Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ja nadal myślę, że venoma zrobią jako anti-hero z flashem thompsonem w roli głównej tak jak od kilku lat postać funkcjonuje w komiksowej rzeczywistości

Jak byś to w ogóle widział? Najpierw symbiont musi się pojawić w Spider-manie, nie ma inne opcji, Venom bez pajęczaka nie istnieje. Flash też przeszedł długą ewolucje od szkolnego mięsniaka, do weterana alkoholika.

Odnośnik do komentarza

shocker ma się pojawić podobno i mysterio też, ale cywilnej formie. no i jakaś scena niby jest w psychiatryku w którym zamknięty jest cletus kasady. też bym rhino olał, ale wcale tak dużo z tych głównych nie zostało. no bo niby kto? mysterio, chameleon, kraven, vulture, scorpion, spider-slayer, morbius? ważne żeby goblina nie spier.dolili drugi raz i tym razem dali mu jakąś gumową maskę oddającą chociaż trochę mimikę ew. podkręconą cgi.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

To już nie zapowiada się na dobry film :/. Przecież to jak wyglądała 1 w pierwotnej wersji, a jak w kinie pokazuje tylko że Sony zwąchało kasę z "The Avengers" i teraz na siłę będą robić swoje uniwersum. Tylko kogo tam wrzucą :/. Spider walczący z rzeszą przeciwników ?

 

1 była okej, no ale to co widzę teraz... Tak, wiem, jeszcze trailer nie wyszedł a ja narzekam.

 

NO ALE (pipi)A !

Odnośnik do komentarza

No, ale co? Bo nie za bardzo rozumiem tonę zarzutów i obaw po samym plakacie.

 

Jedynka była o niebo lepsza od serii Raimiego, która swoją drogą i tak została wykastrowana przez studio, może gdyby nie to, film byłby lepszy. 

 

Że za dużo wrogów? W kolejnych częściach ma być sinister six, a teraz to wiadomo tylko tyle, że spider będzie walczył z Elektro, reszta może być tylko epizodycznie.

 

Rhino się nie czepiam, bo niewiele widać

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...