniec dla rosomaka - najpierw potraktowany z połączonych sił iron mana i cyclopsa, a potem kręgosłup wyrwany przez magneto :P), peter też stylowo skończył - najpierw postrzelony przez punishera, a potem ostatnimi siłami załatwił całe sinister six w tym przed wyzionięciem ducha przygniatając ciężarówką osborna. ciekaw jestem tylko skąd ten chłopak weźmie swe moce - może pójdą w tą stronę co aktualnie w amazing spider-man (event "spider-island" - cała populacja manhattanu stopniowo zyskuje pajęcze moce). oby nie okazał się kolejnym klonem petera, których miał już pierdyliard.

 

[/comic geek]

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Spider-man skończył się na eventach z klonami, wtedy przestałem kupować komiksy bo stwierdziłem, że to już przesada. To tak jak z Lostami, pierwsze dwa-trzy sezony fajne, a później to już trzepanie odcinków na chama i niepotrzebne udziwnianie.

 

I patrząc jak w ostatnich komiksach Spider-man jest członkiem Fantastycznej Czwórki stwierdzam, że dobrze zrobiłem. Ja przynajmniej komiksy będę kojarzył ze starciem z Morbiusem w kanałach albo z wyniszczającą walką z Venomem, a nie z tym ścierwem, które zapoczątkowały klony.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

czego on nie jest członkiem? nowa seria FF (Future Foundation po śmierci human torcha, członkiem jest też dr. doom i ojciec reeda z przyszłości) prezentuje bardzo wysoki poziom i wile tracisz - tyle ci powiem.

 

No właśnie widzę ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to niech robią ten restart, bo gorszego syfu niż ostatnia trylogia (no jeszcze dwójka uszła) zrobić nie mogą. W sumie zawsze lubiłem pajęczaka, ale po wizycie w kinie na pierwszym Spiderze byłem w szoku w jaki pastiż poszli (od tego czasu nie lubię W. Dafoe).

Odnośnik do komentarza

a ja czytałem gdzieś, że raimi wku.rwił się po tym co odje.bało studio w trójce i następnym razem już się w chu.ja nie dał robić i tak mamy reboota. z resztą kogo to? wzruszająca przemowa garfielda na comic-conie <chlip-chlip>:

 

http://www.youtube.com/watch?v=JMcyclphuNs

 

Chaltura prawie jak u Mateusza Damieckiego. To juz wiem jak pazdzierz bedzie z tego nowego spider mana i nic od poprzednich czesci sie nie zmienilo. Moze wrecz przeciwnie.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Sprawdzily sie ploty o tragicznym designie Lizarda, no bez jaj, kto wpadl na pomysl z humanoidalnym ryjem?

 

the-amazing-spider-man-first-full-picture-of-the-lizard.jpg

 

 

 

Typ jest normalnie wyjety z ekranizacji Super Mario Bros;/

 

super-mario-bros-movie-goomba.jpg

 

 

 

 

 

Dodajmy jeszcze niepotrzebny watek rodzinnej psychodramy, ktory w filmie tego typu bedzie tylko slaba zapchajdziura... no jest niedobrze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.